27 травня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Генеральні плани населених
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади

  АРХІВ НОВИН

  « Травень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Головна>Діяльність РДА >Звіти райдержадміністрації про роботу
  Середа, 30 травня 2012 08:25

  Звіти райдержадміністрації про роботу

  Організаційна робота

   

    Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у квітні 2017 року забезпечено організацію підготовки та проведення 5 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 9 питань.

          Забезпечено організацію підготовки засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуті питання:про виконання зведеного бюджету району за I квартал 2017 року; про роботу органів соціального захисту населення; про роботу закладів охорони здоров'я району у 2016 році та завдання на 2017 рік; про роботу Соминської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотриманню чинного законодавства.

         Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за березень 2017 року, результати аналізу для ознайомлення надано голові, першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

  Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

  Здійснено поновлення інформації на офіційному веб-сайті району.

  На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за березень 2017 року.

  Поновлено, станом на 30 квітня 2017 року, електронну версію телефонного довідника керівників районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної, сільських та селищних рад, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, окремих районних організацій і установ, розміщеного на веб-сайті районної державної адміністрації.

  Підготовлено довідки, проекти рішення та розпорядження за результатами перевірки роботи Соминської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотримання чинного законодавства.

   

   

  Робота з кадрами

   

           Протягом квітня 2017 року головним спеціалістом з управління персоналом апарату райдержадміністрації підготовлено 16 розпоряджень з кадрових питань, з них: 6 з особового складу, 10 – про відпустки, відрядження, стягнення, 3 розпорядження з основної діяльності.

  Проведено конкурс на заміщення вакантних посад державної служби та  конкурс «Кращий державний службовець».

   

   

  Робота із зверненнями громадян

   

     До районної державної адміністрації у квітні 2017 року надійшло 50 звернень громадян, з яких: 46 – письмових, 4 – усних. 3 звернення надійшло з Урядової гарячої лінії через обласну державну адміністрацію, 1 звернення з Міністерства екології та природних ресурсів через обласну державну адміністрацію та 4 на виїзному прийомі громадян. Задоволено 7 звернень, по 3 дано роз'яснення, 1 звернення направлено для розгляду за належністю, решта знаходиться на розгляді.

   27 квітня відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.

  Питання про стан забезпечення розгляду звернень громадян відповідно до Закону України "Про звернення громадян" на території району розглядалося на нараді у голови районної державної адміністрації 11 квітня 2017 (протокол №15).

   

   

  Правове забезпечення діяльності

   

           Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації, працівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів.

  Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству. Протягом місяця здійснено правову та антикорупційну експертизи 42 розпоряджень голови районної державної адміністрації. У прийнятті 1 проекту розпорядження відмовлено.

  Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.

  Протягом місяця вивчалися нові закони та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

  Постійно проводиться прийом громадян згідно графіку роботи громадської приймальні.

            Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії та позови не надходили.  

   

   

  Робота з документами та організація діловодства

   

  Протягом квітня 2017 року у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації опрацьовано 192 вхідних і 237 вихідних документів.

           Зареєстровано та видано 26 розпоряджень голови райдержадміністрації з основної діяльності.

   

   

  Організація контролю з виконання документів

  органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень

  та доручень голови районної державної адміністрації

   

  У квітні 2017 року в райдержадміністрації поставлено на контроль                   66 документів, що надійшли з облдержадміністрації та її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них 5 розпоряджень та              2 доручення голови облдержадміністрації. Протягом  місяця виконано                          42 документи (з них 1 дор.), інші  24 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом квітня виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю  17 документів:

  - за січень 2017 р. – 2;

  - за лютий 2017 р. – 1;

  - за березень 2017 р. – 11 (4 дор.);

  - за 2016 р. – 3 (1 розп., 1 дор.).

  Протягом квітня поставлено на контроль 4 розпорядження голови райдержадміністрації; здійснювався контроль за виконанням 8 розпоряджень голови  райдержадміністрації. 

  Поставлено на контроль 4 доручення голови райдержадміністрації, 2 з них протокольні. Здійснювався контроль за виконанням 3 протокольних доручень, 1 виконано.

  У квітні в райдержадміністрацію надійшло 3 запити  на інформацію та      2 депутатських звернення. 

            Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів                        не зареєстровано.

   

   

  Інформаційне забезпечення діяльності

   

  Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на сторінках районної газети "Народне слово".

  Забезпечувався інформаційний супровід основних організаційно-масових заходів. Готувались повідомлення на офіційний веб-сайт районної державної  адміністрації щодо висвітлення роботи керівництва райдержадміністрації.

  Протягом  квітня у районній громадсько-політичній газеті «Народне слово» було опубліковано ряд матеріалів про діяльність органів виконавчої влади.

  З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, головним спеціалістом відділу інформаційно-внутрішньої політики та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації регулярно готувалися моніторинги публікацій районної газети.

   

   

  Суспільно-політична ситуація

   

  У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області чи державі.

  Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі, не було.

  Суспільно - політична ситуація протягом квітня залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

            Ситуація у травні розвиватиметься відповідно до загальнодержавних  подій.

   

   

  Сільське  господарство

   

  В сільськогосподарських підприємствах району станом на 01 травня 2017  року утримується 4902 голови ВРХ, в тому числі 1730 корів, 16930 голів свиней та 128 гол. овець.

  З початку року реалізовано 5961 тонну  м’яса, що на 239 тонн більше проти відповідного періоду минулого року. Вирощено худоби та птиці в живій вазі 5530 тонн.                                                                                                                            

  З початку року  надоєно 2578 тонн  молока, що на 90 тонн  більше проти минулорічного періоду. Надій на корову з початку року становить 1514 кг (що на 176 кг більше до рівня минулого року).

   

   

  Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

   

         У січні-лютому 2017 року по підприємствах, що займаються зовнішньо-економічною діяльністю сформовано позитивне сальдо, яке становить 263,1 тис. доларів.

         Капітальні інвестиції в економіку району за 2016 рік складають 78786,0 тис. гривень.

  Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2017 року складають 5,1 тис. дол. США.

   

   

  Підприємництво

   

         Станом на 01 травня 2017 року малий бізнес району представляють 68 підприємницьких формувань, 679 фізичних осіб підприємців та 46 фермерських господарств.

  Із представників малого та середнього бізнесу успішно здійснюють діяльність такі підприємницькі формування: ТОВ «АМіЛА», ТОВ «Євростандарт ЛТД», ТОВ «Укрдеревбуд», ТОВ «Спартак», ТОВ «Мацеїв», філія ФГ «Аміла»- пекарня «Хлібний край»,  ФГ «Перлина Турії», ФГ «Аміла», ФГ «Соломія»,  ТОВ «Волинь Агро», СВК «Слава» та інші.

   

   

  Торгівля

   

  Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі за січень-вересень 2016 року склав 72,0 млн. гривень. Темпи зростання товарообороту до відповідного періоду 2015 року складає 108,8 відсотка.

  Обсяг реалізованих послуг у ІІІ кварталі 2016 року  склав 1708,9 тис. грн,  у тому числі населенню 521,0 тис. гривень.

  Вантажні перевезення автомобільним транспортом у районі за січень-березень 2017 роки склали по вантажообороту 0,2 млн. ткм. або 118,9 відсотка до аналогічного періоду минулого року. Перевезено 0,4 тис. тонн вантажів, що становить 158,3 відсотка до відповідного періоду минулого року.

   

   

  Фінанси

   

  За січень-квітень 2017 року за власними доходами бюджет району виконаний на 114,3 відсотка і складає 14177,1 тис. гривень. Понад план надійшло 1773,1 тис. гривень.

  Районний бюджет за власними доходами виконаний на 104,5 відсотка. Фактичне виконання становить 7296,7 тис. гривень при плані 6981,9 тис. гривень, що на 314,8 тис. гривень більше запланованого.

  Сільські бюджети по власних доходах виконані на 131,5 відсотка. Фактичне виконання становить 4233,8 тис. гривень при плані 3220,8 тис. гривень, що на 1013,0  тис. гривень більше плану.

  Селищні бюджети виконані на 120,2 відсотка, при плані  2201,3  тис. гривень надійшло 2646,6 тис. гривень, перевиконання становить 445,3 тис. гривень.

  По надходженнях власних доходів бюджетне призначення на січень-квітень поточного року виконали усі місцеві бюджети. Найвище виконання бюджетного призначення звітного періоду в Новосілківській (178 відсотків), Ружинській (173,7 відсотка) та Кульчинській (172,2 відсотка) сільських радах. Перевиконання спричинене надходженням незапланованих доходів від акцизного податку з ввезеного на митну територію України пального та з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів в Новосілківській сільській раді, а також єдиного податку з фізичних осіб (Ружинська, Кульчинська сільські ради), орендної плати з  юридичних осіб (Кульчинська та Новосілківська сільські ради), земельного податку з юридичних осіб і рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в Ружинській сільській раді.

     Виконання власних доходів забезпечено по  12 видах платежів:

  1.   Податок та збір на доходи фізичних осіб – виконання становить 104,1 відсотка, при бюджетному призначенні 6852,3 тис. гривень фактично по районному бюджету надійшло 7133,9 тис. гривень;
  2.   Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності – фактичне надходження становить 40,4 тис. гривень при плановому показнику 26,3 тис. гривень, виконання 153,6 відсотка);
  3.   Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 139,6 відсотка (при плані 206,8 тис. гривень фактично надійшло 288,7 тис. гривень);
  4.   Рентна плата за користування надрами – надходження  2,2 тис. гривень, що становить 108,9 відсотка;
  5.   Акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів виконано на  106,0  відсотка,  при плані 615,1 тис. гривень фактично надійшло 652,2 тис. гривень. Відповідно до формули, затвердженої Постановою КМУ від 08.02.2017 року №96 до Турійської, Луківської селищних та Новосілківської сільської рад надійшли кошти акцизного податку з виробленого та  ввезеного на митну територію України пального в загальній сумі  639,7 тис. гривень;
  6.   Податок на майно - виконання становить  130,4 відсотка, при плані 2152,9 тис. гривень надійшло 2806,4 тис. гривень. Даний вид податку виконали всі місцеві бюджети, крім  Боблівського і  Купичівського;
  7.   По єдиному податку виконання становить 113,5 відсотка (при плані 1926,8 тис. гривень фактично надійшло 2186,3 тис. гривень, перевиконання становить 259,5 тис. гривень);
  8.        По частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на153,8 відсотка  (при бюджетному призначенні 1,9 тис. гривень фактично надійшло 2,9 тис. гривень);
  9.             По платі за надання адміністративних послуг  план виконано на 115,5 відсотка (при бюджетному призначенні 183,3  тис. грн фактичне надходження становить 211,7  тис. гривень);
  10.         По надходженнях від орендної плати за користуванням майном, що перебуває у комунальній власності бюджетне призначення перевиконано в 3,8 раза, фактичні поступлення становлять 9,4 тис. гривень;
  11.     Бюджетне призначення по інших надходженнях перевиконано в 4,5 раза  (при бюджетному призначенні 3,7 тис. гривень фактично надійшло 16,8 тис. гривень);
  12.    Кошти від реалізації безхазяйного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіальною громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні цінності і грошові кошти, власники яких невідомі  - фактичне надходження по Турійській селищній раді становить 1,5 тис. гривень.

  Невиконані бюджетні призначення  по  державному миту -  план виконано на 9,5 відсотка (Турійська селищна рада).  Недоотримано 20,1 тис. гривень.

  За  січень-квітень 2017 року  отримано з державного бюджету:

  - базову дотацію в розмірі 3308,9 тис. гривень;

  - додаткову дотацію - 4094,8 тис. гривень;

  - субвенції на фінансування пільг і субсидій населенню 23178,9 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу  в сумі 20909,4 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надані соціальні послуги у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім’ям за принципом „гроші ходять за дитиною” в сумі 109,0 тис. гривень;

  - освітню субвенцію - 14999,1тис. гривень;

  - медичну субвенцію – 6606,8 тис. гривень;

  - субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 103,1 тис. гривень.

  З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції  в сумі 73,0 тис. гривень.

    Місцеві бюджети  у січні – квітні поточного року  за  видатками  загального фонду  виконані на 91,4 відсотка, їх  обсяг становить 92488,9 тис. грн при плані 101269,0 тис. гривень. Фінансування видатків бюджету здійснювалось за таким основними напрямами:

   органи управління –  3533,9 тис. грн;

   освіта – 25753,9 тис. грн;

   охорона здоров'я – 7359,5 тис. грн;

   культура – 1914,1 тис. грн;

   соціальний захист та соціальне забезпечення – 46251,3 тис. грн;

          фізкультура і спорт – 266,5  тис. грн;

          житлово-комунальне господарство   - 996,8 тис. грн;

          транспорт, дорожнє господарство – 508,8 тис. грн;

    місцева пожежна охорона – 518,8 тис. гривень.

    Станом на   01. 05. 2017 року  заробітна  плата з нарахуваннями  та проплата за використані енергоносії  проведені в повному обсязі.

   

   

  Впровадження енергозберігаючих технологій

   

  За січень-квітень 2017 року проведено 4 заходи за кошти місцевого бюджету на суму 95,7 тис. гривень, а саме:

  -   встановлено 8 фонарів з енергозберігаючими лампами вуличного освітлення потужністю по 10 Ват. кожна на суму 12,8 тис. гривень в  с. Крать;

  -   встановлено 10 фонарів з енергозберігаючими лампами вуличного освітлення потужністю по 10 Ват. кожна на суму 18,5 тис. гривень в  с. Ставки;

  -   встановлено 19 фонарів з енергозберігаючими лампами вуличного освітлення потужністю по 11 Ват. кожна на суму 26,2 тис. гривень в  с.Овлочин;

  -   замінено 12 ламп вуличного освітлення на енергозберігаючі потужністю по 10 Ват. кожна на суму 0,9 тис. гривень в  с. Крать;

  -   замінено 20 ламп вуличного освітлення на енергозберігаючі потужністю по 10 Ват. кожна на суму 1,6 тис. гривень в  с. Ставки;

  -   замінено 13 ламп вуличного освітлення на енергозберігаючі потужністю по 11 Ват. кожна, на суму 1,0 тис. гривень в  с. Овлочин;

  -   замінено 1 двері на склопакети площею 12,9 м2на суму 34,7 тис. гривень в сільському будинку культури с. Овлочин.

  За січень-квітень 2017 року Турійським відділенням «Ощадбанку» надана позика в сумі 527,240 тис. грн 28 мешканцям району для придбання твердопаливних котлів та проведення енергозберігаючих заходів, з них на придбання котлів 2 мешканцям на суму 27,3 тис. гривень. Видача позики продовжується.

   

   

  Будівництво та архітектура

   

          За  квітень 2017 року  заступником начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації – головним архітектором району підготовлено та видано 38 висновків до проектів відводу земельних ділянок для приватизації, оренди, викупу.

   Видано 7 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок  індивідуальними житловими будинками.

  Прийнято в експлуатацію у І кварталі 2017 року 8 індивідуальних житлових будинків.

   

   

  Освіта

   

  У квітні 2017 року проведені заходи:

  24 квітня - районний звітний концерт художньої самодіяльності «Дитинства веселковий світ»;

  - день відділу освіти у ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Новий Двір – 21 квітня;

  - день відділу освіти у ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі – 25 квітня;

  - нарада керівників закладів освіти у начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації – 25 квітня;

  - проблемний семінар з елементами тренінгу для керівників навчальних закладів «Мотиваційна сфера управлінської культури керівника навчального закладу» (за участю Лук’янчук Г. Я.) – 25 квітня;

  - районна виставка «Творчі сходинки педагогів Турійщини» - 4-8 квітня, на базі РМК;

  - майстер - клас для керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва «Виготовлення пасхальних композицій» - 11 квітня, Турійський Будинок дитячої творчості;

  - семінар-практикум музичних керівників ДНЗ  «Система роботи з розвитку у дітей здібностей виразного виконання музичних творів (пісенних, танцювальних, театральних)» -  26 квітня, ДНЗ с.Гайки;

  - семінар-практикум завідувачів ДНЗ «Налагодження співпраці вихователя і музкерівника з розвитку у дітей загальної музикальності, як сукупності музичних здібностей» - 27 квітня, ДНЗ с.Туропин;

  - інструктивно-методична нарада учителів 4 класу з питань проведення ДПА – 28 квітня, РМК.

  Проведені такі масові заходи з учнями:

  - пробне ЗНО з української мови і літератури – 1 квітня, на базі опорного закладу «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія»;

  - 19 квітня - День профілактики правопорушень;

  - 24 квітня - районні змагання з легкоатлетичного кросу;

  - заходи до дня Чорнобильської трагедії;

  - 27 квітня - навчально-польові збори з юнаками 11 класів на базі центру туризму «Волинська Січ», с.Городилець;

  - 28 квітня - всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс «Колосок  весняний-2017»;

  - протягом місяця - місячник безпеки життєдіяльності;

  - з 25 квітня – Тиждень Охорони праці в закладах освіти району;

  - 28 квітня – День Цивільного захисту в загальноосвітніх закладах району.

   

   

  Охорона здоровя

   

  На засіданні медичної ради та оперативних нарадах розглянуте питання: Європейський тиждень імунізації; упорядкування штатної чисельності закладу.

  На нарадах у головного лікаря та заступників головного лікарярозглянуті питання:

  - благоустрій території;

  - програма «Доступні ліки», особливості реформи.

   

   

  Культура

   

  У квітні 2017 року закладами культури району проведено:

  - годину правознавства «Бюро правової допомоги: ваш юридичний провідник» (ЦРБ);

  - майстер-клас «О, писанко!  Ти символ України» (ЦДБ);

  - день нової книги «Ця книжка ваша…» (по книзі В. Терен «Жити») (ЦРБ);

  - книжкова виставка-застереження «Полин – сльозою омивається душа» (ЦРБ);

  - історична хроніка «Чорним лихом, чорним смутком в ніч квітневу став Чорнобиль» (ЦДБ);

  - внутрішкільний конкурс серед учнів відділу народних інструментів на краще виконання віртуозного твору (музична школа);

  - творчий звіт учнів та викладачів музичної школи (музична школа);

  - вікторину-гуморину для дітей «Торбинка-веселинка» (РБК).

   

   

  Фізична культура і спорт

   

  Протягом квітня 2017 року проведені заходи в галузі спорту:

  02.04 - першість району з волейболу серед сільських, селищних рад на базі Турійської ДЮСШ;

  05.04 – участь команди Турійського району у першості області з баскетболу (юнаки) 3х3 в м.Луцьку;

  09, 15, 23, 30.04 – участь команд Турійського району в Чемпіонаті Волині з футболу сезону 2016-2017 років;

  протягом квітня – навчально-тренувальні збори зі спортивного туризму та спортивного орієнтування серед школярів ЗНЗ району;

  20.04 – участь команди «Жара» опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ у відбірковому етапі ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних в м.Володимир-Волинський;

  19-21.04 – участь збірної команди Турійського району в 45-му відкритому Чемпіонаті області зі спортивного орієнтування в смт Малевичі;

  21.04 – районні змагання «Козацький гарт» на базі опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ та Турійської ДЮСШ;

  24-26.04 – участь збірної команди району в обласній Спартакіаді серед допризовної молоді в м. Володимир-Волинський;

  25.04 – районний етап дитячих спортивних ігор «Старти надій» на базі Турійської ДЮСШ;

  27.04 – участь команди ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ставки в обласному конкурсі екологічних колективів (агітбригад) в м. Володимир-Волинський;

  28-30.04 – участь команди району у фінальному (обласному) етапі дитячих спортивних ігор «Старти надій» в м.Луцьк;

  01-30.04 –місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» в навчальних закладах району, сільських, селищних радах.

   

   

  Сім’я, жінки, молодь, діти

   

  Станом на 04.05.2017 року на обліку перебуває 50 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 151 дитина. З даною категорією постійно проводиться робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї, або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольних напоїв. Працівниками районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснюється соціальний супровід 3 сімей.

  Станом на 04.05.2017 року під соціальним супроводом Центру перебуває 4 прийомні сім'ї, в яких виховується 5 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

   

   

  Захист прав дітей

   

            Станом на 01.05.2017 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 47 дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків. Четверо дітей було знято з профілактичного обліку  у зв’язку з покращенням  умов проживання сім`ї.

  На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 46 дітей: 9 дітей-сиріт, 37 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 37 дітей. На території району функціонує 4 прийомні сім'ї, в яких виховується 5 дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Протягом квітня 2017 року працівниками служби у справах дітей спільно   з правоохоронними органами проведено 2 профілактичні рейди на території району з метою запобігання правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, розпивання спиртних напоїв та тютюнопаління.  Під час проведення рейду  відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання, навчання та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

  Проведено 1 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації (24.04.2017 р.) на якому розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей.

        Звернень та повідомлень щодо вчинення насильства до неповнолітніх, чи реальної його загрози на території району, не надходило.

   

   

  Ринок праці, зайнятість населення

   

  Станом на 01.01.2017 року  на обліку в центрі зайнятості перебував 421 зареєстрований безробітний.

  Протягом січня-квітня поточного року статус безробітного отримали 308 осіб.

  Станом на 01.05.2017 року на обліку перебували 510 безробітних громадян, в т.ч.  64 - демобілізовані військовослужбовці та учасники АТО.

  За направленням районного центру зайнятості  на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовані 186 громадян, з них 90 осіб, які мали статус безробітного.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 39 осіб, що мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, з них 4 - учасники АТО.

  Професійне навчання проходили 45 безробітних, в т.ч. 14 громадян соціально-вразливих категорій, 1 –учасник АТО.

  До участі в оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року були залучені 126 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч 66 осіб  соціально-вразливих категорій,  з них 5 учасників АТО.

  Протягом січня-квітня 2017 року проведено 11 інформаційно-консультаційних  семінарів за участю працівників Турійського районного військового комісаріату, під час яких учасники семінарів отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом.  

           У приміщенні районного центру зайнятості створене робоче місце для представника Турійського районного військкомату, та інформаційний куточок. Відповідно у військкоматі розміщено стенд районного центру зайнятості на якому розміщенні інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості та вакансії. Під час прийому фахівцями відділу надання соціальних послуг проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо популяризації військової служби за контрактом.  За період співпраці Турійського РЦЗ із військовим комісаріатом на військову службу за контрактом погодилось 52 громадян, 38 з яких станом на 01.05.2017 року проходять військову службу у військових частинах. Інші проходять медогляд та оформляють необхідні документи для проходження військової служби за контрактом, здобувають необхідну освіту в навчальних центрах Збройних Сил України.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами було охоплено 1118 жителів району, які отримали 2620 послуг: 2120 – профінформаційних; 500 - профконсультаційних. 269 послуг було надано учасникам АТО, 229 – учням випускних класів загальноосвітніх шкіл району.

    Укладено 20 договорів на стажування, пройшли стажування 40 безробітних громадян.

  У звітному періоді роботодавцями було заявлено 238 вакансій, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. З числа поданих вакансій (з мінімальною зарплатою – 58, від мінімальної до середньо обласної – 180, понад середньо-обласну - 0). За направленням служби зайнятості на дані вакансії працевлаштовані 186 осіб.

  Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 2548 консультацій.

  З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-квітня  поточного року проведено 16 семінарів,  1 засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення,  участь в яких взяли 72 роботодавці.

  Протягом січня-квітня 2017 року внутрішньо переміщені особи за послугами до Турійського РЦЗ не звертались.

   

   

  Рівень заробітної плати та стан погашення заборгованості

  по її виплаті. Соціальний захист населення

   

           Станом на 01.05.2017 року на обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 3006 одержувачів різних видів державних допомог. З початку 2017 року всіх видів державних допомог нараховано на загальну суму 20909,4  тис. гривень. Виплачено допомог на загальну суму 20909,4 тис. гривень. Заборгованості немає.

  За оперативними даними станом на 01.05.2017 року заборгованість по заробітній платі в районі відсутня.

  На обліку в управлінні  перебуває 41 одержувач компенсацій фізичним особам, що надають соціальні послуги, яким з початку 2017 року нараховано виплат на загальну суму 31,1 тис. гривень. Виплачено – 31,1 тис. гривень.   Заборгованості немає.

          Нараховано субсидій на житлово-комунальні послуги на суму 34084,5 тис. грн, профінансовано виплату субсидій – 21450,7 тис. гривень. Заборгованість станом на 01.05.2017 року становить 30500,1 тис. гривнь. 

  В базу даних введено інформацію на  6321 особу, які мають право на пільги відповідно до законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів війни та інших громадян похилого віку в Україні”, з них:

  -         ветеранів війни –  1336 чол.;

  -         ветеранів праці – 1289 чол.;

  -         ветеранів МВС – 15 чол.;

  -         ветеранів МО –  11 чол.;

  -         реабілітованих –  4 чол.;

  -         постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – 411 чол.;

  -         інші категорії –  569 чол.;

  -         діти війни – 689 чол.;

  -         інваліди (крім інвалідів війни) – 663 чол.;

  -         багатодітні сім’ї  – 563 чол.;

  -         діти з багатодітних сімей – 771 чоловік.

  В управління звернулось 334 учасники бойових дій для одержання різних видів пільг згідно чинного законодавства.

   Направлено на реабілітацію до Волинського центру соціальної реабілітації одну дитину інваліда.

  Видано 46 направлень на протезно-ортопедичні вироби та технічні засоби реабілітації. 2 дітей з інвалідністю забезпечено технічними засобами реабілітації.

  Видано 1 вкладку до посвідчення інваліда війни та 15 посвідчень інвалідам з дитинства.

  Створено чергу для санаторно-курортного лікування ветеранів АТО із 14  чоловік.

  Видано 3 путівки для санаторно-курортного лікування інвалідам війни.

          

   

  Пенсійне забезпечення населення

   

  Робота Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України (Турійський район) була спрямована на виконання планових показників по надходженню власних коштів, вжиття заходів щодо повноти та своєчасності сплати платежів, призначення та фінансування пенсій в повному розмірі.

  За 4 місяці 2017 року надходження коштів по відшкодуванню пільгових пенсій склали 52,2 тис.гривень.

  Обсяг нарахованої заробітної плати за даними звітності страхувальників по району за січень-березень 2017 року склав 42,7 млн.грн, що на 16,9 млн.грн або на 65,5 відсотка більше показників відповідного періоду 2016 року. Середньооблікова чисельність працівників по району за даними звітності роботодавців за березень 2017 року становить 3414 осіб. У порівнянні з лютим 2017 року чисельність працівників збільшилась на 14 осіб.

  Станом на 01 травня 2017 року на обліку в управлінні перебуває 7276 пенсіонерів. Протягом січня-квітня 2017 року спеціалістами відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій призначено 81 нову пенсію, по 212 пенсійних справах здійснено перерахунки, виплачено 140 допомог на поховання на суму 479,8 тис. гривень.

   Потреба на виплату пенсій та допомог за квітень 2017 року склала 11,7 млн.гривень. Виплата пенсій та грошової допомоги проводиться відповідно до графіків виплати пенсій. На травень 2017 року потреба складає 12,1 млн.гривень. Середній розмір пенсійної виплати становить 1589 гривень.

  Станом на 01 травня 2017 року 2752 пенсіонери одержують пенсії в установах банків (38,1 відсотка від загальної кількості пенсіонерів), що дало можливість протягом  січня-квітня 2017 року зекономити 272,8 тис. грн пенсійних коштів.

  Заборгованість по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах станом на 01.05.2017 року становить 391,0 тис. грн, а саме: по СВК “Волинь” 285,2 тис. грн, СВК “Урожай” 56,3 тис. грн, СВК “Кульчинський” 39,9 тис. грн, СФГ “Обрій” 8,3  тис. гривень.  Борг рахується за господарствами, які тривалий час не здійснюють діяльності та перебуває в статусі недієвий. 

  Станом на 01 травня 2017 року 95,5 відсотка боргу охоплено заходами примусового стягнення.

  Волинський окружний адміністративний суд в березні 2017 року задовольнив позов управління Пенсійного фонду України в районі до СВК “Волинь” на суму 16,4 тис. грн або 4,2 відсотка загального боргу.

  На виконанні в Турійському відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області перебуває 44 виконавчих документи по чотирьох господарствах (СВК “Кульчинський”, СВК “Урожай”, СФГ “Обрій”, СВК “Волинь”) на суму 356,9 тис.грн або 91,3 відсотка загального боргу.  

  Неохопленим залишається борг за березень-квітень 2017 року по СВК “Волинсь” на суму 16,4 тис.гривень

  Борг по сплаті єдиного внеску за виконавчими документами управління Пенсійного фонду в районі станом на 01.05.2017 року становить 4,4 тис.гривень.

  В Турійському відділі обслуговування громадян об’єднаного управління проводиться прийом та обслуговування громадян за принципом “єдиного вікна”, за 4 місяці 2017 року на  прийом звернулося 2073 громадян, через телефонну “гарячу” лінію (21455) було надано 18 консультацій, роз'яснень.

   

   

  Реєстр виборців

   

  Протягом квітня 2017 року відділом виконувалися завдання, пов’язані з уточненням бази даних Державного реєстру виборців. Станом на 01.05.2017 року загальна кількість виборців на території району становить 20611. На основі відомостей, поданих відділом ДРАЦС головного територіального управління юстиції в області та районним сектором УДМС в області опрацьовано (включено, виключено; змінено ідентифікаційні дані, знищено) записи щодо 237 виборців. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру було включено 21 виборця, внесено 128 змін.

  Для щомісячного поновлення бази даних отримано інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно  (селищні і сільські ради,  управління соціального захисту населення, центральна районна лікарня) та недієздатності (районний суд). Відповідні дані внесено до автоматизованої системи  АІТС ДРВ.

           На протязі місяця було видано 23 накази ( 207 виборців), а саме: про внесення запису — 4 накази, про внесення змін до персональних даних — 12, про знищення запису — 7.

           Щоденно опрацьовуються матеріали, розміщені безпосередньо на сайті розпорядника Реєстру та ЦВК,  які оперативно виконуються  та надаються відповіді.

  Постійно надаються консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру до відділу, з питань оформлення та надання документів згідно вимог законодавства.

  Переглядів 3760 Останнє редагування Понеділок, 15 травня 2017 09:11
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua