31 жовтня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Жовтень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  
  Середа, 30 травня 2012 08:25

  Звіти райдержадміністрації про роботу

  Організаційна робота

           Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у вересні 2020 року забезпечено організацію підготовки та проведення 5 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 5 питань.

           Забезпечено організацію підготовки засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуті питання: про хід підготовки до опалювального сезону 2020-2021 років та виконання рішення колегії райдержадміністрації від 29 квітня 2020 року №3/2, про здійснення заходів з підготовки до проведення чергових місцевих виборів, про стан дотримання публічної безпеки в районі.

           Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за вересень 2020 року, результати аналізу для ознайомлення надано першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

  Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

  Здійснено поновлення інформації на офіційному вебсайті району.

  На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за вересень 2020 року.

   

  Робота з кадрами   

  У серпні 2020 року підготовлено 7 наказів про відпустки, відрядження, 2 наказ з особового складу та 1 розпорядження про відпустки, відрядження.

   

  Робота із зверненнями громадян

  У вересні 2020 року до районної державної адміністрації надійшло 12 письмових звернень громадян. На особистий прийом до голови та першого заступника голови райдержадміністрації громадяни не зверталися. 6 звернень надійшло з Урядової гарячої лінії через обласну державну адміністрацію.

  Задоволено 6 звернень, на 1 – надано роз'яснення, решта знаходяться на розгляді.

  30 вересня 2020 року проведено «День контролю» в Клюській сільській раді.

  30 вересня 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.

                                                               

  Правове забезпечення діяльності

  Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації та працівникам структурних підрозділів.

  Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству та експертиза договорів, що укладаються районною державною адміністрацією.

  Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.

  Протягом місяця вивчалися нові закони  та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

  Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії не надходили. Забезпечено участь в судовому засіданні по розгляду справи за позовом Мороза В.А., Стичук І.К.

   

  Робота з документами та організація діловодства

  Протягом вересня 2020 року у відділі документального, інформаційного та організаційного забезпечення апарату райдержадміністрації опрацьовано 181 вхідний і 199 вихідних документів.

  Зареєстровано та видано 34 розпорядження  голови райдержадміністрації з основної діяльності.

  Організація контролю з виконання документів

  У вересні 2020 року в райдержадміністрації поставлено на контроль 55 документів, що надійшли з облдержадміністрації та її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них 3 розпорядження та 1 доручення голови облдержадміністрації. Здійснювався контроль за виконанням 1 Указу Президента України. Протягом місяця виконано 28 документів, решта 27 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом серпня виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю 22 документів:

  - за серпень 2020 р. – 7 (1 розп., 1 дор.);

  - за липень 2020 р. – 1;

  - за червень 2020 р. – 1;

  - за травень 2020 р. – 2 (1 доруч.);

  - за квітень 2020 р. – 3;

  - за березень 2020 р. – 1 (розп.);

  - за січень 2020 р. – 2;

  - за 2019 р. – 1 (розп.);

  - за 2018 р. – 3;

  - за 2015 р. – 1.

  На виконання контрольних документів виконавцями підготовлено 166 інформацій.

  Протягом вересня:

  - поставлено на контроль 2 розпорядження, 1 рішення колегії, 2 протокольні доручення голови райдержадміністрації;

  - здійснювався контроль за виконанням 7 розпоряджень, 9 доручень (4 з яких протокольні) голови та першого заступника голови райдержадміністрації;

   - виконано та знято з контролю 1 розпорядження, 2 протокольних доручення голови райдержадміністрації.

  У вересні звернення від народних депутатів України не надходили.

  Протягом вересня в райдержадміністрацію надійшов 1 запити на інформацію.

            Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів  не зареєстровано.

   

  Інформаційне забезпечення діяльності

  Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на  робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на офіційному вебсайті райдержадміністрації, сторінці у фейсбуці та в районній громадсько-політичній газеті «Народне слово».

  З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного та суспільно-політичного життя району щотижня готувалися моніторинги публікацій районної газети «Народне слово».

   

  Суспільно-політична ситуація

  У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області та державі.

  Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі не було.

  У вересні 2020 року суспільно-політична ситуація залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

  Реєстр виборців

           Станом на 01.10.2020 року загальна кількість виборців на території району становить 20186. На основі відомостей, поданих Турійським районним відділом ДРАЦС головного територіального управління юстиції в області, Турійським районним сектором УДМС в області та органів реєстрації місцевих рад опрацьовано (включено, виключено, змінено ідентифікаційні дані, знищено) записи щодо 163 виборців. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру включено 27 виборців, внесено 182 зміни та знищено 30 записів.

  Для щомісячного поновлення бази даних отримано інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно  (селищні і сільські ради,  управління соціального захисту населення, КНП "Турійська центральна районна лікарня" Турійської районної ради) та недієздатності (районний суд). Відповідні дані внесено до автоматизованої системи  АІТС ДРВ.

           На протязі місяця видано 48 наказів, а саме: про внесення запису -9, про внесення змін до персональних даних - 32, про знищення запису - 7.

  Щоденно опрацьовуються матеріали, розміщені безпосередньо на сайті розпорядника Реєстру та ЦВК та надавалися консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру до відділу, з питань оформлення та надання документів згідно із вимогами законодавства.

   

  Сільське  господарство

  Станом на 01 жовтня 2020 року агропідприємствами району посіяно: 16556,02 га культур зернових та зернобобових, що на 1547,02 га або 10,3% більше ніж під урожай 2019 року; 5632,38 га ріпаку озимого та кользи; 4851,82 га – соняшнику, 2478,22 га - сої.

  Протягом січня-вересня 2020 року підприємства реалізували на забій  11,2 тис.т сільськогосподарських тварин у живій масі, що складає 109,4 відсотка до  відповідного періоду минулого року, виробили 10,5 тис.т молока, що становить 134,2 відсотка до відповідного періоду минулого року.

           Агроформування району у 2020 році, за оперативними даними, виростили  69,7 тис.т ранніх зернових та зернобобових культур (у первинно оприбуткованій вазі), 16,9 тис.т ріпаку.

           На 1 жовтня 2020 року у сільськогосподарських підприємствах району утримувалось: 5048 голів ВРХ, що становить 107,2 % до відповідного періоду минулого року, у т.ч. 2414 голів корів – 113,2 % та  15782 голови свиней – 112,6%.

         

  Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

   Капітальні інвестиції в економіку району за січень - вересень 2019 року склали  88 446,0 тис. грн або  3 398,0 грн на одну особу.

  Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2020 року складають 5,0 тис. дол. США.

   

  Підприємництво

   Станом на 1 жовтня 2020 року малий бізнес району представляють 47 підприємницьких формувань, 608 фізичних осіб-підприємців та 35 фермерських господарств.

  Із представників малого та середнього бізнесу успішно здійснюють діяльність такі підприємницькі формування як: ТОВ «АМіЛА», ТОВ «Спартак», ТОВ «Мацеїв», ТОВ «Агротехніка» смт Турійськ, філія ФГ «Аміла» - пекарня «Хлібний край» с.Соловичі, ФГ «Перлина Турії», ФГ «Аміла», ФГ «Соломія», ТОВ «Волинь Агро», ТОВ «Ратнівський аграрій», ТОВ «Бобли Аго»,  ТОВ «Волинська аграрна компанія», СВК «Слава» та інші.

   

  Торгівля

   Обсяг реалізованих послуг (у ринкових цінах)  у ІІІ кварталі 2019 року склав  7 855,5 тис. грн,  у тому числі населенню  584,9 тис. гривень.

  Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-жовтень 2019 року склав 386258,7 тис.грн., або 14841,00 грн. на 1 особу.

  Автотранспортом спеціалізованих підприємств району, які займалися комерційними вантажними перевезеннями на постійній основі (без урахування перевезень фізичними особами-підприємцями), здійснено 13,1 млн.ткм і перевезено 8,2 тис.т вантажів, що відповідно на 64,2% та 36,6% більше, ніж у 2018р.

  Будівництво та архітектура

   За січень-серпень 2020 року відділом регіонального розвитку райдержадміністрації  підготовлено та видано 257 висновків до проектів відводу земельних ділянок   для приватизації, оренди, викупу.

  Видано 35 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок індивідуальними житловими будинками та 8 містобудівних умов на забудову земельних ділянок.

  Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами району  за 2019 рік становить 6,9 млн. грн. На спорудженні будівель виконано 57,7% усіх робіт, решта -  на будівництві інженерних споруд. Прийнято в експлуатацію житла за січень – березень 2020 року загальною площею 934,0 м. кв., що становить 118,7 % до відповідного періоду минулого року.

  Впровадження енергозберігаючих технологій

   За січень-cерпень 2020 року проведено 17 енергозберігаючих заходів на загальну суму 374,8 тис. грн:

  - встановлено ліхтарі та енергозберігаючі  лампи,  потужністю 15 Ват кожна, вуличного освітлення (63 шт.) в селах Дажва, Синявка, Ловище, Осьмиговичі Новодвірської сільської ради;

  - встановлено 42 енергозберігаючих лампи вуличного освітлення по 15 Ват  кожна та 3 світильники в с. Маковичі Маковичівської сільської ради;

  - встановлено ліхтарі та енергозберігаючі лампи вуличного освітлення (9 шт.) в с.Селець Селецької сільської ради;

  - замінено електричні лампи вуличного освітлення (9шт.)  в селах Новосілки та Комарів Новосілківської сільської ради;

  -  замінено електричні лампи вуличного освітлення (14шт.)  в селах Овлочин, Крать Овлочинської сільської ради;

  - проведено заміну електропроводки та встановлено  світильники  в будинку  культури с.Дуліби Дулібівської сільської ради;

  - проведено заміну 1 вікна на склопакет у приміщенні дитячого садочка с.Дуліби Дулібівської сільської ради;

  - проведено заміну 1 дверей на склопакет загальною площею 3,2 м. кв. та 15 вікон на склопакети загальною площею 48,0 м. кв. у будинку культури с.Новосілки Новосілківської сільської ради;

  - проведено заміну 5 вікон на склопакети загальною площею 16,0 м. кв. у  клубі с.Комарів Новосілківської сільської ради;

  - завершено внутрішні роботи (відкоси, вікна, двері) у будинку культури    с. Новосілки Новосілківської сільської ради;

  - замінено 1 вікно і 1 двері на склопакети стандартних розмірів у котельні будинку культури, в с.Бобли Боблівської сільської ради;

  - замінено 2 дверей на металопластикові у ЗОШ I-III ст. с. Дуліби Дулібівської сільської ради;

  - замінено 6 вікон на пластикові у ЗОШ I-III ст. с.Маковичі Маковичівської сільської ради;

  - замінено 1 двері на металопластикові у ЗОШ I-III ст. с. Новий Двір Новодвірської сільської ради;

  - встановлено металопластикове вікно та двері (1 шт.) в клубі с. Бобли Боблівської сільської ради.

  - замінено 6 вікон на склопакети у клубі с. Клюськ Клюської сільської ради.

  Протягом січня-вересня 2020 року Турійським відділенням  «Ощадбанку»  12 особам району видана позика в сумі 475,2 тис.гривен на проведення енергозберігаючих заходів  та 1 особі  - на суму 38,1 тис.гривен для  придбання енергоощадного котла. 

  Фінанси

   

  За 9 місяців 2020 року бюджет Турійського району (без ОТГ) за власними доходами виконаний на 113,2 відсотка і складає 28147,0 тис. гривень. Понад план надійшло 3279,2 тис. гривень.

  Районний бюджет за власними доходами виконаний на 112,0 відсотків. Фактичне виконання становить 13998,5 тис. гривень при плані 12501,0 тис. гривень, що на 1497,5 тис. гривень більше запланованого.

  Сільські бюджети по власних доходах виконані на 114,4 відсотка. При бюджетному призначенні 12366,8 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 14148,4 тис. гривень, що на 1781,6 тис. гривень більше планового завдання.

  Бюджетне призначення по власних доходах на січень-вересень поточного року виконали всі місцеві бюджети. Найвище виконання бюджетного призначення звітного періоду в Селецькій (142,4 відсотка), Клюській (130,0 відсотків) та Мокрецькій (125,1 відсотка) сільських радах.

  Виконання власних доходів забезпечено по 11 видах платежів:

  1. Податок та збір на доходи фізичних осіб – виконання становить 112,3 відсотка, при бюджетному призначенні 11979,5 тис. гривень фактично по районному бюджету надійшло 13455,9 тис. гривень.
  2. Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності виконано на 101,5 відсотка, при плані 51,6 тис. гривень фактичний обсяг надходжень складає 52,4 тис. гривень.
  3. Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – виконання 152,4 відсотка, при бюджетному призначенні 658,4 тис. гривень фактичне надходження становить 1003,7 тис. гривень.
  4. Рентна плата за користування надрами – виконання 188,9 відсотка, фактично до сільських бюджетів району надійшло 52,4 тис. гривень при бюджетному призначенні 27,7 тис. гривень.
  5. Акцизний податок – виконання 124,3 відсотка, при бюджетному призначенні 1086,1 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 1349,8 тис. гривень. Цей вид податку не виконали Ружинський - 38,7 відсотка (недобір 1,5 тис. гривень), Маковичівський - 92,4 відсотка (недобір 0,8 тис. гривень) та Озерянський - 96,0 відсотків (недобір 0,4 тис. гривень) сільські бюджети, а в бюджеті Дулібівської сільської ради надходжень акцизного податку не заплановано.
  6. Податок на майно - виконання становить 107,3 відсотка, при бюджетному призначенні 6691,3 тис. гривень фактично до сільських бюджетів району надійшло 7183,0 тис. гривень. План дев’яти місяців надходжень по податку на майно не виконали Новосілківська - 89,2 відсотка (недобір 55,2 тис. гривень), Маковичівська - 98,4 відсотка (недобір 4,8 тис. гривень), Боблівська - 99,1 відсотка (недобір 8,3 тис. гривень) та Дулібівська - 99,8 відсотка (недобір 0,4 тис. гривень) сільські ради.
  7. Єдиний податок - виконання 113,8 відсотка, при бюджетному призначенні 3523,5 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 4010,0 тис. гривень, понадплановий - 486,5 тис. гривень. План надходжень по єдиному податку не виконали три сільські бюджети: Соловичівський - 92,9 відсотка (недобір 17,6 тис. гривень), Овлочинський - 94,1 відсотка (недобір 18,7 тис. гривень), Маковичівський - 98,6 відсотка (недобір 3,6 тис. гривень).
  8. По частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на 170,0 відсотків, фактично надійшло 4,0 тис. гривень таких коштів.
  9. По адміністративних штрафах та штрафних санкціях (інші надходження) виконання становить 149,7 відсотка, при бюджетному призначені 357,7 тис. гривень фактично надійшло 535,4 тис. гривень, з них 77,6 тис. гривень – за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, 457,8 тис. гривень – інші адміністративні штрафи та санкції.
  10. По платі за надання адміністративних послуг - виконання 105,7 відсотка (при бюджетному призначенні в сумі 309,1 тис. гривень фактичне надходження становить 326,6 тис. гривень).
  11. По надходженнях від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності, виконання становить 123,4 відсотка і складає 9,4 тис. гривень.

    Крім того надійшло 0,3 тис. гривень незапланованого державного мита.

  Не виконано бюджетне призначення по інших неподаткових надходженнях - 94,9 відсотка, при плані в сумі 172,9 тис. гривень фактично надійшло 164,1 тис. гривень.

  У січні-вересні 2020 року отримано з державного бюджету:

  - базову дотацію в розмірі 10863,0 тис. гривень;

  - дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 2225,7 тис. гривень;

  - освітню субвенцію в сумі 27087,2 тис. гривень;

  - медичну субвенцію – 2380,1 тис. гривень;

  - субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 179,6 тис. гривень;

  - субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» - 538,5 тис. гривень;

  - субвенцію за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду – 845,5 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я - 2284,7 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я – 255,0 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 529,4 тис. гривень;

  - субвенцію на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів – 3,9 тис. гривень.

    З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції в сумі 2264,3 тис. гривень.

  Місцеві бюджети у січні-вересні 2020 року за видатками загального фонду виконані на 91,2 відсотка, їх обсяг становить 82153,1 тис. гривень при плані 90055,2 тис. гривень. Фінансування видатків бюджету у звітному періоді 2020 року здійснювалось за такими основними напрямами:

  органи державного управління – 11352,1 тис. гривень;

  освіта – 43760,2 тис. гривень;

  охорона здоров'я – 6661,9 тис. гривень;

  соціальний захист та соціальне забезпечення – 301,7 тис. гривень;

  культура і мистецтво – 3834,6 тис. гривень;

  фізична культура і спорт – 71,0 тис. гривень;

  житлово-комунальне господарство – 530,0 тис. гривень;

  економічна діяльність – 1351,1 тис. гривень;

  інша діяльність – 564,4 тис. гривень;

  міжбюджетні трансферти – 13726,1 тис. гривень.

  Станом на 01.10.2020 заробітна плата з нарахуваннями та розрахунки за використані енергоносії проведені в повному обсязі.

  Освіта

    У вересні 2020 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

           - День знань – 1 вересня.

           - Здача статистичної звітності форми ЗНЗ-1 на початок 2020-2021 навчального року (станом на 05 вересня 2020 року).

           - Формування мережі закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

           - Методична допомога завідувачам закладів дошкільної освіти з питань планування роботи на 2020/2021 навчальний рік.

           - Тиждень наставника у закладах освіти – 07-13 вересня.

           - Робота відділу освіти, молоді та спорту по забезпеченню обладнанням перших класів Нової української школи.

           -  Забезпечення закладів загальної середньої освіти учнів 3 та 7 класів.

  В галузі спорту:

           - 18 вересня 2020 року на базі комунального опорного закладу «Купичівський ліцей» спортивні змагання «Малі олімпійські ігри» серед команд ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Новий Двір, с.Бобли, с.Маковичі та ЗОШ І-ІІ ступенів с.Обенижі, с.Туропин; ЗОШ І-ІІ ступеня смт Турійськ - Турійська ОТГ

           - участь команди Турійського району у відкритій республіканській спартакіаді інвалідів-колясочників «Поліські ігри» 10 – 13 вересня 2020 року в Мозир республіка Білорусь.

           - участь команди Турійського району у ІV Кубку Ковеля з боча серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату 19-20 вересня 2020 року в м.Ковель.

           - проведення чемпіонату Турійського району з волейболу на приз Грищенка серед сільських та селищних рад 20 вересня 2020 року.

  Культура

   

  У вересні 2020 року районними закладами культури проведено:

  • інформаційну годину «Дитяча бездоглядність – крок до злочинності» (ЦРБ);
  • правову годину «Знай закон з молоду» (РДБ);
  • патріотичну мандрівку «Україна – земля героїчного народу» (РБК);
  • бібліоуікенд з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек «Увесь світ з Вами, якщо Ви з нами» (ЦРБ).

  Сім’я, жінки, діти

  Станом на 01.10.2020 року на обліку перебуває 65 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 201 дитина. З даною категорією проводилася робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольними напоями.

  Станом на 01.10.2020 під соціальним супроводом перебуває 1 прийомна сім'я, в якій виховується 2 дітей позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, патронатні вихователі.

  Захист прав дітей

   

  Станом на 01.10.2020 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 41 дитина, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

  На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 46 дітей: 19  дітей-сиріт та 27 дітей позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 40 дітей. На території району функціонує 1 прийомна сім'я, в якій виховується 2 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

   Протягом вересня 2020 року працівниками служби у справах дітей спільно   з  відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 1 профілактичний рейд на території району  з метою забезпечення прав дітей в умовах карантину, недопущення неналежного виконання батьками своїх обов’язків, зокрема вживання алкоголю, домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми та з метою соціального захисту дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах. Під час проведення рейдів  було відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання, та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

  Було проведено 1 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації  на якому розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей.

  Протягом серпня не зареєстровано повідомлень про вчинення домашнього насильства відносно дітей.

                                                                                  

  Ринок праці, зайнятість населення

   

  Станом на 01.01.2020 року  на обліку в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості перебувало 369 зареєстрованих безробітних. Протягом січня - вересня поточного року статус безробітного отримали 650 осіб.

  Станом на 01.10.2020 року на обліку перебувало 483 безробітних, в т.ч. 11 учасників АТО.

  За направленням філії на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовано 336 осіб, з них 190 осіб зі статусом безробітного. Одній особі надано одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 94 особи, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, 4 учасники АТО.

  Професійне навчання проходили 103 безробітних, в т.ч. 60 – осіб із соціально-вразливих категорій, 2 учасники АТО.

  До участі в  громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року були залучені 127 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 82 осіб  соціально-вразливих категорій, 3 учасники АТО.

  Продовжується співпраця Турійської районної філії ВОЦЗ з районним військовим комісаріатом щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на службу за контрактом. Протягом звітного періоду на  військову службу за контрактом у ЗСУ погодились та станом на 01.10.2020 року проходять 17 громадян, 10 з яких – учасники АТО.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами були охоплені  1274 жителі району, отримали 2839 послуг: 2105 – профінформаційних; 622 – профконсультаційних. Також надано послуг: учасникам АТО - 66, особам з інвалідністю - 207.

          У звітному періоді роботодавцями було заявлено 419 вакансій, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. За направленням служби зайнятості укомплектовано 336 вакансій.

        Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 2670 консультацій. З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-липня поточного року проведено 8 семінарів, та 1 бліц-навчання участь в яких взяли 63 роботодавці.

  Станом на 01.10.2020 року на обліку Турійської районної філії ВОЦЗ перебуває 1 внутрішньо переміщена особа з Луганської області.

   

  Соціальний захист та пенсійне забезпечення населення

  Переглядів 8213 Останнє редагування Середа, 14 жовтня 2020 23:54
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua