24 вересня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Вересень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30            
  Середа, 30 травня 2012 08:25

  Звіти райдержадміністрації про роботу

                               Організаційна робота

    Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у серпні 2019 року забезпечено організацію підготовки та проведення 4 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 8 питань.

           Забезпечено організацію підготовки засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуті питання: про стан ринку праці та виконання Програми зайнятості населення району за перше півріччя 2019 року, виконання рішення колегії райдержадміністрації від 16 серпня 2018 року №8/1; про підготовку закладів освіти району до нового 2019-2020 навчального року та виконання рішення колегії райдержадміністрації від 26 липня 2018 року №7/1; про роботу Туличівської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотриманню чинного законодавства; про стан роботи з персоналом в райдержадміністрації.

            Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за липень 2019 року, результати аналізу для ознайомлення надано голові, першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

  Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

  Здійснено поновлення інформації на офіційному вебсайті району.

  На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за серпень 2019 року.

    Підготовлено довідку, проекти рішення та розпорядження за результатами перевірки роботи Туличівської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотримання чинного законодавства.

  Поновлено, станом на 30 серпня 2019 року, електронну версію телефонного довідника керівників районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної, сільських та селищних рад, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, окремих районних організацій і установ, розміщеного на вебсайті районної державної адміністрації.

  Робота з кадрами

         Протягом серпня 2019 року головним спеціалістом з управління персоналом апарату райдержадміністрації підготовлено 11 наказів з кадрових питань, з них: 2 з особового складу, 9 – про відпустки, відрядження, 1 розпорядження з особового складу та 1 розпорядження про відпустку.

  Робота із зверненнями громадян

  У серпні 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 10 звернень громадян, з яких: 9 – письмові, 1 – на особистому прийомі першого заступника голови райдержадміністрації. 6 звернень надійшло з Урядової гарячої лінії через обласну державну адміністрацію.

  Задоволено 5 звернень, на 2 – надано роз'яснення, решта знаходяться на розгляді.

  29 серпня 2019 року проведено «День контролю» у Турійській селищній раді.

  29 серпня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.

  Правове забезпечення діяльності

  Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації, працівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів.

  Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству.

  Постійно проводиться експертиза договорів, що укладаються районною державною адміністрацією.

  Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.

  Протягом місяця вивчалися нові закони та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

  Постійно проводиться прийом громадян згідно графіку роботи громадської приймальні.

  Надаються консультації з питань дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції». Протягом місяця працівники апарату райдержадміністрації до відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень не притягувалися, повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не надсилалися.

  Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії не надходили. Спеціалісти відділу представляли інтереси райдержадміністрації у суді в ході розгляду двох справ за позовами громадян про визнання права власності в порядку спадкування та про визнання державного акта на право власності на землю недійсним та визнання права на земельну частку (пай).

  У серпні проведено перевірку дотримання вимог Закону України «Про запобігання  корупції» в структурних підрозділах  райдержадміністрації та перевірку відповідності чинному законодавству розпорядчих документів виконавчих комітетів сільських, селищних рад за ІІ квартал 2019 року. За результатами перевірки виявлено два випадки невідповідності та направлено два повідомлення про невідповідність чинному законодавству рішень виконавчих комітетів місцевих рад.

  Робота з документами та організація діловодства

  У серпні 2019 року у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації опрацьовано 126 вхідних і 199 вихідний документ.

           Зареєстровано та видано 23 розпорядження першого заступника голови  райдержадміністрації з основної діяльності.

  Організація контролю з виконання документів

  органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень

  та доручень голови районної державної адміністрації

  У серпні 2019 року в райдержадміністрації поставлено на контроль 34 документи, що надійшли з облдержадміністрації та її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них 3 розпорядження та 2 доручення (1 виконано) голови облдержадміністрації.  Здійснювався контроль за виконанням 1 Указу Президента України. Протягом  місяця виконано 27 документів, решта  27 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом серпня виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю 24 документи:

  - за липень  2019 р. – 11 (2 розп., 2 дор.);

  - за червень 2019 р. – 2 (1 розп., 1 дор.);

  - за січень 2019 р. – 1 (розп.);

  - за 2018 р. – 2 (1 розп.);

  - за 2017 р. – 2 (дор.);

  - за 2015 р. – 1 (дор.);

  - за 2014 р. – 5 (2 розп., 1 дор.);

  Протягом серпня поставлено на контроль 2 розпорядження та 1 рішення колегії. Здійснювався контроль за виконанням  14 розпоряджень, 7 доручень (2 з яких окремі) голови райдержадміністрації.

  В серпні надійшло 1 звернення від народного депутата України.

  Протягом серпня в райдержадміністрацію надійшло 3 запити на інформацію.

  Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів не зареєстровано.

  Інформаційне забезпечення діяльності

  Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на  робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на офіційному вебсайті райдержадміністрації, сторінці у фейсбуці та в  районній газеті «Народне слово».

  Забезпечувався інформаційний супровід основних організаційно-масових заходів. Готувались повідомлення на офіційний вебсайт районної державної  адміністрації щодо висвітлення роботи керівництва райдержадміністрації.

  Протягом серпня 2019 року у районній громадсько-політичній газеті «Народне слово» опубліковано ряд матеріалів про діяльність органів виконавчої влади.

  З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, головним спеціалістом відділу інформаційно-внутрішньої політики та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації постійно готувалися моніторинги публікацій районної газети.

  Суспільно-політична ситуація

  У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області та державі.

  Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі не було.

  У серпні місяці суспільно - політична ситуація залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

        Суспільно – політична ситуація у вересні розвиватиметься відповідно до загальнодержавних  подій.

  Реєстр виборців

           Протягом серпня відділом виконувалися завдання, пов’язані з уточненням бази даних Державного реєстру виборців. Станом на 01.09.2019 року загальна кількість виборців на території району становить 20 378. На основі відомостей поданих Турійським районним відділом ДРАЦС головного територіального управління юстиції в області та Турійським районним сектором УДМС в області та органів реєстрації місцевих рад опрацьовано (включено, виключено; змінено ідентифікаційні дані, знищено) записи щодо 120 виборців. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру було включено 13 виборців, внесено 72 зміни та знищено 35 записів.

  Для щомісячного поновлення бази даних отримано інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно (селищні і сільські ради,  управління соціального захисту населення, центральна районна лікарня) та недієздатності (районний суд). Відповідні дані внесено до автоматизованої системи  АІТС ДРВ.

           На протязі місяця було видано 18 наказів (120 виборців), а саме: про внесення запису — 3 накази, про внесення змін до персональних даних — 10, про знищення запису — 5.

           Щоденно опрацьовуються матеріали, розміщені безпосередньо на сайті розпорядника Реєстру та ЦВК,  які оперативно виконуються  та надаються відповіді.

  Постійно надаються консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру до відділу, з питань оформлення та надання документів згідно вимог законодавства.

  Сільське  господарство

  Господарську діяльність у галузі сільського господарства в районі у 2019 році здійснюють 50 агроформувань, у тому числі:

            фермерських господарств – 34;

            товариств з обмеженою відповідальністю – 11;

                      сільськогосподарських виробничих кооперативів - 3;

            приватних акціонерних товариств - 1;

            державних підприємств - 1.

  Під урожай 2019 року культури сільськогосподарські в сільськогосподарських підприємствах району посіяно на площі 29 068 га. Порівняно з 2018 р. посівна площа зросла на 725 га або 2,6 відсотка.

    Більше половини зайнятих посівами площ (51,6 відсотка) відведено під культури зернові та зернобобові – 15 009 га (на 6,3 відсотка або 892 га більше ніж торік), у т.ч. розширено площі під пшеницею озимою (на 27,2 відсотка), тритикале озимим (на 29,1 відсотка), ячменем озимим (на 4,8 відсотка), кукурудзою на зерно (на 4,2 відсотка), вівсом (на 2,9 відсотка). Скорочено посіви  жита озимого (на 55,1 відсотка), пшениці ярої (на 41,8 відсотка), ячменю ярого (на 12,6 відсотка), не посіяно жодного гектара гороху.

    Площу під культурами технічними (12 315 га) збільшено на 2,8 відсотка або – 342 га, у т.ч. площу посіву сої на 31,1 відсотка, соняшнику – на 0,9 відсотка. Водночас площа під цукровими буряками  скоротилась на 31,3 відсотка, ріпаком озимим – на 2,6 відсотка.

    Агроформування району відмовились від посіву овочів, картоплю посадили  лише у ТзОВ «Заповіт новий» на площі 5 га.

    Порівняно з 2018 р. площа під культурами кормовими (1397 га) зменшилась на 514 га або 26,9 відсотка.

    На даний час в агроформуваннях району завершено збір ранніх зернових та зернобобових культур, розпочато збір соняшника та посів озимого ріпаку.

  В сільськогосподарських підприємствах району станом на 01 вересня 2019  року утримується 4 742 голови ВРХ, в тому числі 2 151 корова, 14 733 голів свиней та 227 гол. овець.

  З початку року реалізовано 11 751 тонна м’яса, що на 424 тонни більше проти відповідного періоду минулого року. Вирощено худоби та птиці в живій вазі 10 570 тонн.                                                                                                                           

  З початку року  надоєно 8 947 тонн  молока, що на 1 858 тонн  більше проти минулорічного періоду. Надій на корову з початку року становить 5 649 кг (що на 1 200 кг більше до рівня минулого року).

  Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

         Капітальні інвестиції в економіку району за січень - червень 2019 року склали  54 012,0 тис. грн. або  2 075,0 грн. на одну особу.

  Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2019 року складають 5,0 тис. дол. США.

  Підприємництво

         Станом на 1 вересня 2019 року малий бізнес району представляють 47 підприємницьких формувань, 604 фізичні особи підприємці та 34 фермерські господарства.

  Із представників малого та середнього бізнесу успішно здійснюють діяльність такі підприємницькі формування як: ТОВ «АМіЛА»,  ТОВ «Спартак», ТОВ «Мацеїв»,  ТОВ «Агротехніка» смт Турійськ,  філія ФГ «Аміла» - пекарня «Хлібний край» с.Соловичі,  ФГ «Перлина Турії», ФГ «Аміла», ФГ «Соломія»,  ТОВ «Волинь Агро», ТОВ «Ратнівський аграрій», ТОВ «Бобли Аго», СВК «Слава» та інші.

                                                      Торгівля

  Обсяг реалізованих послуг (у ринкових цінах)  у І кварталі 2019 року склав  6616,1 тис. грн,  у тому числі населенню  580,5 тис. гривень.

    Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-червень  2019 року  склав  231264,3  тис.грн, або 8886,00 грн на 1 особу.

    Вантажні перевезення автомобільним транспортом у районі за січень – червень 2019 року склали по вантажообороту 7,4 млн. тк/м. або 173,1 відсотка до аналогічного періоду минулого року. Перевезено 3,7 тис. тонн вантажів, що становить 187 відсотків до відповідного періоду минулого року.

  Будівництво та архітектура

          За  січень - серпень 2019 року  управлінням  регіонального розвитку райдержадміністрації  підготовлений та виданий 231 висновок до проектів відводу земельних ділянок   для приватизації, оренди, викупу.

   Видано 37 будівельні паспорти на забудову земельних ділянок  індивідуальними житловими будинками, 8 містобудівних умов.               

         Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами району за січень-липень 2019 року становить 2074,0 тис. гривень. Прийнято в експлуатацію житла за січень - липень 2019 року   загальною площею 2330,0 м. кв., що становить 66,6 відсотка до  відповідного періоду минулого року.

  Фінанси

  За січень-серпень 2019 року бюджет Турійського району (без ОТГ) за власними доходами виконаний на 111,4 відсотка і складає 22 599,7 тис. гривень. Понад план надійшло 2 316,8 тис. гривень.

  Районний бюджет за власними доходами виконаний на 102,4 відсотка. Фактичне виконання становить 10 284,4 тис. гривень при плані 10 042,7 тис. гривень, що на 241,7 тис. гривень більше запланованого.

  Сільські бюджети по власних доходах виконані на 120,3 відсотка. При плані 10 240,2 тис. гривень фактично надійшло 12 315,4 тис. гривень, що на 2 075,2 тис. гривень більше планового показника.

  Бюджетне призначення по власних доходах на січень-серпень поточного року виконали всі місцеві бюджети. Найвище виконання бюджетного призначення звітного періоду в Овлочинській (141,6 відсотка), Боблівській (140,0 відсотків) та Ружинській (128,8 відсотка) сільських радах.

     Виконання власних доходів забезпечено по 10 видах платежів:

  1. Податок та збір на доходи фізичних осіб – виконання становить 100,4 відсотка, при бюджетному призначенні 9 686,3 тис. гривень фактично по районному бюджету надійшло 9 726,6 тис. гривень.
  2. Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності виконано на 119,3 відсотка, при плановому показнику 44,7 тис. гривень фактичне надходження становить 53,3 тис. гривень.
  3. Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – виконано на 157,0 відсотків, при бюджетному призначенні 489,0 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 768,0 тис. гривень.
  4. Акцизний податок – виконання 104,7 відсотка, при бюджетному призначенні 1039,8 тис. гривень фактично надійшло 1 088,2 тис. гривень. Бюджетне призначення по акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольних та тютюнових виробів) не виконано по  Мокрецькій  (недобір – 8,1 тис. гривень), Новосілківській (недобір – 4,7 тис. гривень) та Новодвірській (недобір - 0,4 тис. гривень) сільських радах.
  5. Податок на майно - виконання становить 118,3 відсотка, при бюджетному призначенні 5 417,9 тис. гривень фактично до сільських бюджетів надійшло 6407,8 тис. гривень. Даний вид платежів виконали всі сільські ради, крім Соловичівської (95,6 відсотка, недобір – 23,7 тис. гривень).
  6. Єдиний податок - виконання 120,5 відсотка (при бюджетному призначенні 3093,3 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 3 728,7 тис. гривень, понадплановий – 6 35,4 тис. гривень). План надходжень по цьому виду податку виконали всі сільські бюджети, крім Маковичівського (92,1 відсотка, недобір – 18,0 тис. гривень) і Новосілківського (98,1 відсотка, недобір – 2,1 тис. гривень).
  7. По адміністративних штрафах та штрафних санкціях (інші надходження) виконання становить 129,8 відсотка (при бюджетному призначені 51,4 тис. гривень фактично надійшло 66,7 тис. гривень, з них 46,6 тис. гривень – за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, 20,1 тис. гривень – інші адміністративні штрафи та санкції).
  8. По платі за надання адміністративних послуг - виконання 144,3 відсотка (при бюджетному призначенні в сумі 200,3 тис. гривень фактичне надходження становить 288,9 тис. гривень).
  9. По надходженнях від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – виконання становить 171,6 відсотка і складає 24,0 тис. гривень.
  10. Бюджетне призначення по інших неподаткових надходженнях виконано на 181,8 відсотка (при бюджетному призначенні в сумі 239,1 тис. гривень фактично надійшло 434,7 тис. гривень).

            Крім того, надійшли незаплановані у січні-серпні види доходів:

  - орендна плата за водні об’єкти, що надаються в користування на умовах оренди обласними, районними державними адміністраціями, місцевими радами – 0,4 тис. гривень;

  - рентна плата за користування надрами – 5,3 тис. гривень;

  - державне мито – 0,1 тис. гривень.

  Не виконано бюджетне призначення січня-серпня 2019 року по частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на 98,8 відсотка (фактично надійшло 7,0 тис. гривень при бюджетному призначенні 7,1 тис. гривень).

  У січні-серпні 2019 року отримано за рахунок державного бюджету:

  - базову дотацію в розмірі 8 328,8 тис. гривень;

  - дотацію на здійснення видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 3 596,8 тис. гривень;

  - субвенції на фінансування пільг і субсидій населенню в сумі 17 439,5 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу  в сумі 43 431,7 тис. гривень;

  - субвенція на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надані соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім’ям за принципом „гроші ходять за дитиною” в сумі 230,7 тис. гривень;

  - освітню субвенцію в сумі 22 547,1 тис. гривень;

  - медичну субвенцію – 5 900,5 тис. гривень;

  - субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 98,9 тис. гривень;

  - субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» - 506,0 тис. гривень;

  - субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань в сумі 186,6 тис. гривень;

  - субвенцію на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти (придбання комп’ютерів) в сумі 162,2 тис. гривень;

  - субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 840,0 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції – 5624,7 тис. гривень.

  З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції в сумі 1 544,8 тис. гривень.

    Місцеві бюджети у січні-серпні 2019 року за видатками загального фонду виконані на 91,8 відсотка, їх обсяг становить 122 940,7 тис. гривень при плані 133 922,8 тис. гривень. Фінансування видатків бюджету здійснювалось за такими основними напрямами:

  державне управління – 8 949,9 тис. гривень;

  освіта – 35 627,7 тис. гривень;

  охорона здоров'я – 12 633,2 тис. гривень;

  соціальний захист та соціальне забезпечення – 61 230,9 тис. гривень.  Культура – 3 014,0 тис. гривень;

  фізична культура і спорт – 71,2 тис. гривень;

  житлово-комунальне господарство – 560,7 тис. гривень;       

  місцева пожежна охорона – 567,8 тис. гривень;

  економічна діяльність – 285,3 тис. гривень.

  Крім того, передані міжбюджетні трансферти іншим бюджетам на загальну суму 11 328,1 тис. гривень.

  Станом на 01.09.2019 заробітна плата з нарахуваннями та проплата за використані енергоносії проведені в повному обсязі.

  Впровадження енергозберігаючих технологій

  За січень-серпень 2019 року проведено 10 енергозберігаючих заходів на загальну суму 7342,3 тис. грн, з них:

  1) кошти державного бюджету -5864,4 тис.грн,

  2) кошти місцевого бюджету – 1477,9 тис. грн, а саме:

  - проведено заміну застарілого котла на новий твердопаливний енергоощадний котел КОЛВІ 200 кВт  та заміна застарілого котла на новий твердопаливний енергоощадний котел КОЛВІ 700 кВт в ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Кульчин;

  - проведено ремонт твердопаливного котла марки ВІАГРУС-22 в смт Турійськ, Будинок дитячої творчості;

  - встановлено 10 фонарів та енергозберігаючих  ламп потужністю 15 Ват кожна вуличного освітлення Турійською об'єднаною територіальною громадою в с. Городилець;

  - встановлено 80 енергозберігаючих ламп вуличного освітлення по 15 Ват Турійською об'єднаною територіальною громадою смт Турійськ.

       Впровадження прогресивних архітектурно-конструктивних рішень, поліпшення теплозахисних властивостей будівель, у тому числі:

  - проведено заміну підлоги з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 148,0 м. кв. з утепленням стін і стелі (будинок культури смт Луків);

  - проведено заміну 8 дверей на склопакети загальною площею 26,0 м. кв. та 5 вікон на склопакети загальною площею 16,0 м. кв. (будинок культури смт Луків);

  - проведено заміну 3 вікон на склопакети загальною площею 4,5 м. кв. (с.Кульчин, сільський клуб);

  - проведено заміну рубероїдної криші на шиферну з примінення утеплюючих матеріалів та реконструкцію під шатрову кришу загальною площею 360,0 м. кв.(с. Кульчин, котельня);

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 1500,0 м. кв. (ЗОШ І-ІІ ступенів смт Турійськ);

  - проведено утеплення стін та фасаду мінватою загальною площею 982,0 м. кв. (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 2200,0 м. кв. (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 1040,0 м. кв. (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі).

  За січень-липень 2019 року Турійським відділення «Ощадбанку» 10 мешканцям району на проведення енергозберігаючих заходів надана позика  на загальну суму 348,460  тис. гривень. Видача позики продовжується.

  Освіта

      Протягом серпня цього року у закладах освіти району проводились роботи по завершенню підготовки до нового 2019-2020 навчального року.

  З 19-21 серпня проведені об’їзди всіх навчальних закладів. Комісія по підготовці закладів освіти підписала акти готовності шкіл.

  23 серпня проведена нарада керівників закладів загальної середньої освіти при начальнику відділу освіти, молоді та спорту.

  29 серпня проведена серпнева педагогічна НЕ конференція.

  27 серпня проведено секційні заняття з педагогами району.

  Культура

  У серпні 2019 року районними закладами культури проведено:

  -   годину державності «В Україні наша доля й воля » (ЦРБ);

  -  патріотичну годину  «Велична і свята ти, мати – Україно!» (РДБ);                     

  -  майстер - клас «Таємничий світ ляльки-мотанки»  (РДБ);  

  -  літній пікнік «Бути сонечком для інших»  (РДБ);

  -  фестиваль повстанської пісні «Вовчак – Волинська Січ»   (РБК, РЦБС);           

  - урочистий мітинг до Дня Державного Прапора України «Хай прапор майорить над Україною» (РБК);

  -  урочистий святковий концерт до 28-ї річниці незалежності України «Дзвени піснями, рідна Україно!» (РБК).

           04 серпня народний аматорський фольклорний колектив «Народна криниця» взяв участь у етнофестивалі «На гостини до Лесі», який проходив у урочищі Нечемне, Ковельського району.

           18 серпня народний аматорський колектив «Оксамит» взяв участь в   Європейських Днях Добросусідства «Кордон-835» в с. Кречів, Іваничівського району та 23 серпня в обласному заході до Дня Державного Прапора України.

  Фізична культура і спорт

  У серпні 2019 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

  – турнір з міні-футболу серед команд Турійського та Ковельського районів (смт Луків);

  – турнір з пляжного волейболу (с.Соловичі);

  – показові виступи спортсменів із силових видів спорту (смт Турійськ).

  Сім’я, жінки, молодь, діти

  Станом на 05.09.2019 року на обліку перебуває 61 сім’я, яка опинилася в складних життєвих обставинах, в якій виховується 191 дитина. З даною категорією постійно проводиться робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї, або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольних напоїв. Працівниками відділу не здійснюється соціальний супровід сімей.

  Під соціальним супроводом перебуває 2 прийомні сім'ї, в яких виховується 2 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

  Захист прав дітей

  Станом  на 01 вересня 2019 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 45 дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

  На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 45 дітей: 17  дітей-сиріт та 28 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 39 дітей. На території району функціонує 3 прийомні сім'ї, в яких виховується 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Протягом серпня 2019 року працівниками служби у справах дітей спільно з відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 1 профілактичний рейд на території району, з метою вжиття заходів щодо недопущення продажу дітям алкогольних, тютюнових виробів і запобігання бездоглядності та безпритульності, попередження негативних проявів в дитячому середовищі, своєчасного виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, втягнення дітей у найгірші форми дитячої праці. Під час проведення рейдів  було відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання, та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

          Було проведено 2 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації  на яких розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей та 2 засідання районної комісії щодо придбання житла дітям-сиротам та особам з їх числа.

        Звернень та повідомлень щодо вчинення насильства до неповнолітніх, чи реальної його загрози на території району, не надходило.

  Ринок праці, зайнятість населення

  Станом на 01.01.2019 року  на обліку в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості (далі філія) перебувало 318 зареєстрованих безробітних.

  Протягом січня-серпня  поточного року статус безробітного отримали 494 особи.

  Станом на 01 вересня ,2019 року на обліку перебуває 381 безробітних, в т.ч. 23 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

  За направленням філії на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовано 453 особи, з них 212 осіб, які мали статус безробітного.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 99 осіб, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, з них 6 -  учасники АТО.

  Професійне навчання проходили 63 безробітних, в т.ч. 36 – осіб із соціально-вразливих категорій, 1 – учасник АТО.

  До участі в  громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року були залучені 283 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 163 особи  соціально-вразливих категорій, 6 - учасників АТО.

  Протягом січня-серпня 2019 року проведено 13 інформаційно-консультаційних  семінарів та 1 виїзну  акцію за участю працівників Турійського районного військового комісаріату, 1 семінар за участю представників Нацгвардії України, під час яких учасники заходів отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на службу за контрактом. Станом на 01.09.2019 року військову службу за контрактом у Збройних силах України проходять 5 громадян.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами було охоплено 2618 жителів району, які отримали 5 360 послуг: 3 968 – профінформаційних; 1166 – профконсультаційних. Також надано послуг: учням загальноосвітніх шкіл району - 648, учням ПТНЗ - 130, учасникам АТО - 178, особам з інвалідністю - 299.

          У звітному періоді роботодавцями було заявлено 526 вакансій, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. За направленням служби зайнятості укомплектовано 453 вакансії.

        Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 2 651 консультацію.

        З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-липня поточного року проведено 24 семінари, та 1 бліц-навчання, участь в яких взяли 111 роботодавців.

       Уповноваженими представниками Турійської районної філії ВОЦЗ по п’ятницях згідно графіка та за необхідності проводяться зустрічі в Турійській та Луківській територіальних громадах.

   Станом на 01.09.2019 року на обліку Турійської районної філії ВОЦЗ внутрішньо переміщених осіб немає.

   

  Соціальний захист та пенсійне забезпечення населення

   

  Переглядів 6823 Останнє редагування Середа, 11 вересня 2019 10:08
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua