26 квітня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Генеральні плани населених
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади

  АРХІВ НОВИН

  « Квітень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  Головна>Діяльність РДА >Звіти райдержадміністрації про роботу
  Середа, 30 травня 2012 08:25

  Звіти райдержадміністрації про роботу

  Організаційна робота

   

    Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у березні 2017 року забезпечено організацію підготовки та проведення 4 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 6 питань.

          Забезпечено організацію підготовки засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуті питання: про стан дорожнього господарства району та організацію пасажирських перевезень у 2016 році, про забезпечення належного благоустрою на територіях сільських та селищних рад, про роботу Озерянської сільської ради   по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотриманню чинного законодавства.

      Опрацьовано пропозиції структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади району на основі яких сформовано план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2017 року. Підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації щодо затвердження вищеназваного плану.

         Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за лютий 2017 року, результати аналізу для ознайомлення надано голові, першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

  Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

  Здійснено поновлення інформації на офіційному веб-сайті району.

  На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за лютий 2017 року.

  Поновлено, станом на 31 березня 2017 року, електронну версію телефонного довідника керівників районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної, сільських та селищних рад, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, окремих районних організацій і установ, розміщеного на веб-сайті районної державної адміністрації.

  Підготовлено довідки, проекти рішення та розпорядження за результатами перевірки роботи Озерянської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотримання чинного законодавства.

   

  Робота з кадрами

   

         Протягом березня 2017 року головним спеціалістом з управління персоналом апарату райдержадміністрації підготовлено 21 розпорядження з кадрових питань, з них: 8 - з особового складу, 9 – про відпустки, відрядження, стягнення та 4 розпорядження з основної діяльності.

   

  Робота із зверненнями громадян

   

  До районної державної адміністрації у березні 2017 року надійшло 68 звернень громадян, з яких: 63 – письмових, 5 – усних. 8 звернень надійшло з Урядової гарячої лінії через обласну державну адміністрацію та 5 на виїзному прийомі громадян. Задоволено 37 звернень, по 4 дано роз'яснення, решта знаходиться на розгляді.

  28 березня відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.

   

  Правове забезпечення діяльності

           Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації, працівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів.

  Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству. Протягом місяця здійснено правову та антикорупційну експертизи 48 розпоряджень голови районної державної адміністрації. У прийнятті 1 проекту розпорядження відмовлено.

  Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.

  Протягом місяця вивчалися нові закони  та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

  Постійно проводиться прийом громадян згідно графіку роботи громадської приймальні.

            Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії та позови не надходили.  

   

  Робота з документами та організація діловодства

            Протягом березня 2017 року у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації опрацьовано 203 вхідних і 273 вихідних документів.

           Зареєстровано та видано 30 розпоряджень голови райдержадміністрації з основної діяльності.

   

  Організація контролю з виконання документів

  органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень

  та доручень голови районної державної адміністрації

   

  У березні 2017 року в райдержадміністрації поставлено на контроль 74 документи, що надійшли з облдержадміністрації та її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них 5 розпоряджень та 6 доручень голови облдержадміністрації. Протягом  місяця виконано 47 документів (з них 1 розп., 1 дор.), інші 27 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом березня виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю  28 документів:

  - за січень 2017 р. – 2 (1 дор.);

  - за лютий 2017 р. – 22 (1 розп., 1 дор.);

  - за 2016 р. – 4 (1 розп., 3 дор.).

  Протягом березня поставлено на контроль 2 розпорядження  голови райдержадміністрації; здійснювався контроль за виконанням 9 розпоряджень голови  райдержадміністрації, 1 з яких виконано.  Поставлено на контроль 2 доручення голови, 1 з них протокольне – виконане.   

  У березні в райдержадміністрацію надійшло 2 запити  на інформацію та 1 депутатське звернення. Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів не зареєстровано.

   

  Інформаційне забезпечення діяльності

   

  Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на сторінках районної газети "Народне слово".

  Забезпечувався інформаційний супровід основних організаційно-масових заходів. Готувались повідомлення на офіційний веб-сайт районної державної  адміністрації щодо висвітлення роботи керівництва райдержадміністрації.

  Протягом  березня у районній громадсько-політичній газеті «Народне слово» було опубліковано ряд матеріалів про діяльність органів виконавчої влади.

  З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, головним спеціалістом відділу інформаційно-внутрішньої політики та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації регулярно готувалися моніторинги публікацій районної газети.

   

  Суспільно-політична ситуація

   

  У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області чи державі.

  Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі не було.

  Суспільно - політична ситуація протягом березня залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

            Ситуація у квітні розвиватиметься відповідно до загальнодержавних  подій.

   

   

   

   

  Сільське  господарство

   

  В сільськогосподарських підприємствах району станом на 01 квітня 2017 року утримується 4829 голів ВРХ, в тому числі 1711 корів, 17118 голів свиней та 131 гол. овець.

  З початку року реалізовано 4777 тонн  м’яса, що на 522 тонни більше проти відповідного періоду минулого року. Вирощено худоби та птиці в живій вазі 4045 тонн.                                                                                                                            

  За І квартал 2017 року  надоєно 1871 тонна  молока, що на 74 тонни  більше проти минулорічного періоду. Надій на корову з початку року становить 1099 кг (на 132 кг більше до рівня минулого року).

          

  Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

   

         У січні 2017 року по підприємствах, що займаються зовнішньо-економічною діяльністю сформовано позитивне сальдо, яке становить 113,3 тис. доларів.

         Капітальні інвестиції в економіку району за 2016 рік складають 78786,0 тис. гривень.

  Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2017 року складають 5,1 тис. дол. США.

   

  Підприємництво

   

         Станом на 01 квітня 2017 року малий бізнес району представляють 67 підприємницьких формувань, 674 фізичні особи підприємці та 46 фермерських господарств.

  Із представників малого та середнього бізнесу успішно здійснюють діяльність такі підприємницькі формування як: ТОВ «АМіЛА», ТОВ «Євростандарт ЛТД», ТОВ «Укрдеревбуд», ФГ «Перлина Турії», ФГ «Аміла», ФГ «Соломія», ТОВ «Спартак»,ТзОВ «Мацеїв» та інші.

   

  Торгівля

   

   Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі, за січень-вересень 2016 року склав 72,0 млн. гривень. Темпи зростання товарообороту до відповідного періоду 2015 року складає 108,8 відсотка.

     Обсяг реалізованих послуг у ІІІ кварталі 2016 року  склав 1708,9 тис. грн,  у тому числі населенню 521,0 тис. гривень.

     Вантажні перевезення автомобільним транспортом у районі за 2016 рік склали по вантажообороту 0,8 млн. ткм. або 118,7 відсотка до аналогічного періоду минулого року. Перевезено 1,3 тис. тонн вантажів, що становить 167,5 відсотка до відповідного періоду минулого року.

   

   

   

  Фінанси

   

  За січень-березень 2017 року за власними доходами бюджет району виконаний на 136,6 відсотка і складає 10473,4 тис. гривень. Понад план надійшло 2804,6 тис. гривень.

  Районний бюджет за власними доходами виконаний на 124,6 відсотка. Фактичне виконання становить 5214,3 тис. гривень при плані 4185,4 тис. гривень, що на 1028,9 тис. гривень більше запланованого.

  Сільські бюджети по власних доходах виконані на 142,5 відсотка. Фактичне виконання становить 3236,5 тис. гривень при плані 2271,5 тис. гривень, що на 965,0  тис. гривень більше плану.

  Селищні бюджети виконані на 166,9 відсотка, при плані 1211,9 тис. гривень надійшло 2022,6 тис. гривень, перевиконання становить 810,7 тис. гривень.

  По надходженнях власних доходів бюджетне призначення на січень-березень поточного року виконали усі місцеві бюджети. Найвище виконання бюджетного призначення звітного періоду в Гайківській (3,2 раза), Кульчинській (2,3 раза) та Клюській (2 раза)  сільських радах. Перевиконання спричинене надходженням незапланованих доходів від єдиного податку з фізичних осіб в усіх вказаних сільських радах, а також орендної плати з  юридичних осіб (Кульчинська та Клюська сільські ради),   рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів (Гайківська, Клюська сільські ради).

     Виконання власних доходів забезпечено по  12 видах платежів:

  1.          Податок та збір на доходи фізичних осіб – виконання становить 123,1 відсотка, при бюджетному призначенні 4127,6 тис. гривень фактично по районному бюджету надійшло 5080 тис. гривень;
  2.          Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності – фактичне надходження становить 40,2 тис. гривень при плановому показнику 26,3 тис. гривень, виконання 152,7 відсотка);
  3.          Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 186,5 відсотка (при плані 154,8 тис. гривень фактично надійшло 288,7 тис. гривень);
  4.          Рентна плата за користування надрами – надходження  2,2 тис.гривень, що становить 109,9 відсотка;
  5.          Акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів виконано на  124,4  відсотка,  при плані 453 тис. гривень фактично надійшло 563,7 тис. гривень. Відповідно до формули, затвердженої Постановою КМУ від 08.02.2017 року №96 до Турійської, Луківської селищних та Новосілківської сільської рад надійшли кошти акцизного податку з виробленого та  ввезеного на митну територію України пального в загальній сумі  575,4 тис.гривень;
  6.          Податок на майно - виконання становить  131,4 відсотка, при плані 1477,0 тис. гривень надійшло 1940,1 тис. гривень. Даний вид податку виконали всі місцеві бюджети крім  Боблівського, Гайківського, Дольського, Купичівського та Соловичівського;
  7.          По єдиному податку виконання становить  на 136,9 відсотка (при плані 1307,3 тис. гривень фактично надійшло 1789,4 тис. гривень, перевиконання становить 482,1 тис. гривень). Невиконаний план надходжень по Турійській (98,9 відсотка) та  Луківській (81,4 відсотка) селищних, Маковичівській (95,1 відсотка) сільській радах;
  8.        По частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на 148,7 відсотка  (при бюджетному призначенні 1,3 тис. гривень фактично надійшло 1,9 тис. гривень);
  9.          По платі за надання адміністративних послуг  план виконано на 168,2 відсотка (при бюджетному призначенні 96,5  тис. гривень фактичне надходження становить 162,2  тис. гривень);
  10.     По надходженнях від орендної плати за користуванням майном, що перебуває у комунальній власності, бюджетне призначення перевиконано в 3,8 раза, фактичні поступлення становлять 9,4 тис. гривень;
  11.      Бюджетне призначення по інших надходженнях перевиконано в 4,6 раза  (при бюджетному призначенні 3,7 тис. гривень фактично надійшло 17,0 тис. гривень);
  12.   Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі, фактичне надходження по Турійській селищній раді становить 1,5 тис. гривень.

  Невиконані бюджетні призначення  по  державному миту -  план виконано на 10,4 відсотка (Турійська селищна рада).  Недоотримано 6,9 тис. гривень.

  За  січень-березень 2017 року  отримано з державного бюджету:

  -  базову дотацію в розмірі 2481,8 тис. гривень;

  - додаткову дотацію - 3071,1 тис. гривень;

  - субвенції на фінансування пільг і субсидій населенню в сумі 22780,5 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу  в сумі 15694,2 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надані соціальні послуги у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім’ям за принципом „гроші ходять за дитиною” в сумі 81,8 тис. гривень;

  - освітню субвенцію в сумі 11248,4 тис. гривень;

  - медичну субвенцію – 5135,7 тис. гривень;

  - субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 68,7 тис. гривень.

  З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції  в сумі 61,2 тис. гривень.

    Місцеві бюджети  у січні – березні поточного року  за  видатками  загального фонду  виконані на 92,6 відсотка, їх  обсяг становить 74282,5 тис. гривень при плані 80309,2  тис. гривень. Фінансування видатків бюджету здійснювалось за таким основними напрямами:

   органи управління –  2641,3 тис. грн;

   освіта – 18915,3 тис. грн;

   охорона здоров'я – 5403,7 тис. грн;

   культура – 1470,6 тис. грн;

   соціальний захист та соціальне забезпечення – 40078,3 тис. грн;

          фізкультура і спорт – 218,4  тис. грн;

          житлово-комунальне господарство   - 659,6 тис. грн;

    транспорт, дорожнє господарство – 247,1 тис. грн;

    місцева пожежна охорона – 381,5 тис. гривень.

         

    Станом на   01. 04. 2017 року  заробітна  плата з нарахуваннями  та проплата за використані енергоносії  проведені в повному обсязі.

   

  Впровадження енергозберігаючих технологій

   

  За січень-березень 2017 року Турійським відділення «Ощадбанку» надана позика в сумі 496,1 тис.грн 26 мешканцям району для придбання твердопаливних котлів та проведення енергозберігаючих заходів, з них на придбання котлів 2 мешканцям на суму 27,3 тис. гривень.

   

  Будівництво та архітектура

   

           За березень 2017 року заступником начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації – головним архітектором району підготовлено та видано 38 висновків до проектів відводу земельних ділянок для приватизації, оренди, викупу.

     Видано 7 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок  індивідуальними житловими будинками.

   Прийнято в експлуатацію у І кварталі 2017 року 8 індивідуальних житлових будинків.

   

  Освіта

   

          У березні 2017 року проведені такі заходи:

  - день відділу освіти в ЗОШ І-ІІ ступенів с.Мокрець;

  - комплексна перевірка ЗОШ І-ІІ ступенів с.Тагачин – філії опорного закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ;

  - нарада керівників навчальних закладів у начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

  Робота з педагогічними  кадрами:

  1. семінар-навчання та інструктаж старших інструкторів, інструкторів та чергових пункту ЗНО;

  2. районний конкурс «Шукаємо молоді педагогічні таланти», який відбувся 15 березня на базі Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

  3.  16 березня - семінар учителів зарубіжної літератури «Особистісно-орієнтоване навчання як спосіб підвищення предметної компетентності» (на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Овлочин);

  4. 22 березня - семінар керівників гуртків художньо-естетичного напряму «Інтерактивні методи навчання на гуртках художньо-естетичного напряму; підготовка до районного огляду художньої самодіяльності  «Дитинства веселковий світ» (на базі БДТ);

  5.  28 березня - парад майстер-класів учителів початкових класів  «Сучасні освітні технології у навчально-виховному процесі початкової школи» (для вчителів, що атестуються на вищу категорію);

  6. семінар-навчання вчителів, відповідальних за організацію дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – 28 березня;

  7. парад майстер-класів учителів української мови і зарубіжної літератури  «Використання сучасних форм і методів навчання на уроках словесності як один з аспектів розвитку творчої особистості учня» (для вчителів, що атестуються на вищу категорію).

  Масові заходи з учнями:

  1. районний конкурс екологічних колективів (агітбригад) «Ландшафти, як середовище життя та об’єкти охорони» - 02 березня, на базі Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

  2. VІІІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» - 03 березня;

  3. заходи на відзначення 203 річниці від дня народження Тараса Шевченка – 09-10 березня;

  4. районний конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Творча майстерня» - 09 березня на базі БДТ;

  5. Шевченківські читання – 10 березня, біля Будинку культури, поч. 12.30;

  6.  районний заочний конкурс «В об’єктиві натураліста» за темою «Ландшафти, як середовище життя та об’єкти охорони»;

  7. Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»;

  8. турнір юних журналістів (команда НВК «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей»), 19 березня, м.Луцьк.

   

  Охорона здоров’я

   

  На засіданні медичної ради та оперативних нарадах розглянуте питання: аналіз діяльності інфекційного відділення Турійської ЦРЛ за 2016 рік та завдання на 2017 рік.

            На нарадах у головного лікаря та заступників головного лікарярозглянуте питання:стан надання медичної допомоги дітям-інвалідам та аналіз роботи реабілітаційних ліжок для дітей-інвалідів.

   

  Культура

   

  У березні 2017 року закладами культури району проведено:

  -   майстер-клас «Дарунок з дитячою душею» (РДБ);

  -   літературну  вікторину «Єднаймо душі словом Кобзаря» (до Шевченківських днів) (ЦРБ);

  -   вечір-портрет «Мої рядочки – то не я, о ні! То люди. Так! Це їхнє все в мені» (до 70-ти річчя від дня народження Л. Лежанської) (ЦРБ);

  -   літературний журнал «Чарівна скарбниця дідуся Кенира» (до 190- річчя від дня народження Л. Глібова) (РДБ);

  -   літературну вікторину «Той хто дарує радість дітям» (до 150-річчя від дня народження К. Чуковського) (РДБ);

  -   колективну бесіду «Вклоняємось доземно українському солдату» (РДБ);

  -   підсумкову нараду працівників культури району(заклади культури району);

  -   урочистий концерт до Дня прав жінок і миру «Жінки, яких ми любимо» (РБК);

  -   історично-краєзнавча година «Т.Г.Шевченко, як взірець для дочки волинського краю – Лесі Українки» (РБК);

  -   тематичний концерт «Любій матусі граємо і співаємо» (музична школа).

  01 березня 2017 року учениця музичної школи 5 класу Кались Віталіна, клас викладача Чикун К.С., та учениця 6 класу Стичук Олександра, клас викладача Приступи О.С., брали участь в ІІ турі обласного конкурсу музично-теоретичних дисциплін, який проходив у ДМШ м. Володимир-Волинського, де отримали подяки.

           28 березня хоровий колектив музичної школи, керівник                       Сільванович Н.А., зайняв ІІІ місце в обласному конкурсі хорових колективів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, який проходив в Палаці культури м. Луцька.

   

  Фізична культура і спорт

   

  Протягом березня 2017 року проведені заходи в галузі спорту:

  -                03 березня 2017 року на базі Турійської ДЮСШ проведено районний етап Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України»;

  -                10 березня 2017 року на базі Турійської ДЮСШ відбулись районні змагання з баскетболу серед  учнів 5-7 класів загальноосвітніх шкіл району;

  -                12 березня проведено Чемпіонат Турійського району з міні-футболу серед сільських, селищних рад;

  -                15 березня відбулись районні змагання з волейболу (юнаки) серед загальноосвітніх навчальних закладів в Турійській ДЮСШ;

  -                03-04 березня 2017 року команда Турійської ДЮСШ взяла участь у Відкритому Кубку  Поділля UPС з пауерліфтингу в м.Шепетівка;

  -                05 березня 2017 року в смт Ратне команда Турійського району брала участь у в Чемпіонаті Волинської обласної ради ВФСТ «Колос» з міні-футболу за програмою сільських спортивних ігор Волині 2017 року;

  -                05 березня команда Турійської ДЮСШ брала участь у Відкритому чемпіонаті ФСТ «Колос» Горохівського району з гирьового спорту в м.Горохів;

  -                12 березня в м.Камінь-Каширський команда Турійського району взяла участь у Чемпіонаті Волинської обласної ради ВФСТ «Колос» з волейболу за програмою сільських спортивних ігор Волині у 2017 році;

  -                24 березня 2017 року команда Турійського району брала участь у XV Спортивних іграх школярів Волині з волейболу (юнаки) у м.Ковелі;

  -                29 березня – участь команди КОЗ «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» в обласному етапі Всеукраїнських змагань «Шкільна футзальна ліга України» в м.Луцьк.

   

   

   

  Сім’я, жінки, молодь, діти

   

  Станом на 30.03.2017 року на обліку перебуває 50 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 151 дитина. З даною категорією постійно проводиться робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї, або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольними напоями. Працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснюється соціальний супровід 3 сімей.

  Станом на 30.03.2017 року під соціальним супроводом Центру перебуває 4 прийомні сім'ї, в яких виховується 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

   

  Захист прав дітей

   

  Станом на 01.04.2017 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 47 дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків. Четверо дітей було знято з профілактичного обліку  у зв’язку з покращенням  умов проживання сім`ї.

  На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 48 дітей: 9 дітей-сиріт, 39 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 39 дітей. На території району функціонує 4 прийомні сім'ї, в яких виховується 6 дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Протягом березня 2017 року працівниками служби у справах дітей спільно   з правоохоронними органами проведено 1 профілактичний рейд на території Клюської сільської ради  з метою запобігання правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, розпивання спиртних напоїв та тютюнопаління.  Під час проведення рейду  було відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання, навчання та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

          Було проведено 2 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації (16.03.2017 р. та 30.03.2017р.) на яких розглядалися різноманітні питання  щодо захисту прав дітей.

        Звернень та повідомлень щодо вчинення насильства до неповнолітніх, чи реальної його загрози на території району, не надходило.

   

  Ринок праці, зайнятість населення

   

  Станом на 01.01.2017 року  на обліку в центрі зайнятості перебував 421 зареєстрований безробітний.

  Протягом січня-березня поточного року статус безробітного отримали 209  осіб.

  Станом на 01.04.2017 року на обліку перебували 477 безробітних громадян, в т.ч.  64 - демобілізованих військовослужбовці та учасники АТО.

  За направленням районного центру зайнятості  на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовані 110 громадян, з них 54 особи, які мали статус безробітного.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 24 особи, що мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, з них 3 учасники АТО.

  Професійне навчання проходили 34 безробітних, в т.ч. 11 громадян соціально-вразливих категорій.

  До участі в оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року були залучені 90 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч 46 осіб  соціально-вразливих категорій,  з них 5 учасників АТО.

  Протягом січня-березня 2017 року проведено 9 інформаційно-консультаційних  семінари за участю працівників Турійського районного військового комісаріату, під час яких учасники семінарів отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом.   

           У приміщенні районного центру зайнятості створене робоче місце для представника Турійського районного військкомату, та інформаційний куточок. Відповідно у військкоматі розміщено стенд районного центру зайнятості на якому розміщенні інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості та вакансії. Під час прийому фахівцями відділу надання соціальних послуг проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо популяризації військової служби за контрактом.  За період співпраці Турійського РЦЗ із військовим комісаріатом на військову службу за контрактом погодилось 49 громадян, 36 з яких станом на 01.04.2017 року проходять військову службу у військових частинах. Інші проходять медогляд та оформляють необхідні документи для проходження військової служби за контрактом, здобувають необхідну освіту в навчальних центрах Збройних Сил України.

           15 березня 2017 року проведено інформаційний семінар, спрямований на залучення зареєстрованих безробітних на службу в Національній поліції України. В центрі зайнятості створено інформаційний куточок для розміщення оголошень щодо умов проходження служби в поліції, рекламно-агітаційних плакатів, буклетів,  перелік посад, тощо.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами було охоплено 843 жителі району, які отримали 1986 послуг: 1555 – профінформаційних; 431 - профконсультаційна. 222 послуги було надано учасникам АТО, 104 – учням випускних класів загальноосвітніх шкіл району.

    Укладено 15 договорів на стажування, пройшли стажування 30 безробітних громадян.

  У звітному періоді роботодавцями було заявлено 168 вакансій, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. З числа поданих вакансій (з мінімальною зарплатою – 8, від мінімальної до середньо обласної – 32, понад середньо-обласну - 0). За направленням служби зайнятості на дані вакансії працевлаштовані 116 осіб.

  Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 1918 консультацій.

  З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-березня  поточного року проведено 12 семінарів, 1 засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення,  участь в яких взяли 55 роботодавців.

  Протягом січня-березня 2017 року внутрішньо переміщені особи за послугами до Турійського РЦЗ не звертались.

   

  Рівень заробітної плати та стан погашення заборгованості

  по її виплаті. Соціальний захист населення

   

  Станом на 01.04.2017 року на обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 2976 одержувачів різних видів державних допомог. З початку року всіх видів державних допомог нараховано на загальну суму 15694,2  тис. гривень. Виплачено допомог на загальну суму 15694,2 тис. гривень. Заборгованості немає.

  За оперативними даними станом на 01.04.2017 року заборгованість по заробітній платі в районі відсутня.

  На обліку в управлінні  перебуває 40 одержувачів компенсацій фізичним особам, що надають соціальні послуги, яким з початку 2017 року було нараховано виплат на загальну суму 22,3 тис. гривень. Виплачено 22,3 тис. гривень. Заборгованості немає.

          Нараховано субсидій на житлово-комунальні послуги на суму 26110,9 тис. грн, профінансовано виплату субсидій – 21450,7 тис. гривень. Заборгованість станом на 01.04.2017 року становить 22526,5 тис. гривень.

  В базу даних введено інформацію на  6337 осіб, які мають право на пільги відповідно до законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів війни та інших громадян похилого віку в Україні”, з них:

  -         ветеранів війни –  1345 чол.;

  -         ветеранів праці – 1289 чол.;

  -         ветеранів МВС – 15 чол.;

  -         ветеранів МО –  11 чол.;

  -         реабілітованих –  4 чол.;

  -         постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – 413 чол.;

  -         інші категорії –  572 чол.;

  -         діти війни – 689 чол.;

  -         інваліди (крім інвалідів війни) – 665 чол.;

  -         багатодітні сім’ї  – 563 чол.;

  -         діти з багатодітних сімей – 771 чоловік.

  В управління звернулось 328 учасників бойових дій для одержання різних видів пільг згідно чинного законодавства.

   Направлено на реабілітацію до Волинського центру соціальної реабілітації одну дитину інваліда.

  Видано 33 направлення на протезно-ортопедичні вироби та технічні засоби реабілітації. 2 дітей з інвалідністю забезпечено технічними засобами реабілітації.

  Видано 2 вкладки до посвідчень інваліда війни та 15 посвідчень інвалідам з дитинства, 2 посвідчення вдови ветерана.

  Створено чергу для санаторно-курортного лікування ветеранів АТО із 14  чоловік.

          

  Пенсійне забезпечення населення

  Робота управління Пенсійного фонду України в районі була спрямована на виконання планових показників по надходженню власних коштів, вжиття заходів щодо повноти та своєчасності сплати платежів, призначення та фінансування пенсій в повному розмірі.

  За І квартал 2017 року власні надходження до Пенсійного фонду становили 7884,1 тис. грн, що на 2757,8 тис.грн більше в порівнянні з І кварталом минулого року.

  В структурі надходжень власних коштів найбільшу питому вагу складають кошти єдиного соціального внеску, розподілені на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування 99,5 відсотка або 7847,5 тис.грн, надходження коштів по відшкодуванню пільгових пенсій склали 36,6 тис.грн, або 0,5 відсотка загальних надходжень.

  Обсяг нарахованої заробітної плати за даними звітності страхувальників по району за січень-лютий 2017 року склав 27,4 млн.грн, що на 10,8 млн.грн або на 60,6 відсотка більше показників відповідного періоду 2016 року. Середньооблікова чисельність працівників по району за даними звітності роботодавців за лютий 2017 року становить 3769 осіб. У порівнянні з січнем 2017 року чисельність працівників збільшилась на 37 осіб.

  Станом на 01 квітня 2017 року на обліку в управлінні перебуває 7277 пенсіонерів. Протягом січня-березня 2017 року спеціалістами відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій призначено 71 нову пенсію, по 166 пенсійних справах здійснено перерахунки, виплачена 101 допомога на поховання на суму 336,8 тис. гривень.

   Потреба на виплату пенсій та допомог за березень 2017 року склала 11,7 млн.гривень. Виплата пенсій та грошової допомоги проводиться відповідно до графіків виплати пенсій. На квітень 2017 року потреба складає 11,6 млн.гривень. Середній розмір пенсійної виплати становить 1532,07 гривні.

  Станом на 01 квітня 2017 року 2752 пенсіонери одержують пенсії в установах банків (38,1 відсотка від загальної кількості пенсіонерів), що дало можливість протягом  січня-березня 2017 року зекономити 207,5 тис. грн пенсійних коштів.

  Заборгованість по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, станом на 01.04.2017 року становить 381,5 тис. грн, а саме: по СВК “Волинь” 277,0 тис. грн, СВК “Урожай” 56,3 тис. грн, СВК “Кульчинський” 39,9 тис. грн, СФГ “Обрій” 8,3  тис. гривень.  Борг рахується за господарствами, які тривалий час не здійснюють діяльності та перебуває в статусі недієвий. 

  Станом на 01 квітня 2017 року 97,8 відсотка боргу охоплено заходами примусового стягнення.

  Волинський окружний адміністративний суд в березні 2017 року задовольнив позов управління Пенсійного фонду України в районі до СВК “Волинь” на суму 16,4 тис. грн або 4,3 відсотка загального боргу.

  На виконанні в Турійському відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області перебуває 44 виконавчих документи по чотирьох господарствах (СВК “Кульчинський”, СВК “Урожай”, СФГ “Обрій”, СВК “Волинь”) на суму 356,9 тис.грн або 93,5 відсотка загального боргу.  

  Неохопленим залишається новостворений борг за березень 2017 року по СВК “Волинь” на суму 8,2 тис.гривень.

  Борг по сплаті єдиного внеску за виконавчими документами управління Пенсійного фонду в районі станом на 01.04.2017 року становить 4,4 тис.гривень.

  В управлінні Фонду в районі проводиться прийом та обслуговування громадян за принципом “єдиного вікна”, за І квартал 2017 року на  прийом звернулося 1681 громадян, через телефонну “гарячу” лінію (21455) було надано 13 консультацій, роз'яснень.

   

  Реєстр виборців

   

  Протягом березня 2017 року відділом виконувалися завдання, пов’язані з уточненням бази даних Державного реєстру виборців. Станом на 01.04.2017 року загальна кількість виборців на території району становить 20586. На основі відомостей, поданих Турійським районним відділом ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Волинській області та районним сектором УДМС України у Волинській області, опрацьовано (включено, виключено, змінено ідентифікаційні дані, знищено) записи щодо 168 виборців. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру було включено 12 виборців, внесено 87 змін.

  Для щомісячного поновлення бази даних отримано інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно  (селищні і сільські ради,  управління соціального захисту населення, центральна районна лікарня) та недієздатності (районний суд). Відповідні дані внесено до автоматизованої системи  АІТС ДРВ.

           На протязі місяця було видано 18 наказів (159 виборців), а саме: про внесення запису — 2 накази, про внесення змін до персональних даних — 8, про знищення запису — 8.

           Щоденно опрацьовуються матеріали, розміщені безпосередньо на сайті розпорядника Реєстру та ЦВК,  які оперативно виконуються  та надаються відповіді.

  Постійно надаються консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру до відділу, з питань оформлення та надання документів згідно вимог законодавства.

  Переглядів 3674 Останнє редагування Четвер, 13 квітня 2017 08:36
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua