26 травня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Травень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Середа, 30 травня 2012 08:25

  Звіти райдержадміністрації про роботу

  Організаційна робота

   Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у березні 2020 року забезпечено організацію підготовки та проведення 5 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 10 питань.

  Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за лютий 2020 року, результати аналізу для ознайомлення надано першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

  Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

  Здійснено поновлення інформації на офіційному вебсайті району.

  На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за лятий 2020 року.

   

  Робота з кадрами

   У березні 2020 року підготовлено 8 наказів з кадрових питань, з них: 3 з особового складу та 5 – про відпустки, відрядження.

   

  Робота із зверненнями громадян

   У березні 2020 року до районної державної адміністрації надійшло 17 звернень громадян, з яких: 13 – письмові, 4 – на особистому прийомі першого заступника голови райдержадміністрації. 10 звернень надійшло з Урядової гарячої лінії через обласну державну адміністрацію.

  Задоволено 4 звернення, на 5 – надано роз'яснення, інші – знаходяться на розгляді.

  20 березня 2020 року проведено «День контролю» у Маковичівській сільській раді.

  20 березня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.

   

  Правове забезпечення діяльності

  Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації, працівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів.

  Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству.

  Постійно проводиться експертиза договорів, що укладаються районною державною адміністрацією.

  Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.

  Протягом місяця вивчалися нові закони  та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

  Проводиться прийом громадян згідно графіку роботи громадської приймальні.

  Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії не надходили. Головним спеціалістом з юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації подано процесуальні документи до суду (відзив на позовну заяву та клопотання про перенесення розгляду справи) в інтересах райдержадміністрації. 

   

  Робота з документами та організація діловодства

   Протягом березня 2020 року у відділі документального, інформаційного та організаційного забезпечення апарату райдержадміністрації опрацьовано 210 вхідних і 215 вихідних документів.

    Зареєстровано та видано 25 розпоряджень  першого заступника голови  райдержадміністрації з основної діяльності.

   

  Організація контролю з виконання документів

  У березні 2020 року в райдержадміністрації поставлено на контроль  85 документів, що надійшли з облдержадміністрації та її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них 3 розпорядження та 1 доручення голови облдержадміністрації.  Здійснювався контроль за виконанням 2 указів Президента України, 1 Указ поставлено на контроль. Протягом  місяця виконано  44 документи, решта 41 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом березня виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю 15 документів:

  - за січень 2020 р. – 1;

  - за лютий 2020 р. – 10 (1 розп.);

  - за 2019 р. – 3 ( 1 дор.);

  - за 2018 р.  – 1.

  На виконання контрольних документів виконавцями підготовлено 230 інформацій.

  Протягом березня  поставлено на контроль 2 розпорядження,  1 доручення. Здійснювався контроль за виконанням  6 розпоряджень, 9 доручень (2 з яких протокольні) першого заступника голови райдержадміністрації. Виконано та знято з контролю 2 розпорядження  голови і   2 доручення першого заступника голови райдержадміністрації.

  У березні звернення від народних депутатів України та депутатів місцевих рад в райдержадміністрацію не надходили.

  Протягом березня в райдержадміністрацію надійшло 4 запити на інформацію.

  Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів  не зареєстровано.

  Інформаційне забезпечення діяльності

   Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на  робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на офіційному вебсайті райдержадміністрації, сторінці у фейсбуці та в районній громадсько-політичній газеті «Народне слово».

  З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного та суспільно-політичного життя району щотижня готувалися моніторинги публікацій районної газети «Народне слово».

   

  Суспільно-політична ситуація

   У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області та державі.

  Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі не було.

  У березні 2020 року суспільно-політична ситуація залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

   

  Реєстр виборців

   Станом на 01.04.2020 року загальна кількість виборців на території району становить 20320. На основі відомостей, поданих Турійським районним відділом ДРАЦС, Турійським районним сектором УДМС в області та органів реєстрації місцевих рад опрацьовано записи щодо 124 виборців. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру включено 10 виборців, внесено 93 зміни та знищено 47 записів.

  Для щомісячного поновлення бази даних внесено інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно  та недієздатності.

  Протягом березня видано 26 наказів (150 виборців): про внесення запису - 4, про внесення змін до персональних даних - 15, про знищення запису - 7.

  Щоденно опрацьовувалися матеріали, розміщені безпосередньо на сайті розпорядника Реєстру та ЦВК. та надавалися консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру до відділу, з питань оформлення та надання документів згідно із вимогами законодавства.

   

  Сільське  господарство

   Агропідприємства району у 2019 році виростили 84,2 тис.т культур зернових та зернобобових (у масі після доробки), що на 1,6% менше, ніж у 2018р., 17,5 тис.т ріпаку і кользи (на рівні 2018р.), 13,4 тис.т соняшнику (на 27,7% більше), 8,7 тис.т буряку цукрового фабричного (на 34,6% менше), 5,0 тис.т сої (на 20,3% менше).

  Урожайність основних сільськогосподарських культур, крім соняшнику, знизилась. З кожного гектара отримано: культур зернових та зернобобових 54,7 ц (на 9,7% менше, ніж у 2018р.), буряку цукрового фабричного (390,1 ц, на 9,9%),  ріпаку і кользи (28,9 ц, на 4,0%), сої (18,9 ц, на 25,9%). Урожайність соняшнику становила 34,5 ц, що на 12,0% більше, ніж у 2018р.

  За обсягом виробництва соняшнику підприємства району посідали перше, ріпаку і кользи – друге місце в області.

  Під урожай 2020 року в сільськогосподарських підприємствах району посіяно 17519 га культур озимих на зерно та зелений корм (103,3% до минулого року), у тому числі на зерно культур зернових – 11771 га (111,2%) з них пшениці – 8897 га (101,9%) та ріпаку – 5448 га (89,8%).

  Підприємства реалізували на забій 19,1 тис.т сільськогосподарських тварин у живій масі, що на 10,3% більше 2018р., виробили 13,4 тис.т молока (на 27,0% більше). За обсягами виробництва м’яса район займав друге, молока – третє місце в області, на нього припало відповідно 18,1% та 15,0% цих видів тваринницької продукції.

  На 1 січня 2020р. господарства утримували 4,9 тис. голів великої рогатої худоби (на 8,7% менше, ніж на 1 січня 2019р.), у т.ч. 2,3 тис. корів (на 11,4% менше), свиней – 14,7 тис. голів (на 14,8% більше).

  За обсягом реалізації свиней на забій підприємства займали перше, великої рогатої худоби –  третє місце в області.

   

  Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

   Капітальні інвестиції в економіку району за січень - вересень 2019 року склали  88 446,0 тис. грн або  3 398,0 грн на одну особу.

  Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2020 року складають 5,0 тис. дол. США.

   

  Підприємництво

   Станом на 01 березня 2020 року малий бізнес району представляють 47 підприємницьких формувань, 604 фізичні особи підприємці та 35 фермерських господарств.

  Із представників малого та середнього бізнесу успішно здійснюють діяльність такі підприємницькі формування як: ТОВ «АМіЛА»,  ТОВ «Спартак», ТОВ «Мацеїв»,  ТОВ «Агротехніка» смт Турійськ,  філія ФГ «Аміла» - пекарня «Хлібний край» с.Соловичі,  ФГ «Перлина Турії», ФГ «Аміла», ФГ «Соломія»,  ТОВ «Волинь Агро», ТОВ «Ратнівський аграрій», ТОВ «Бобли Аго»,  ТОВ «Волинська аграрна компанія», СВК «Слава» та інші.

   

  Промисловість

  Обсяг реалізованих послуг (у ринкових цінах)  у ІІІ кварталі 2019 року склав  7 855,5 тис. грн,  у тому числі населенню  584,9 тис. гривень.

  Обсяг реалізованої промислової продукції за 2019 рік  склав  463,0 млн.грн., або  17,8 тис.грн. на 1 особу.

  Автотранспортом спеціалізованих підприємств району, які займалися комерційними вантажними перевезеннями на постійній основі (без урахування перевезень фізичними особами-підприємцями), здійснено 13,1 млн.ткм і перевезено 8,2 тис.т вантажів, що відповідно на 64,2% та 36,6% більше, ніж у 2018р.

   

  Будівництво та архітектура

  За січень-березень 2020 року відділом  регіонального розвитку райдержадміністрації  підготовлено та видано 84 висновки до проектів відводу земельних ділянок   для приватизації, оренди, викупу.

  Видано 14 будівельних  паспортів на забудову земельних ділянок  індивідуальними житловими будинками,  два завдання на розроблення детального плану забудови земельної ділянки, одні містобудівні умови на реконструкцію двохквартирного житлового будинку в селі Радовичі.

  Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами району становив 6,9 млн.грн. На спорудженні будівель виконано 57,7% усіх робіт, решта – на будівництві інженерних споруд. Прийнято в експлуатацію житла за 2019 рік   загальною площею 4,9 тис. м. кв.

       

  Впровадження енергозберігаючих технологій

  За січень-березень 2020 року проведено 5 енергозберігаючих заходів на загальну суму 298,0 тис. грн. за кошти місцевого бюджету:

  - встановлено  ліхтарі та енергозберігаючі  лампи  потужністю 15 Вт кожна вуличного освітлення (в кількості 63 шт.) в с.Дажва, с.Синявка, с.Ловище,  с.Осьмиговичі  Новодвірської сільської ради;

  - встановлено 42 енергозберігаючих ламп вуличного освітлення по 15 Вт  кожна та 3 світильники с.Маковичі  Маковичівської сільської ради;

  - проведено заміну електропроводки та  встановлення  світильників  у будинку культури  с.Дуліби  Дулібівської сільської ради;

  - проведено заміну 1 дверей на склопакет загальною площею 3,2 м. кв. та 15 вікон на склопакети загальною площею 48,0 м. кв. у будинку культури с.Новосілки Новосілківської сільської ради;

  - проведено заміну 5 вікон на склопакети загальною площею 16,0 м. кв. в клубі с.Комарів  Новосілківської сільської ради.

  Протягом січня-лютого 2020 року Турійським відділення «Ощадбанку»     на проведення енергозберігаючих заходів  позика  не видавалась.

   

  Фінанси

  У січені-березні 2020 року бюджет Турійського району (без ОТГ) за власними доходами виконаний на 119,2 відсотка і складає 8599,8 тис. гривень. Понад план надійшло 1384,7 тис. гривень.

  Районний бюджет за власними доходами виконаний на 104,8 відсотка. Фактичне виконання становить 3694,9 тис. гривень при плані 3525,8 тис. гривень, що на 169,1 тис. гривень більше запланованого.

  Сільські бюджети по власних доходах виконані на 132,9 відсотка. При бюджетному призначенні 3689,3 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 4904,9 тис. гривень, що на 1215,6  тис. гривень більше планового показника.

  Бюджетне призначення по власних доходах на січень-березень поточного року виконали усі місцеві бюджети. Найвище виконання бюджетного призначення звітного періоду в Маковичівській (перевиконано у 2,5 раза), Ружинській (171,5 відсотка) та Новосілківській (155,0 відсотків) сільських радах.

  Виконання власних доходів забезпечено по 10 видах платежів:

  1. Податок та збір на доходи фізичних осіб – виконання становить 103,5 відсотка, при бюджетному призначенні 3320,3 тис. гривень фактично по районному бюджету надійшло 3436,5 тис. гривень.
  2. Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності виконано на 103,2 відсотка, при бюджетному призначенні 50,5 тис. гривень фактичний обсяг надходжень складає 52,1 тис. гривень.
  3. Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – виконання 121,0 відсоток, при плані 255,1 тис. гривень фактичне надходження становить 308,7 тис. гривень.
  4. Акцизний податок виконано на 129,1 відсотка, при плані 270,7 тис. гривень фактично надійшло 349,5 тис. гривень. Цей вид податку виконали всі сільські ради району, крім Дулібівської, в бюджеті якої надходжень акцизного податку не заплановано.
  5. Податок на майно - виконання становить 119,5 відсотка, при бюджетному призначенні 1649,6 тис. гривень фактично надійшло 1964,5 тис. гривень. Вказаний вид платежу також виконали всі сільські бюджети району.
  6. По єдиному податку виконання становить 119,7 відсотка (при плані 1459,6 тис. гривень фактичний обсяг надходжень складає 1746,8 тис. гривень, понадплановий – 287,2 тис. гривень). Бюджетне призначення по цьому виду податку виконали всі сільські ради.
  7. По частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на 110,3 відсотка (фактично надійшло 2,5 тис. гривень).
  8. По адміністративних штрафах та санкціях при бюджетному призначені 20,0 тис. гривень фактично надійшло 504,7 тис. гривень, перевиконання у 25,2 раза.
  9. По платі за надання адміністративних послуг план І кварталу виконано на 116,2 відсотка (при бюджетному призначенні в сумі 99,5 тис. гривень фактичні надходження склали 115,7 тис. гривень).
  10. Бюджетне призначення по інших неподаткових надходженнях виконано на 110,7 відсотка, при плановому завданні в сумі 87,4 тис. гривень фактично надійшло 96,8 тис. гривень таких коштів.

  Крім того, надійшли незаплановані види доходів:

  - рентна плата за користування надрами – 21,9 тис. гривень,

  - державне мито – 0,1 тис. гривень.

  У січні-березні 2020 року отримано з державного бюджету:

  - базову дотацію в розмірі 3621,0 тис. гривень;

  - дотацію на здійснення видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 741,9 тис. гривень;

  - освітню субвенцію в сумі 7727,6 тис. гривень;

  - медичну субвенцію – 2380,1 тис. гривень;

  - субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 49,2 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я в сумі 2284,7 тис. гривень.

  З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції в сумі 520,5 тис. гривень.

  Місцеві бюджети у січні-березні 2020 року за видатками загального фонду  виконані на 80,3 відсотка, їх обсяг становить 29904,5 тис. гривень при плані 37652,0 тис. гривень.

  Станом на 01.04.2020 року заробітна плата з нарахуваннями та розрахунки за використані енергоносії проведені в повному обсязі.

   

  Освіта

  У березні 2020 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

  - 04 березня – нарада керівників закладів загальної середньої освіти;

  - 04 березня – навчальний семінар «Розробка стратегії розвитку закладів  освіти»;

  - 11 березня – нарада завідувачів закладів дошкільної освіти;

  - організація вибору закладами освіти проектів підручників для 3 класу, що видаватимуться за кошти державного бюджету;

  - вивчення роботи педагогічних працівників, які проходять атестацію;

  - консультування керівників закладів загальної середньої освіти з питань проведення навчання за дистанційною формою;

  - робота з керівниками закладів загальної середньої освіти з питань закінчення опалювального сезону та планування роботи школи на 2020/2021 навчальний рік;

  - опрацювання Закону України «Про загальну середню освіту». 

  Робота з педагогічними кадрами:

  - 11 березня - семінар-навчання та інструктаж старших інструкторів, інструкторів та чергових пункту пробного ЗНО.

  - 11 березня - семінар-практикум «Сучасний розвивальний простір закладу дошкільної освіти» на базі Луківського ДНЗ.

  Масові заходи з учнями:

  - 11 березня - огляд художньої самодіяльності по округах (Купичівський та Соловичівський)

  - 05 березня - всеукраїнська українознавча гра «Соняшник-2020».

  - заочний конкурс «Юні літератори Волині»

   

  Культура

   У березні 2020 року районними закладами культури проведено:

  • майстер-клас «Подарунок на 8 березня» (РДБ);
  • урочистий концерт до Міжнародного жіночого дня «Прекрасна, незбагненна, незрівнянна, мудра, запальна» (РБК);
  • міні-міс Турійщина (РБК);
  • літературно-музична година «Великий син, великого народу» (РБК).

  Сім’я, жінки, молодь, діти

  Станом на 01.04.2020 року на обліку перебуває 50 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 170 дітей. З даною категорією проводилася робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольними напоями.

  Станом на 01.04.2020 під соціальним супроводом перебуває 1 прийомна сім'я, в якій виховується 2 дітей позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, патронатні вихователі.

   

  Захист прав дітей

  Станом на 01.04.2020 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 44 дитини, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

  На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 44 дитини: 17  дітей-сиріт та 27 дітей позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 37 дітей. На території району функціонує 1 прийомна сім'я, в якій виховується 2 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Протягом  березня 2020 року працівниками служби у справах дітей спільно   з  відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 2 профілактичні рейди на території району  з метою запобігання випадків загрози життю та здоров’ю дітей у зимовий період, недопущення правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, розпивання спиртних напоїв та тютюнопаління.  Під час проведення рейдів відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання, та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

  Звернень та повідомлень щодо вчинення насильства до неповнолітніх, чи реальної його загрози на території району, не надходило.

                                                                                     

  Ринок праці, зайнятість населення

   

  Станом на 01.01.2020 року  на обліку в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості перебувало 369 зареєстрованих безробітних. Протягом січня - березня поточного року статус безробітного отримали 134 особи.

  Станом на 01.04.2020 року на обліку перебували 422 безробітних, в т.ч. 14 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

  За направленням філії на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовано 173 особи, з них 45 осіб, які мали статус безробітного. Одній особі надано одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 21 особу, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, один учасник АТО.

  Професійне навчання проходили 25 безробітних, в т.ч. 13 – осіб із соціально-вразливих категорій, один учасник АТО.

  До участі в  громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року були залучені 45 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 25 осіб  соціально-вразливих категорій, один учасник АТО.

  Протягом січня-березня 2020 року проведено 9 інформаційно-консультаційних  семінарів та одну виїзну акцію за участю працівників Турійського районного військового комісаріату, представників військової частини 14 ОМБР м. Володимир-Волинський, представників Національної Гвардії України, в яких взяли участь 84 безробітних.       

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами охоплено  813 жителів району, які отримали 1421 послугу: 1083 – профінформаційних; 307 – профконсультаційних.

  У звітному періоді роботодавцями заявлено 194 вакансії, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. За направленням служби зайнятості укомплектовано 173 вакансії.

  Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 987 консультацій.     З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-лютого поточного року проведено 7 семінарів, та 1 бліц-навчання, участь в яких взяли 53 роботодавці.

  Станом на 01.04.2020 року на обліку Турійської районної філії ВОЦЗ внутрішньо переміщених осіб немає.

   

  Соціальний захист та пенсійне забезпечення населення

   

   

  Переглядів 7592 Останнє редагування П'ятниця, 10 квітня 2020 00:35
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua