05 червня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Червень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30          
  Четвер, 10 жовтня 2013 09:08

  Пільги для індивідуального житлового будівництва в межах сіл і селищ, а також за межами сіл і селищ у відокремлених фермерських садибах

  Уряд   України,   місцеві   державні  адміністрації  сприяють розвитку  індивідуального  житлового  будівництва  в  межах  сіл і селищ,  а  також за межами сіл і селищ у відокремлених фермерських садибах,  створюють  сільським забудовникам (місцевому населенню і громадянам,  які переселяються до сільської місцевості на постійне проживання)   пільгові   умови   щодо   забезпечення  будівельними матеріалами   і   обладнанням,   надання  їм  послуг  і  пільгових довгострокових державних кредитів.

  Індивідуальні  сільські  забудовники  користуються  державним пільговим  кредитом  за  умови  їх проживання (або переселення для постійного проживання) у сільській місцевості в межах сіл і селищ, а  також за межами сіл і селищ у відокремлених фермерських садибах та підтвердження ними своєї платоспроможності.

  Інші сільські  забудовники користуються кредитом на загальних підставах залежно від вартості кредитних ресурсів.

  25 процентів   суми   пільгового  довгострокового  державного кредиту компенсується забудовникам через 5  років  після  введення будівель   в   експлуатацію   за   умови  їх  постійної  роботи  у сільськогосподарському виробництві,  переробній  та  обслуговуючих галузях  агропромислового  комплексу,  що функціонують у сільській місцевості,   соціальній   сфері   села   та   органах   місцевого самоврядування  на  селі,  а  молодим  сім'ям  ця пільга надається відразу після введення будівель в експлуатацію.

  Розміри   індивідуальних  жилих  і  господарських  споруд  на селі не обмежуються.

  Порядок надання     державних    пільгових    кредитів    для індивідуальних сільських забудовників визначається Урядом України.

  Індивідуальні забудовники,  які  споруджують  жилі  будинки і господарські  споруди,   працюють   у   сільському   господарстві, переробній та обслуговуючих галузях агропромислового комплексу, що функціонують у сільській  місцевості,  соціальній  сфері  села  та органах   місцевого  самоврядування  на  селі  і  не  користуються державним пільговим кредитом,  отримують  компенсацію  за  рахунок держави  у  розмірі  35  процентів  вартості зазначених будинків і споруд. Ця пільга зберігається також за зазначеними особами у разі спорудження  житла  та  господарських  будівель  на  кооперативних засадах.  Цим же  забудовникам  при  спорудженні  житла  підрядним способом  компенсується  з  державного  бюджету  частина  вартості будівництва жилого будинку і господарських споруд,  що не належить до  прямих  витрат підрядних будівельних організацій і включається до кошторисів (розрахунків вартості) будівництва згідно з  діючими нормативними актами.
  Переглядів 1066 Останнє редагування Четвер, 10 жовтня 2013 09:11
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua