20 липня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Липень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Середа, 30 травня 2012 08:25

  Звіти райдержадміністрації про роботу

   Організаційна робота

    Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у червні 2019 року забезпечено організацію підготовки та проведення 4 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 9 питань.

           Забезпечено організацію підготовки засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуті питання: про роботу органів влади та керівників бюджетних установ району щодо виконання вимог нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації, військового обліку, бронювання та стан виконання рішення колегії райдержадміністрації від 21 червня 2018 року №6/1; про здійснення заходів з підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України; про роботу Ружинської сільської ради   по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотриманню чинного законодавства.    

      Опрацьовано пропозиції структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади на основі яких сформовано план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2019 року. Підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації щодо затвердження вищеназваного плану.

           Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за травень 2019 року, результати аналізу для ознайомлення надано голові, першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

  Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

  Здійснено поновлення інформації на офіційному веб-сайті району.

  На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за травень 2019 року.

    Підготовлено довідку, проекти рішення та розпорядження за результатами перевірки роботи Ружинської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотримання чинного законодавства.

  Поновлено, станом на 30 червня 2019 року, електронну версію телефонного довідника керівників районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної, сільських та селищних рад, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, окремих районних організацій і установ, розміщеного на веб-сайті районної державної адміністрації.

  Робота з кадрами

  Протягом червня 2019 року головним спеціалістом з управління персоналом апарату райдержадміністрації підготовлено 13 наказів з кадрових питань, з них: 7 з особового складу, 6 – про відпустки, відрядження, та 1 розпорядження з особового складу.

  Робота із зверненнями громадян

  У червні 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 7 звернень громадян, з яких: 6 – письмових, 1 – на особистому прийомі першого заступника голови райдержадміністрації. 3 звернення надійшло з Урядової гарячої лінії через обласну державну адміністрацію.

  Задоволено 1 звернення, на 3 – надано роз'яснення, решта знаходяться на розгляді.

  26 червня 2019 року проведено «День контролю» у Новосілківській сільській раді.

  26 червня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.

  Правове забезпечення діяльності

           Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації, працівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів.

  Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству.

  Постійно проводиться експертиза договорів, що укладаються районною державною адміністрацією.

  Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.

  Протягом місяця вивчалися нові закони та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

  Постійно проводиться прийом громадян згідно графіку роботи громадської приймальні.

  Надаються консультації з питань дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції». Протягом місяця працівники апарату райдержадміністрації до відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень не притягувалися, повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не надсилалися.

  Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії не надходили. Спеціалісти відділу представляли інтереси райдержадміністрації у суді в ході розгляду двох справ за позовами громадян про визнання права власності в порядку спадкування та про визнання державного акта на право власності на землю недійсним та визнання права на земельну частку (пай). 

  Робота з документами та організація діловодства

  Протягом червня 2019 року у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації опрацьовано 166 вхідних і 212 вихідних документів.

           Зареєстровано та видано 16 розпоряджень голови  райдержадміністрації з основної діяльності.

  Організація контролю з виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації

  У червні 2019 року в райдержадміністрації поставлено на контроль                   52 документи, що надійшли з облдержадміністрації та її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них  3 розпорядження                  та 3 доручення голови облдержадміністрації.  Здійснювався контроль за виконанням 3 указів Президента України. Протягом місяця виконано                          28 документів, решта 24 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом червня виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю 18 документів:

  - за травень 2019 р. – 8;

  - за квітень 2019 р. –  1;

  - за березень 2019 р. – 1;

  - за лютий 2019 р. –  2 (1 дор.);

  - за  2017 р. –4 (2 розп.);

  - за 2016 р. – 1;

  - за 2012 р. – 1.

  Протягом червня поставлено на контроль 2 розпорядження,                               2 протокольні доручення голови райдержадміністрації, 2 рішення колегії райдержадміністрації. Здійснювався контроль за виконанням  11 розпоряджень, 9 доручень (4 з яких окремі) голови райдержадміністрації. Виконано і  знято з контролю 1 протокольне доручення.

   У червні звернення від народних депутатів України та депутатів місцевих рад в райдержадміністрацію не надходили.

  Протягом червня в райдержадміністрацію надійшло 3 запити на інформацію.

            Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів                        не зареєстровано.

  Інформаційне забезпечення діяльності

  Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на  робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на офіційному вебсайті райдержадміністрації, сторінці у Фейсбуці та в  районній газеті «Народне слово».

  Забезпечувався інформаційний супровід основних організаційно-масових заходів. Готувались повідомлення на офіційний вебсайт районної державної  адміністрації щодо висвітлення роботи керівництва райдержадміністрації.

  Протягом червня 2019 року у районній громадсько-політичній газеті «Народне слово» опубліковано ряд матеріалів про діяльність органів виконавчої влади.

  З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, головним спеціалістом відділу інформаційно-внутрішньої політики та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації постійно готувалися моніторинги публікацій районної газети.

  Суспільно-політична ситуація

  У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області та державі.

  Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі, не було.

  У червні 2019 року суспільно - політична ситуація залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

        Суспільно – політична ситуація у липні розвиватиметься відповідно до загальнодержавних  подій.

  Реєстр виборців

  Протягом червня 2019 року відділом виконувалися завдання, пов’язані з уточненням бази даних Державного реєстру виборців. Станом на 01.07.2019 року загальна кількість виборців на території району становить 20416. На основі відомостей, поданих Турійським районним відділом ДРАЦС головного територіального управління юстиції в області, Турійським районним сектором УДМС в області та органів реєстрації місцевих рад опрацьовано (включено, виключено; змінено ідентифікаційні дані, знищено) записи щодо 127 виборців. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру включено 23 виборці, внесено 77 змін та знищено 49 записів.

  Для щомісячного поновлення бази даних отримано інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно  (селищні і сільські ради,  управління соціального захисту населення, центральна районна лікарня) та недієздатності (районний суд). Відповідні дані внесено до автоматизованої системи  АІТС ДРВ.

           На протязі місяця видано 26 наказів (149 виборців), а саме: про внесення запису — 4 накази, про внесення змін до персональних даних та тимчасову зміну місця голосування — 13, про знищення запису — 9.

           Щоденно опрацьовуються матеріали, розміщені безпосередньо на сайті розпорядника Реєстру та ЦВК,  які оперативно виконуються  та надаються відповіді.

  Постійно надаються консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру до відділу, з питань оформлення та надання документів згідно вимог законодавства.

  Сільське  господарство

  Господарську діяльність у галузі сільського господарства в районі у 2019 році здійснюють 50 агроформувань, у тому числі:

                     фермерських господарств – 34;

                      товариств з обмеженою відповідальністю – 11;

                      сільськогосподарських виробничих кооперативів -3;

                      приватних акціонерних товариств -1;

                      державних підприємств -1.

  Під урожай 2019 року культури озимі на зерно та зелений корм, включаючи ріпак, у сільськогосподарських підприємствах посіяні на площі 16958 га, що перевищує посіяне під урожай 2018 року  на 14,6 відсотка, у тому числі зернові культури на зерно – на 10589 га, або на 19 відсотків більше, ріпак на зерно на 6069 га, або на 5,1 відсотка більше ніж у 2018 році. Завершено посів ярих культур.

            Посівна площа сільськогосподарських культур  дещо більша  ніж у попередньому році.

  В сільськогосподарських підприємствах району станом на 01 липня 2019  року утримується 4696 голів ВРХ, в тому числі 2119 корів, 12118 голів свиней та 234 гол. овець.

  З початку року реалізовано 9874 тонни  м’яса, що на 1489 тонн більше проти відповідного періоду минулого року. Вирощено худоби та птиці в живій вазі 8470 тонн.                                                                                                                            

  З початку року  надоєно 6555 тонн  молока, що на 1355 тонн  більше проти минулорічного періоду. Надій на корову з початку року становить 4138 кг (що на 860 кг більше до рівня минулого року).

  Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

         Капітальні інвестиції в економіку району за січень - березень 2019 року склали  18725,0 тис. грн або  719,4 грн на одну особу.

  Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2019 року складають 5,0 тис. дол. США.

  Підприємництво

         Станом на 01 липня 2019 року малий бізнес району представляють 47 підприємницьких формувань, 606 фізичних осіб підприємців та 34 фермерські господарства.

  Із представників малого та середнього бізнесу успішно здійснюють діяльність такі підприємницькі формування як: ТОВ «АМіЛА»,  ТОВ «Спартак», ТОВ «Мацеїв»,  ТОВ «Агротехніка» смт Турійськ,  філія ФГ «Аміла» - пекарня «Хлібний край» с.Соловичі,  ФГ «Перлина Турії», ФГ «Аміла», ФГ «Соломія»,  ТОВ «Волинь Агро», ТОВ «Ратнівський аграрій», СВК «Слава» та інші.

   Торгівля

    Обсяг реалізованих послуг (у ринкових цінах)  у І кварталі 2019 року склав  6616,1 тис. грн,  у тому числі населенню  580,5 тис. гривень.

    Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-квітень 2019 року  склав  157364,2  тис.грн, або 6046 грн на 1 особу.

    Вантажні перевезення автомобільним транспортом у районі за січень – травень 2019 року склали по вантажообороту 5,0 млн. тк/м. або 267,6 відсотка до аналогічного періоду минулого року. Перевезено 3,1 тис. тонн вантажів, що становить 187,7 відсотка до відповідного періоду минулого року.

  Будівництво та архітектура

        За січень - червень 2019 року управлінням регіонального розвитку райдержадміністрації  підготовлено та видано 174 висновки до проектів відводу земельних ділянок   для приватизації, оренди, викупу.

  Видано 30 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок  індивідуальними житловими будинками, 5 містобудівних умов.        

        Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами району  за січень-травень 2019 року становить 1792,0 тис. гривень. Прийнято в експлуатацію житла за січень - березень 2019 року   загальною площею 787,0 м. кв., що становить 64,4 відсотка до  відповідного періоду минулого року.

  Фінанси

  За січень-червень 2019 року бюджет Турійського району (без ОТГ) за власними доходами виконаний на 119,8 відсотка і складає 15 609,6 тис. гривень. Понад план надійшло 2 584,7 тис. гривень.

  Районний бюджет за власними доходами виконаний на 108,9 відсотка. Фактичне виконання становить 7 356,0 тис. гривень при плані 6 755,5 тис. гривень, що на 600,5 тис. гривень більше запланованого.

  Сільські бюджети по власних доходах виконані на 131,6 відсотка. При плані 6 269,4 тис. гривень фактично надійшло 8 253,6 тис. гривень, що на 1984,2 тис. гривень більше планового показника.

  Бюджетне призначення по власних доходах на січень-червень поточного року виконали всі місцеві бюджети. Найвище виконання бюджетного призначення звітного періоду в Селецькій (у 2,2 раза), Овлочинській (172,6 відсотка)  та Мокрецькій  (131,3 відсотка) сільських радах.

     Виконання власних доходів забезпечено по 11 видах платежів:

  1. податок та збір на доходи фізичних осіб – виконання становить 107,8 відсотка, при бюджетному призначенні 6442,0 тис. гривень фактично по районному бюджету надійшло 6946,6 тис. гривень;
  2. податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності виконано на 119,6 відсотків, при плановому показнику 44,4 тис. гривень фактичне надходження становить 53,1 тис. гривень;
  3. рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – виконано на 146,8 відсотка, при бюджетному призначенні 351,5 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 515,9 тис. гривень;
  4. акцизний податок – перевиконання в 2 раза, при бюджетному призначенні 466,4 тис. гривень фактично надійшло 962,4 тис. гривень. Таке значне перевиконання зумовлене непередбаченими надходженнями   коштів  акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію пального по Новосілківській та елюцькій сільських радах (703,5 тис.гривень).  Бюджетне призначення по акцизному податку  з реалізації алкогольних та тютюнових виробів не виконано по  Купичівській сільській раді  недобір – 0,4 тис. гривень);
  5. податок на майно - виконання становить 119,4 відсотка, при бюджетному призначенні 3 208,1 тис. гривень фактично до сільських бюджетів надійшло 3 829,9 тис. гривень. Даний вид платежів виконали всі сільські ради, крім Соловичівської (98,4 відсотка, недобір – 7,5 тис.гривень);
  6. єдиний податок - виконання 132,7 відсотка (при бюджетному призначенні 2080,4 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 2760,3 тис. гривень, понадплановий – 679,9 тис. гривень). План надходжень по цьому виду податку виконали всі сільські бюджети;
  7. по частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на 114 відсотків (фактично надійшло 5,8 тис. гривень при бюджетному призначенні 5,1 тис. гривень);
  8. по адміністративних штрафах та штрафних санкціях виконання становить 185,2 відсотка (при бюджетному призначені 34,3 тис. гривень фактично надійшло 63,6 тис. гривень, з них 45,9 тис. гривень –за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, 17,7 тис.грн – адміністративні штрафи та інші санкції;
  9. по платі за надання адміністративних послуг - виконання 138,7 відсотка (при бюджетному призначенні 157,4 тис. гривень фактичне надходження становить 218,3 тис. гривень);
  10. по надходженнях від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – виконання становить 100 відсотків, і складає 14,0 тис.гривень;
  11. бюджетне призначення по інших неподаткових надходженнях перевиконано на 107,8 відсотка (при бюджетному призначенні 221,3 тис. гривень фактично надійшло 238,6 тис. гривень).

            Крім того, надійшли незаплановані у першому півріччі види доходів:

  • орендна плата за водні об’єкти, що надаються в користування на умовах оренди обласними, районними державними адміністраціями, місцевими радами – 0,4 тис. гривень;
  • рентна плата за користування надрами – 0,9 тис. гривень.

  У січні-червні 2019 року отримано за рахунок  державного  бюджету:

  - базову дотацію в розмірі 6 246,6 тис. гривень;

  - дотацію на здійснення видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 2 697,6 тис. гривень;

  - субвенції на фінансування пільг і субсидій населенню в сумі 16 150,5 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу  в сумі 31 688,1 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надані соціальні послуги у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім’ям за принципом „гроші ходять за дитиною” в сумі 85,0 тис. гривень;

  - освітню субвенцію в сумі 19 279,9 тис. гривень;

  - медичну субвенцію – 8 633,6 тис. гривень;

  - субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 98,9 тис. гривень;

  - субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» - 298,8 тис. гривень;

  - субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань в сумі 186,6 тис. гривень;

  - субвенцію на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти ( придбання комп'ютерів) в сумі 31,6 тис.гривень;

  - субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 594,0 тис.гривень.

  З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції в сумі 5 985,0 тис. гривень.

    Місцеві бюджети у січні-червні 2019 року за видатками загального фонду виконані на 90,9 відсотка, їх обсяг становить 106123,8 тис. гривень при плані 116732,7 тис. гривень. Фінансування видатків бюджету здійснювалось за такими основними напрямами:

  державне управління – 6365,1 тис. гривень;

  освіта – 31103,9 тис. гривень;

  охорона здоров'я – 9286,1 тис. гривень;

  соціальний захист та соціальне забезпечення – 47687,9 тис. гривень;  культура – 2259,7 тис. гривень;

    фізична культура і спорт – 56,1 тис. гривень;

    житлово-комунальне господарство – 460,4 тис. гривень;       

    місцева пожежна охорона – 437,3 тис. гривень;

    економічна діяльність – 79,7 тис. гривень;

    міжбюджетні трансферти – 8387,6 тис. гривень.

  Станом на 01.07.2019 року заробітна плата з нарахуваннями та проплата за використані енергоносії проведені в повному обсязі.

  Впровадження енергозберігаючих технологій

  За січень-червень 2019 року проведено 10 енергозберігаючих заходів на загальну суму 7342,3 тис. грн, з них:

  1. кошти державного бюджету -5864,4 тис.грн,
  2. кошти місцевого бюджету – 1477,9 тис. грн, а саме:

  - проведено заміну застарілого котла на новий твердопаливний енергоощадний котел КОЛВІ 200 кВт та застарілого котла на новий твердопаливний енергоощадний котел КОЛВІ 700 кВт в ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Кульчин;

  - проведено ремонт твердопаливного котла марки ВІАГРУС-22 в смт Турійськ, Будинок дитячої творчості;

  - встановлено 10 фонарів та енергозберігаючих  ламп (потужністю 15 Ват кожна) вуличного освітлення Турійською об'єднаною територіальною громадою в с. Городилець;

  - встановлено 80 енергозберігаючих ламп вуличного освітлення (по 15 Ват) в смт Турійськ.

     Здійснено впровадження прогресивних архітектурно-конструктивних рішень, поліпшення теплозахисних властивостей будівель, у тому числі:

  - проведено заміну підлоги з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 148,0 м. кв. з утепленням стін і стелі (будинок культури смт Лукі);

  - проведено заміну 8 дверей на склопакети загальною площею 26,0 м. кв. та 5 вікон на склопакети загальною площею 16,0 м. кв. (будинок культури смт Луків);

  - проведено заміну 3 вікон на склопакети загальною площею 4,5 м. кв. (с.Кульчин, сільський клуб);

  - проведено заміну рубероїдної криші на шиферну з примінення утеплюючих матеріалів та реконструкцію під шатрову кришу загальною площею 360,0 м. кв.( с. Кульчин, котельня);

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 1500,0 м. кв. (ЗОШ І-ІІ ступенів смт Турійськ);

  - проведено утеплення стін та фасаду мінватою загальною площею 982,0 м. кв. (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 2200,0 м. кв. (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 1040,0 м. кв. (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі).

  Освіта

             У червні 2019 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

  - 10 червня - нарада керівників закладів загальної середньої освіти;

  - до 15 червня - звіти керівників закладів освіти перед громадськістю;

  - заходи з підготовки освітнього простору Нової української школи (вибір дидактичних матеріалів для майбутніх першокласників);

  - контроль за станом підготовки шкіл до нового навчального року;

  - участь у телерадіомарафоні «Поспішаймо робити добро»;

  - відправлення групи дітей на оздоровлення в табір в с.Пульмо «Світязь»;

  - 3-20 червня – тренінги підвищення кваліфікації вчителів початкової школи у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»;

  - 3-18 червня - робота пришкільних оздоровчих таборів та літніх мовних таборів для учнів на базі КОЗ «Купичівський ліцей», ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Маковичі та с.Соловичі, ЗОШ І-ІІ ступенів с.Мокрець;

  - 14-16 червня - вручення документів про освіту випускникам основної школи (9-х класів);

  - проведення урочистостей з нагоди вручення документів про освіту учням 11-х класів закладів загальної середньої освіти району;

  - 08 червня - пленер соломоплетіння на базі комунального опорного закладу «Купичівський ліцей».

  Культура

  У червні 2019 року районними закладами культури проведено:

  -  семінар-практикум клубних працівників «Робота закладів культури із збереження нематеріальної культурної спадщини» (РБК);

  -  бесіду «Хвилина мовчання пекуча й терпка» (до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні) (РБК);

  -  урочистий захід до Дня Конституції України «Наш закон – наша сила» (РБК);

  -  інформаційно-правову годину «Ми маємо право» (до Дня Конституції) (ЦРБ);

  -  урочистий захід до Дня державної служби (РБК).

  Фізична культура і спорт

             У червні 2019 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

  - 10-14 червня - ХVІ обласний Фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині «Нащадки козацької слави»;

  - чемпіонат футболу серед сільських, селищних рад Турійського району (протягом місяця).

  Сім’я, жінки, молодь, діти

  Станом на 03.07.2019 року на обліку перебуває 61 сім’я, яка опинилася в складних життєвих обставинах, в якій виховується 191 дитина. З даною категорією постійно проводиться робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї, або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольних напоїв. Працівниками відділу не здійснюється соціальний супровід сімей.

  Станом на 03.07.2019 року під соціальним супроводом перебуває 2 прийомні сім'ї, в яких виховується 2 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

   

  Захист прав дітей

  Станом на 01.07.2019 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 41 дитина, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

  На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 45 дітей: 17  дітей-сиріт та 28 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 39 дітей. На території району функціонує 3 прийомні сім'ї, в яких виховується 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Протягом червня 2019 року працівниками служби у справах дітей спільно   з  відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 3 профілактичні рейди на території району з метою вжиття заходів щодо недопущення продажу дітям алкогольних та тютюнових виробів, з метою запобігання бездоглядності та безпритульності, попередження негативних проявів в дитячому середовищі, своєчасного виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, втягнення дітей у найгірші форми дитячої праці. Під час проведення рейдів  відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання, та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

         Проведено 1 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації на якому розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей.

        Звернень та повідомлень щодо вчинення насильства до неповнолітніх, чи реальної його загрози на території району, не надходило.

  Ринок праці, зайнятість населення

  Станом на 01.01.2019 року на обліку в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості (далі філія) перебувало 318 зареєстрованих безробітних.

  Протягом січня-червня поточного року статус безробітного отримали 398 осіб.

  Станом на 01.07.2019 року на обліку перебуває 395 безробітних, в т.ч. 14 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

  За направленням філії на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовано 349 осіб, з них 157 мали статус безробітного.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 74 особи, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, з них 4 -  учасники АТО.

  Професійне навчання проходили 62 безробітних, в т.ч. 35 осіб із соціально-вразливих категорій, 1 – учасник АТО.

  До участі в  громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року залучені 209 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 118 осіб  соціально-вразливих категорій, 3 - учасники АТО.

  Протягом січня-червня 2019 року проведено 10 інформаційно-консультаційних семінарів за участю працівників Турійського районного військового комісаріату, та 1 за участю представників Нацгвардії України, під час яких учасники семінарів отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на службу за контрактом.

             Станом на 01.07.2019 року на військовій службі за контрактом перебувають 4 особи.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами охоплено 2158 жителів району, які отримали 4225 послуг: 3220 – профінформаційних, 865 -профконсультаційних, 513 послуг надано: 581 - учням загальноосвітніх шкіл району, 89 – учням ПТНЗ, 110 – учасникам АТО, 232 – особам з інвалідністю.

  Проводиться активна  профорієнтаційна робота з учнями загальноосвітніх закладів району. Протягом січня-червня 2019 року профорієнтаційні заходи проведені для учнів чотирнадцяти загальноосвітніх закладів району: с. Дольськ, с.Перевали, с.Бобли, с.Осьмиговичі, смт Луків, с.Соловичі, с.Новий Двір, с.Купичів, с.Маковичі, с.Дуліби, Турійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ЗОШ І-ІІ ступенів смт Турійськ імені Ганни Жежко, день відкритих дверей філії центру зайнятості та економічну екскурсію на пекарню «Хлібний край» с. Соловичі для учнів опорного закладу «НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ, профорієнтаційний розважальний захід з елементами гри та естафети у пришкільному оздоровчому таборі «Дзвіночок» ЗОШ І-ІІ ступенів с.Мокрець. Проведено професіографічну екскурсію в Турійське відділення поліції для вихованців пришкільного оздоровчого табору «Дивосвіт» опорного закладу «НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ. 

  Продовжується співпраця з ПТУ №22 смт Луків, в якому діє Центр кар’єри, завданням якого є орієнтація на актуальні вакансії роботодавців як Турійського так і сусідніх районів, з метою працевлаштування після закінчення навчання. В даному закладі проведено чотири заходи.

          У звітному періоді роботодавцями заявлено 419 вакансій, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. За направленням служби зайнятості укомплектовано 349 вакансій.

        Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 2186 консультацій.

        З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-червня поточного року проведено 18 семінарів, участь в яких взяли 80 роботодавців.

       Уповноваженими представниками Турійської районної філії ВОЦЗ по п’ятницях згідно графіка та за необхідності проводяться зустрічі в Турійській та Луківській територіальних громадах.

   Станом на 01.07.2019 року на обліку Турійської районної філії ВОЦЗ перебуває 1 внутрішньо переміщена особа.              

  Соціальний захист та пенсійне забезпечення населення

   

  Переглядів 6643 Останнє редагування Середа, 10 липня 2019 16:07
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua