15 листопада 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Листопад 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30  
  Середа, 30 травня 2012 08:25

  Звіти райдержадміністрації про роботу

                                                     Організаційна робота

   

    Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у жовтні 2019 року забезпечено організацію підготовки та проведення 6 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 9 питань.

   Забезпечено організацію підготовки засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуті питання: про ефективність використання земель в районі, забезпечення надходжень до місцевих бюджетів плати за користування земельними ділянками у 2019 році та виконання рішення колегії райдержадміністрації від 21 березня 2019 року №3/2; про виконання зведеного бюджету району за 9 місяців 2019 року та виконання рішень колегії райдержадміністрації, прийнятих за 9 місяців поточного року, щодо виконання бюджету; про містобудівну діяльність.

           Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за вересень 2019 року, результати аналізу для ознайомлення надано голові, першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

  Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

  Здійснено поновлення інформації на офіційному веб-сайті району.

  На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за вересень 2019 року.

  Поновлено, станом на 31 жовтня 2019 року, електронну версію телефонного довідника керівників районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної, сільських та селищних рад, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, окремих районних організацій і установ, розміщеного на веб-сайті районної державної адміністрації.

   

  Робота з кадрами

   

  Протягом жовтня 2019 року головним спеціалістом з управління персоналом апарату райдержадміністрації підготовлено 17 наказів з кадрових питань, з них: 5 з особового складу та 12 – про відпустки, відрядження.

   

  Робота із зверненнями громадян

   

  У жовтні 2019 року до районної державної адміністрації надійшло            13 письмових звернень громадян. На особистий прийом до першого заступника голови райдержадміністрації громадяни не зверталися. 5 звернень надійшло з Урядової гарячої лінії через обласну державну адміністрацію.

  Задоволено 4 звернення, на 4 – надано роз'яснення, 1 – надіслано за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення», решта знаходяться на розгляді.

  31 жовтня 2019 року проведено «День контролю» у Турійській селищній раді.

  31 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.

   

  Правове забезпечення діяльності

           Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації, працівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів.

  Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству.

  Постійно проводиться експертиза договорів, що укладаються районною державною адміністрацією.

  Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.

  Протягом місяця вивчалися нові закони  та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

  Постійно проводиться прийом громадян згідно графіку роботи громадської приймальні.

  Надаються консультації з питань дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції». Протягом місяця працівники апарату райдержадміністрації до відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень не притягувалися, повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не надсилалися.

  Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії не надходили. Спеціалісти відділу представляли інтереси райдержадміністрації у суді в ході розгляду трьох справ за позовами громадян про визнання права власності в порядку спадкування, визнання державного акта на право власності на землю недійсним та визнання права на земельну частку (пай) та про визнання права на земельну частку (пай). 

  Робота з документами та організація діловодства

   

              Протягом жовтня 2019 року у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації опрацьовано 174 вхідних і 255 вихідних документів.

           Зареєстровано та видано 20 розпоряджень першого заступника голови  райдержадміністрації з основної діяльності.

   

   

   

   

   

  Організація контролю з виконання документів

  органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень

  та доручень голови районної державної адміністрації

   

  У жовтні 2019 року в райдержадміністрації поставлено на контроль                   63 документи, що надійшли з облдержадміністрації та її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них 1 розпорядження                  та 3 доручення (виконано) голови облдержадміністрації.  Здійснювався контроль за виконанням 3 указів Президента України. Протягом  місяця виконано 40 документів, решта 23 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом жовтня виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю 16 документів:

  - за вересень 2019 р. – 6 (1 розп.);

  - за серпень 2019 р. – 1;

  - за травень 2019 р. – 4 (1 розп., 1 дор.);

  - за 2018 р.  – 3 (1 розп., 1 дор.);

  - за 2017 р. – 1;

  - за 2015 р. – 1.

  Протягом жовтня поставлено на контроль 2 розпорядження та 1 рішення колегії.  Здійснювався контроль за виконанням  16 розпоряджень,  8 доручень (3 з яких протокольні) голови та першого заступника голови райдержадміністрації. Виконано та знято з контролю 4 розпорядження (в т.ч. 1 втратило чинність).

  У жовтні звернення від народних депутатів України та депутатів місцевих рад в райдержадміністрацію не надходили.

  Протягом жовтня запити на інформацію в райдержадміністрацію не надходили.

            Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів                        не зареєстровано.

  Інформаційне забезпечення діяльності

   

  Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на  робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на офіційному вебсайті райдержадміністрації, сторінці у Фейсбуці та в  районній газеті «Народне слово».

  Забезпечувався інформаційний супровід основних організаційно-масових заходів. Готувались повідомлення на офіційний вебсайт районної державної  адміністрації щодо висвітлення роботи керівництва райдержадміністрації.

  Протягом жовтня у районній громадсько-політичній газеті «Народне слово» опубліковано ряд матеріалів про діяльність органів виконавчої влади.

  З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, головним спеціалістом відділу інформаційно-внутрішньої політики та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації постійно готувалися моніторинги публікацій районної газети.

   

  Суспільно-політична ситуація

   

  У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області та державі.

  Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі не було.

  У жовтні суспільно - політична ситуація залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

        Суспільно – політична ситуація у листопаді розвиватиметься відповідно до загальнодержавних  подій.

  Реєстр виборців

   

  Протягом жовтня відділом виконувалися завдання, пов’язані з уточненням бази даних Державного реєстру виборців. Станом на 01.11.2019 року загальна кількість виборців на території району становить 20399. На основі відомостей, поданих Турійським районним відділом ДРАЦС головного територіального управління юстиції в області, Турійським районним сектором УДМС в області та органів реєстрації місцевих рад опрацьовано (включено, виключено; змінено ідентифікаційні дані, знищено) записи щодо 145 виборців. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру включено 16 виборців, внесено 155 змін та знищено 47 записів.

  Для щомісячного поновлення бази даних отримано інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно  (селищні і сільські ради,  управління соціального захисту населення, центральна районна лікарня) та недієздатності (районний суд). Відповідні дані внесено до автоматизованої системи  АІТС ДРВ.

           На протязі місяця видано 22 накази (218 виборців), а саме: про внесення запису - 4 накази, про внесення змін до персональних даних - 11, про знищення запису - 7.

           Щоденно опрацьовуються матеріали, розміщені безпосередньо на сайті розпорядника Реєстру та ЦВК,  які оперативно виконуються  та надаються відповіді.

  Постійно надаються консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру до відділу, з питань оформлення та надання документів згідно вимог законодавства.

   

  Сільське  господарство

   

            Господарську діяльність у галузі сільського господарства в районі у 2019 році здійснюють 50 агроформувань, у тому числі:

                  фермерських господарств – 34;

                  товариств з обмеженою відповідальністю – 11;

                  сільськогосподарських виробничих кооперативів - 3;

                  приватних акціонерних товариств - 1;                       

                  державних підприємств - 1.

              Під урожай 2019 року культури сільськогосподарські в сільськогосподарських підприємствах району посіяно на площі 29068 га. Порівняно з 2018 р. посівна площа зросла на 725 га або 2,6 відсотка.

             Більше половини зайнятих посівами площ (51,6 відсотка) відведено під культури зернові та зернобобові – 15009 га (на 6,3 відсотка або 892 га більше ніж торік), у т.ч. розширено площі під пшеницею озимою (на 27,2 відсотка), тритикале озимим (на 29,1 відсотка), ячменем озимим (на 4,8 відсотка), кукурудзою на зерно (на 4,2 відсотка), вівсом (на 2,9 відсотка). Скорочено посіви  жита озимого (на 55,1 відсотка), пшениці ярої (на 41,8 відсотка), ячменю ярого (на 12,6 відсотка), не посіяно жодного гектара гороху.

            Площу під культурами технічними (12315 га) збільшено на 2,8 відсотка або – 342 га, у т.ч. площу посіву сої на 31,1 відсотка, соняшнику – на 0,9 відсотка. Водночас площа під цукровими буряками скоротилась на 31,3 відсотка, ріпаком озимим – на 2,6 відсотка.

           Агроформування району відмовились від посіву овочів, картоплю посадили  лише у ТзОВ «Заповіт новий» на площі 5га.

           Порівняно з 2018 р. площа під культурами кормовими (1397 га) зменшилась на 514 га або 26,9 відсотка.

            За оперативними даними, сільськогосподарські підприємства району виростили 73,9 тис. тонн зернових та зернобобових культур. Збирання кукурудзи на зерно ще повністю не завершено. Вирощено: 15 тис. тонн ріпаку озимого; 7,6 тис. тонн сої; 10,5 тис. тонн соняшнику; 4 тис. тонн цукрових буряків.

            В сільськогосподарських підприємствах району станом на 1 листопада 2019  року утримується 4922 голови ВРХ, в тому числі 2132 корови, 14859 голів свиней та 220 гол. овець.

  З початку року реалізовано 15959 тонн м’яса, що на 1674 тонни більше проти відповідного періоду минулого року. Вирощено худоби та птиці в живій вазі 14358 тонн.                                                                                                                           

  З початку року  надоєно 11095 тонн  молока, що на 2215 тонн  більше проти минулорічного періоду. Надій на корову з початку року становить 7004 кг (що на 1405 кг більше до рівня минулого року).

  Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

   

         Капітальні інвестиції в економіку району за січень - червень 2019 року склали  54012,0 тис. грн або  2075 грн на одну особу.

  Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2019 року складають 5,0 тис. дол. США.

   

  Підприємництво

   

         Станом на 1 листопада 2019 року малий бізнес району представляють 47 підприємницьких формувань, 604 фізичні особи підприємці та 34 фермерські господарства.

  Із представників малого та середнього бізнесу успішно здійснюють діяльність такі підприємницькі формування як: ТОВ «АМіЛА»,  ТОВ «Спартак», ТОВ «Мацеїв»,  ТОВ «Агротехніка» смт Турійськ,  філія ФГ «Аміла» - пекарня «Хлібний край» с.Соловичі,  ФГ «Перлина Турії», ФГ «Аміла», ФГ «Соломія»,  ТОВ «Волинь Агро», ТОВ «Ратнівський аграрій», ТОВ «Бобли Аго», СВК «Слава» та інші.

                                                      Торгівля

   

       Обсяг реалізованих послуг (у ринкових цінах) у І кварталі 2019 року склав  6616,1 тис. грн,  у тому числі населенню  580,5 тис. гривень.

      Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-вересень 2019 року  склав  348064,5  тис.грн, або  13374 грн на 1 особу.

      Вантажні перевезення автомобільним транспортом у районі за січень – вересень 2019 року склали по вантажообороту 9,8 млн. тк/м. або 183,3 відсотка до аналогічного періоду минулого року. Перевезено за січень – вересень 6,1 тис. тонн вантажів, що становить 155 відсотків до відповідного періоду минулого року.

   

  Будівництво та архітектура

   

           За  січень – жовтень  2019 року  управлінням регіонального розвитку райдержадміністрації  підготовлено та видано 291 висновок до проектів відводу земельних ділянок   для приватизації, оренди, викупу.

     Видано 54 будівельні паспорти на забудову земельних ділянок  індивідуальними житловими будинками, 9 містобудівних умов.      

           Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами району  за січень-вересень 2019 року становить 5064,0 тис. гривень. Прийнято в експлуатацію житла за січень - червень 2019 року   загальною площею 2330,0 м. кв., що становить 66,6 відсотка до відповідного періоду минулого року.

   

  Фінанси

   

  За січень-жовтень 2019 року бюджет Турійського району (без ОТГ) за власними доходами виконаний на 111,5 відсотка і складає 30950,3 тис. гривень. Понад план надійшло 3197,9 тис. гривень.

  Районний бюджет за власними доходами виконаний на 105,9 відсотка. Фактичне виконання становить 13238,5 тис. гривень при плані 12503,1 тис. гривень, що на 735,4 тис. гривень більше запланованого.

  Сільські бюджети по власних доходах виконані на 116,1 відсотка. При плані 15249,2 тис. гривень фактично надійшло 17711,8 тис. гривень, що на  2462,6 тис. гривень більше планового показника.

  Бюджетне призначення по власних доходах на січень-жовтень поточного року виконали всі місцеві бюджети, крім Соловичівського (81 відсоток, недобір - 254,9 тис. гривень). Найвище виконання бюджетного призначення звітного періоду в Боблівській (146,2 відсотка), Озерянській (141,4 відсотка) та Селецькій (139,6 відсотка) сільських радах.

     Виконання власних доходів забезпечено по 12 видах платежів:

  1. Податок та збір на доходи фізичних осіб – виконання становить 104,3 відсотка, при бюджетному призначенні 12086,3 тис. гривень фактично по районному бюджету надійшло 12603,5 тис. гривень.
  2. Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності виконано на 119,6 відсотка, при плановому показнику 45,0 тис. гривень фактичне надходження становить 53,8 тис. гривень.
  3. Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – виконано на 133,8 відсотка, при бюджетному призначенні 597,9 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 800,1 тис. гривень.
  4. Рентна плата за користування надрами – при плановому завданні 1,3 тис. гривень фактично надійшло 46,6 тис. гривень.
  5. Акцизний податок – виконання 121 відсоток, при бюджетному призначенні 1357,8 тис. гривень фактично надійшло 1642,4 тис. гривень. Бюджетне призначення по акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольних та тютюнових виробів) виконали всі сільські бюджети.
  6. Податок на майно - виконання становить 110,4 відсотка, при бюджетному призначенні 8121,7 тис. гривень фактично до сільських бюджетів надійшло 8970,4 тис. гривень. Цей вид платежів виконали всі сільські ради, крім Соловичівської (68,2 відсотка, недобір – 278,7 тис. гривень).
  7. Єдиний податок - виконання 117,9 відсотка (при бюджетному призначенні 4886,1 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 5760,3 тис. гривень, понадплановий – 874,2 тис. гривень). План надходжень по цьому виду податку виконали всі сільські бюджети, крім Соловичівського (94,7 відсотка, недобір – 19,7 тис. гривень).
  8. По частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на 112,8 відсотка (фактично надійшло 9,9 тис. гривень при бюджетному призначенні 8,7 тис. гривень).
  9. По адміністративних штрафах та штрафних санкціях (інші надходження) перевиконання у 2,5 раза (при бюджетному призначені 37,0 тис. гривень фактично надійшло 91,9 тис. гривень, з них 71,8 тис. гривень – за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, 20,1 тис. гривень – інші адміністративні штрафи та санкції).
  10. По платі за надання адміністративних послуг - виконання 142,5 відсотка (при бюджетному призначенні 254,6 тис. гривень фактичне надходження становить 362,8 тис. гривень).
  11. По надходженнях від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – виконання становить 128,4 відсотка і складає 28,3 тис. гривень.      
  12. Бюджетне призначення по інших неподаткових надходженнях виконано на 173,7 відсотка (при бюджетному призначенні 333,8 тис. гривень фактично надійшло 579,8 тис. гривень, у тому числі 242,3 тис. гривень – це кошти за шкоду, що заподіяна на земельних ділянках державної та комунальної власності, які не надані у користування, внаслідок їх самовільного зайняття, використання не за цільовим призначенням).

            Крім того, надійшов незапланований у січні-жовтні вид доходів:

  • орендна плата за водні об’єкти, що надаються в користування на умовах оренди обласними, районними державними адміністраціями, місцевими радами – 0,4 тис. гривень;
  • державне мито – 0,1 тис. гривень.

  У січні-жовтні 2019 року отримано за рахунок загального фонду державного бюджету:

  - базову дотацію в розмірі 10411,0 тис. гривень;

  - дотацію на здійснення видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я - 4496,0 тис. гривень;

  - субвенції на фінансування пільг і субсидій населенню в сумі 17801,1 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу  -54609,4 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надані соціальні послуги у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім’ям за принципом „гроші ходять за дитиною” - 282,6 тис. гривень;

  - освітню субвенцію - 26492,8 тис. гривень;

  - медичну субвенцію – 7375,7 тис. гривень;

  - субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 136,6 тис. гривень;

  - субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» - 573,1 тис. гривень;

  - субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань - 186,6 тис. гривень;

  - субвенцію на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти - 300,1 тис. гривень;

  - субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 840,0 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції – 7057,0 тис. гривень.

  З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції в сумі 1802,2 тис. гривень.

    Місцеві бюджети у січні-жовтні 2019 року за видатками загального фонду виконані на 92,8 відсотка, їх обсяг становить 163827,9 тис. гривень при плані 177213,7 тис. гривень. Фінансування видатків бюджету здійснювалось за такими основними напрямами:

  державне управління – 11189,7 тис. гривень;

  освіта – 44864,4 тис. гривень;

  охорона здоров'я – 15957,6 тис. гривень;

  соціальний захист та соціальне забезпечення – 72981,0 тис. гривень;  культура – 3630,5 тис. гривень;

   фізична культура і спорт – 89,4 тис. гривень;

   житлово-комунальне господарство – 652,7 тис. гривень;       

   місцева пожежна охорона – 696,9 тис. гривень;

   економічна діяльність – 451,1 тис. гривень.

   Крім того, передані міжбюджетні трансферти іншим бюджетам на загальну суму 13314,3 тис. гривень.

  Станом на 01.11.2019 року заробітна плата з нарахуваннями та проплата за використані енергоносії проведені в повному обсязі.

   

  Впровадження енергозберігаючих технологій

   

  За січень-жовтень 2019 року проведено 10 енергозберігаючих заходів на загальну суму 7342,3 тис. грн, з них:

  - кошти державного бюджету -5864,4 тис. грн,

  - кошти місцевого бюджету – 1477,9 тис. грн, а саме:

  - проведено заміну застарілого котла на новий твердопаливний енергоощадний котел КОЛВІ 200 кВт  та заміна застарілого котла на новий твердопаливний енергоощадний котел КОЛВІ 700 кВт в ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Кульчин;

  - проведено ремонт твердопаливного котла марки ВІАГРУС-22 в               смт Турійськ, Будинок дитячої творчості;

  - встановлено 10 фонарів та енергозберігаючих ламп потужністю 15 Ват кожна вуличного освітлення Турійською об'єднаною територіальною громадою в с. Городилець;

  - встановлення 80 енергозберігаючих ламп вуличного освітлення по 15 Ват Турійською об'єднаною територіальною громадою в смт Турійськ.

     Впровадження прогресивних архітектурно-конструктивних рішень, поліпшення теплозахисних властивостей будівель, у тому числі:

  - проведено заміну підлоги з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 148,0 м. кв. з утепленням стін і стелі (будинок культури    смт Луків);

  - проведено заміну 8 дверей на склопакети загальною площею 26,0 м. кв. та 5 вікон на склопакети загальною площею 16,0 м. кв. (будинок культури         смт Луків);

  - проведено заміну 3 вікон на склопакети загальною площею 4,5 м. кв.         (с. Кульчин, сільський клуб);

  - проведено заміну рубероїдної криші на шиферну з приміненням утеплюючих матеріалів та реконструкцію під шатрову кришу загальною площею 360,0 м. кв.(с. Кульчин, котельня);

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 1500,0 м. кв. (ЗОШ І-ІІ ступенів     смт Турійськ);

  - проведено утеплення стін та фасаду мінватою загальною площею 982,0 м. кв. (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 2200,0 м. кв. (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 1040,0 м. кв. (ЗОШ І-ІІІ ступенів    с. Соловичі).

  За січень-жовтень 2019 року Турійським відділення «Ощадбанку»              10 родинам району на проведення енергозберігаючих заходів  надана позика  на загальну суму 348,460  тис. гривень. Видача позики продовжується.

   

   

   

   

  Освіта

   

             У жовтні 2019 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

  - колегія відділу освіти, молоді та спорту – 30 жовтня;

  - нарада керівників закладів загальної середньої освіти – 30 жовтня;

  - засідання атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту Турійської районної державної адміністрації – 18 жовтня;

  - інструктивно-методична нарада з керівниками закладів дошкільної освіти – 18 жовтня;

  - святковий концерт до Дня працівників освіти – 03 жовтня.

       Робота з педагогічними кадрами:

  1. Тренінг учителів других класів «Ігрові та діяльнісні методи навчання за методикою the LEGO Foundation» за участі регіонального тренера Волкової І.Р. - 11 жовтня .
  2. Тренінг учителів перших класів «Ігрові та діяльнісні методи навчання за методикою the LEGO Foundation» за участі регіонального тренера Волкової І.Р. – 18 жовтня.
  3. Тренінгові заняття для учителів, які навчатимуть 1-й клас з вересня 2021 року (відповідно до освітньої програми «Підвищення кваліфікації вчителів початкових класів в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа») - 19, 26,  28-31 жовтня.
  4. Семінар-практикум вихователів Луківського освітнього округу «Забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним розвитком дітей» на базі Луківського ДНЗ – 24 жовтня.
  5. Педагогічна студія для керівників закладів загальної середньої освіти «Освітній аудит у закладі освіти» (за участі працівників Волинського регіонального центру служби якості освіти та Лукянчук Г.Я.) – 29 жовтня.
  6. Практикум по розв’язуванню олімпіадних задач з фізики на базі Турійської ЗОШ І-ІІІ ст. – 30 жовтня.
  7. Семінар-практикум для вчителів математики з теми: «Методика розв’язування завдань математичних змагань: олімпіад, конкурсів, турнірів» за участю доцента кафедри теорії та методик викладання шкільних предметів ВІППО Т.В.Трачук на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ – 31 жовтня.
  8. Семінар-практикум вихователів Соловичівського освітнього округу «Забезпечення медико-педагогічного контролю за фізичним розвитком дітей» на базі Соловичівського ДНЗ – 31 жовтня.

      Масові заходи з учнями:

  1. День ветерана. Міжнародний день людей похилого віку – 1 жовтня.
  2. Міжнародний день боротьби проти насилля – 2 жовтня.
  3. Святкові заходи до Дня працівників освіти – 3 жовтня.
  4. Фестиваль повстанської пісні «Складем хоч пізнії вінці…» - 13 жовтня.
  5. Заходи до Дня Захисника Вітчизни – до 14 жовтня.
  6. День профілактики правопорушень – 17 жовтня.
  7. Інформаційна кампанія до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми – 18 жовтня.
  8. ІІ (районний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка – 26 жовтня.
  9. Місячник «Газ у побуті».
  10. Місячник шкільних бібліотек.
  11. Краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна».

   

  Культура

   

  У жовтні 2019 року районними закладами культури проведено:

  -  акцію-милосердя «Душі людської доброта» (ЦРБ);

  - святковий захід в урочищі «Вовчак» «Велична і свята ти, Мати Україно» (РБК);

  -  бенефіс книги І. Антонюка та М. Антонюка «Там, де воскресла Україна, Вовчак» (ЦРБ);

  -  історичну годину «І знову нагадаємо історію жахливих днів» (до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників) (РБК).

  06 жовтня  2019 року народний аматорський вокальний гурт «Оксамит» взяв участь у Дванадцятому фестивалі традиційної національної культури «Український коровай - сузір’я» в м. Володимир-Волинському.

  14 жовтня 2019 року чоловічий вокальний гурт «Кант» брав участь в Другому Всеукраїнському  фестивалі повстанської пісні в м. Луцьку.

  Переможці обласної літературної вікторини «Душею журавліла до Волині» взяли участь в святі нагородження 29 жовтня  2019 року в м. Луцьк.

   

  Фізична культура і спорт

   

  У жовтні 2019 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

  - участь команди Турійського району у відкритому чемпіонаті Волині з футболу сезону 2019-2020 р.р. серед ветеранів в с.Соловичі – 6 жовтня;

  - зональні змагання за програмою XVII Спортивних ігор школярів Волині з футболу серед юнаків – 18 жовтня;

  - районні змагання з баскетболу серед юнаків – 23 жовтня;

  - районні змагання з футзалу серед дівчат – 25 жовтня.

  Сім’я, жінки, молодь, діти

  Станом на 04.11.2019 року на обліку перебуває 61 сім’я, яка опинилася в складних життєвих обставинах, в якій виховується 191 дитина. З даною категорією постійно проводиться робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї, або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольних напоїв. Працівниками відділу не здійснюється соціальний супровід сімей.

  Станом на 04.11.2019 року під соціальним супроводом перебуває 2 прийомні сім'ї, в яких виховується 2 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

  Захист прав дітей

   

            Станом на 01.11.2019 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 45 дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

  На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 45 дітей: 18  дітей-сиріт та 27 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 39 дітей. На території району функціонує 3 прийомні сім'ї, в яких виховується 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Протягом жовтня 2019 року працівниками служби у справах дітей спільно   з  відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 5 профілактичних рейдів на території району  з метою вжиття заходів щодо недопущення продажу дітям алкогольних та тютюнових виробів, з метою запобігання бездоглядності та безпритульності, попередження негативних проявів в дитячому середовищі, своєчасного виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, підготовки дітей до навчального періоду та осінньо-зимового сезону. Під час проведення рейдів  відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання, та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

           Проведено 2 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації  на яких розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей.

           Звернень та повідомлень щодо вчинення насильства до неповнолітніх, чи реальної його загрози на території району, не надходило.

   

  Ринок праці, зайнятість населення

   

  Станом на 01.01.2019 року на обліку в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості (далі філія) перебувало 318 зареєстрованих безробітних.

  Протягом січня-жовтня поточного року статус безробітного отримали 597 осіб.

  Станом на 01.11.2019 року на обліку перебуває 343 безробітних, в т.ч. 17 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

  За направленням філії на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовано 615 осіб, з них 290 - мали статус безробітного.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 147 осіб, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, з них 10 -  учасники АТО.

  Професійне навчання проходили 147 безробітних, в т.ч. 87 осіб із соціально-вразливих категорій, 4 – учасники АТО.

  До участі в  громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року залучені 327 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 189 осіб  соціально-вразливих категорій, 6 - учасників АТО.

  Протягом січня-жовтня 2019 року проведено 16 інформаційно-консультаційних  семінарів, в яких взяли участь 119 безробітних та 1 виїзну  акцію за участю працівників Турійського районного військового комісаріату, 1 семінар за участю представників Нацгвардії України, під час яких учасники заходів отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на службу за контрактом. Станом на 01.11.2019 року військову службу за контрактом у Збройних силах України проходять 6 громадян, три з яких учасники АТО.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами охоплено 3391 житель району, які отримали 6710 послуг: 5162 – профінформаційних; 1458 – профконсультаційних. Також надано послуг: учням загальноосвітніх шкіл району - 885, учням ПТНЗ - 157, учасникам АТО - 210, особам з інвалідністю - 372.

         В новому навчальному році продовжується профорієнтаційна робота у навчальних закладах району. У вересні 2019 року проведено три профорієнтаційні заходи: 13.09.2019 року - день кар’єри у Луківському ПТУ №22; 26.09.2019 року - професіографічну екскурсію до  Державної пожежно-рятувальної частини смт Турійськ та День відкритих дверей центру зайнятості для учнів опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ.

  У жовтні 2019 року проведено 5 профорієнтаційних заходів: 10.10.2019 року - Професіографічна екскурсія у Турійське відділення поліції та День відкритих дверей центру зайнятості в  опорному закладі «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, професіографічні уроки: 10.10.2019 року - в комунальному опорному закладі «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», 18.10.2019 року - ЗОШ І-ІІ ступенів сіл Дольськ,  Перевали, 21.10.2019 року - ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Кульчин.

          У звітному періоді роботодавцями заявлено 793 вакансії, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. За направленням служби зайнятості укомплектовано 615 вакансій.

        Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 3482 консультації.

        З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-жовтня поточного року проведено 30 семінарів та 2 бліц-навчання, участь в яких взяли 134 роботодавці.

       Уповноваженими представниками Турійської районної філії ВОЦЗ по п’ятницях згідно графіка та за необхідності проводяться зустрічі в Турійській та Луківській територіальних громадах.

  За сприяння Турійської районної філії ВОЦЗ, управлінням регіонального розвитку Турійської райдержадміністрації та ТОВ «УкрМілкІнвест» для власників сімейних молочних ферм Турійського району 27 жовтня організовано та проведено екскурсію на ярмарок сімейних молочних ферм та презентацію проекту «Сімейні молочні ферми» компанії «УкрМілкІнвест»  в місті Здолбунів та на молочну сімейну ферму «Молочна хатка» в селі Уїздці.

   Станом на 01.11.2019 року на обліку Турійської районної філії ВОЦЗ внутрішньо переміщених осіб немає.

   

  Соціальний захист та пенсійне забезпечення населення

   

  Переглядів 6957 Останнє редагування Четвер, 14 листопада 2019 07:46
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua