18 липня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я

  АРХІВ НОВИН

  « Липень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  Середа, 30 травня 2012 08:25

  Звіти райдержадміністрації про роботу

  Організаційна робота

   

    Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у червні 2018 року забезпечено організацію підготовки та проведення 4 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 7 питань.

           Забезпечено організацію підготовки засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуті питання: про роботу органів влади та керівників бюджетних установ району щодо виконання вимог нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації, військового обліку, бронювання та стан виконання рішення колегії райдержадміністрації від 27 червня 2017 року №6/1; про роботу Турійського відділення поліції Володимир-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області та виконання рішення колегії райдержадміністрації від 27 червня 2017 року №6/2; про роботу Новосілківської сільської ради   по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотриманню чинного законодавства.

      Опрацьовано пропозиції структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади на основі яких сформовано план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2018 року. Підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації щодо затвердження вищеназваного плану.

         Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за травень 2018 року, результати аналізу для ознайомлення надано голові, першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

  Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

  Здійснено поновлення інформації на офіційному веб-сайті району.

  На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за травень 2018 року.

  Поновлено, станом на 30 червня 2018 року, електронну версію телефонного довідника керівників районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної, сільських та селищних рад, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, окремих районних організацій і установ, розміщеного на веб-сайті районної державної адміністрації.

    Підготовлено довідки, проекти рішення та розпорядження за результатами перевірки роботи Новосілківської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотримання чинного законодавства.

   

  Робота з кадрами

   

  Протягом червня 2018 року головним спеціалістом з управління персоналом апарату райдержадміністрації підготовлено 15 наказів з кадрових питань, з них: 3 з особового складу, 12 – про відпустки, відрядження, 1 розпорядження про відпустки, відрядження.

   

  Робота із зверненнями громадян

   

  У червні 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 11 звернень громадян, з яких: 9 – письмові, 2 – на особистих прийомах.                   

  Задоволено 5 звернень, по 2 - надано роз'яснення, 1 - відмовлено, решта знаходиться на розгляді.

  27 червня 2018 року проведено "День контролю" у Клюській сільській раді.

  27 червня 2018 року відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.

  Правове забезпечення діяльності

   

           Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації, працівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів.

  Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству. Протягом червня 2018 року здійснено правову експертизу 34 розпоряджень голови та 15 наказів керівника апарату районної державної адміністрації.

  Постійно проводиться експертиза договорів, що укладаються районною державною адміністрацією. Протягом місяця підготовлено 2 додаткові угоди до чинних договорів, по одному договору матеріали передані у прокуратуру.

  Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.

  Протягом місяця вивчалися нові закони  та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

  Постійно проводиться прийом громадян згідно графіку роботи громадської приймальні.

  Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії та позови не надходили. У господарському суді Волинської області розглядається справа за позовом першого заступника керівника Володимир-Волинської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Турійської районної державної адміністрації Волинської області до товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Еко-Енерджі» про стягнення заборгованості, розірвання договору та зобов’язання повернути земельну ділянку.

   

   Робота з документами та організація діловодства

   

  Протягом червня 2018 року у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації опрацьовано 187 вхідних і 281 вихідний документ.

           Зареєстровано та видано 32 розпорядження голови та першого заступника голови райдержадміністрації з основної діяльності.

   

  Організація контролю з виконання документів

  органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень

  та доручень голови районної державної адміністрації

   

  У червні 2018 року в райдержадміністрації поставлено на контроль                   60 документів, що надійшли з облдержадміністрації та її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них  6 розпоряджень та 1 доручення голови облдержадміністрації. Здійснювався контроль за виконанням 5 указів Президента України. Протягом  місяця виконано 39 документів, інші  21 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом червня виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю  28 документів:

  - за травень 2018 р. – 20 (1 дор.);

  - за квітень 2018 р. – 4;

  - за лютий 2018 р. – 3 (2 розп.);

  - за 2015 рік – 1.

  Протягом червня поставлено на контроль 5 розпоряджень, 1 доручення голови, 5 рішень колегії райдержадміністрації. Здійснювався контроль за виконанням 10 розпоряджень, 3 доручень, 1 з яких протокольне, голови,              3 рішення колегії райдержадміністрації, 2 протокольних доручення. 1 протокольне доручення знято з контролю. 

   У червні в райдержадміністрацію звернення від народних депутатів України та депутатів місцевих рад не надходили.

  Протягом червня в райдержадміністрацію надійшло 3 запити на інформацію.

            Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів                        не зареєстровано.

   

  Інформаційне забезпечення діяльності

   

  Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на  робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, сторінці у Фейсбуці та в  районній газеті "Народне слово".

  Забезпечувався інформаційний супровід основних організаційно-масових заходів. Готувались повідомлення на офіційний веб-сайт районної державної  адміністрації щодо висвітлення роботи керівництва райдержадміністрації.

  Протягом червня 2018 року у районній громадсько-політичній газеті «Народне слово» опубліковано ряд матеріалів про діяльність органів виконавчої влади.

  З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, головним спеціалістом відділу інформаційно-внутрішньої політики та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації постійно готувалися моніторинги публікацій районної газети.

   

  Суспільно-політична ситуація

   

  У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області та державі.

  Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі, не було.

  Протягом червня суспільно - політична ситуація залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

        Суспільно – політична ситуація у липні розвиватиметься відповідно до загальнодержавних  подій.

   

  Реєстр виборців

   

  Протягом червня 2018 року відділом виконувалися завдання, пов’язані з уточненням бази даних Державного реєстру виборців. Станом на 01.07.2018 року загальна кількість виборців на території району становить 20493. На основі відомостей, поданих Турійським районним відділом ДРАЦС головного територіального управління юстиції в області та Турійським районним сектором УДМС в області та органів реєстрації місцевих рад опрацьовано (включено, виключено; змінено ідентифікаційні дані, знищено) записи щодо 157 виборців. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру включено 22 виборці, внесено 135 змін та знищено 33 записи.

  Для щомісячного поновлення бази даних отримано інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно  (селищні і сільські ради,  управління соціального захисту населення, центральна районна лікарня) та недієздатності (районний суд). Відповідні дані внесено до автоматизованої системи  АІТС ДРВ.

           На протязі місяця видано 29 наказів (157 виборців), а саме: про внесення запису — 3 накази, про внесення змін до персональних даних — 19, про знищення запису — 7.

           Щоденно опрацьовуються матеріали, розміщені безпосередньо на сайті розпорядника Реєстру та ЦВК,  які оперативно виконуються  та надаються відповіді.

  Постійно надаються консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру до відділу, з питань оформлення та надання документів згідно вимог законодавства.

   

  Сільське  господарство

   

  Господарську діяльність у галузі сільського господарства в районі у 2018 році здійснюють 49 агроформувань, у тому числі:

                   фермерських господарств – 33;

                   товариств з обмеженою відповідальністю – 11;

                   сільськогосподарських виробничих кооперативів -3;

      приватних акціонерних товариств -1;

      державних підприємств -1.

            За оперативними даними, посівна площа сільськогосподарських культур під урожай 2018 року в сільськогосподарських підприємствах району становить 28179 га, що на 1045 га або 3,9 відсотка більше ніж у попередньому році.

            Культур зернових та зернобобових посіяно 13792 га, що на 253 га менше ніж у 2017 році.

            Посівна площа технічних культур становить 12314 га, що на 1272 га або 1,5 відсотка більше ніж у попередньому році. Кормових культур – 2073 га – на рівні минулого року.

            В останній декаді червня у ФГ "Перлина Турії" розпочато жнива. Обмолочено 170 га озимого ячменю та 100 га озимого ріпаку. Намолочено 1190 та 320 тонн при середній урожайності 70 та 32 ц/га,  відповідно. 

            В сільськогосподарських підприємствах району станом на 01 липня 2018  року утримується 4387 голів ВРХ, в тому числі 1513 корів, 15578 голів свиней та 173 гол. овець.

  З початку року реалізовано 8385 тонн  м’яса, що на 604 тонни менше проти відповідного періоду минулого року. Вирощено худоби та птиці в живій вазі 7995 тонн.                                                                                                                            

  З початку року  надоєно 5199 тонн  молока, що на 807 тонн  більше проти минулорічного періоду. Надій на корову з початку року становить 3278 кг (що на 699 кг більше до рівня минулого року).

   

  Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

   

         У січні - грудні 2017 року по підприємствах, що займаються зовнішньо-економічною діяльністю сформовано позитивне сальдо, яке становить 1052,4 тис. доларів.

         Капітальні інвестиції в економіку району за січень - березень 2018 року складають  26795,0 тис. грн або 1027,6 грн на одну особу.

  Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2018 року складають 5,2 тис. дол. США.

   

   

   

   

  Підприємництво

   

         Станом на 01 липня 2018 року малий бізнес району представляють 62 підприємницькі формування, 650 фізичних осіб підприємців  та 49 фермерських господарств.

  Із представників малого та середнього бізнесу успішно здійснюють діяльність такі підприємницькі формування як: ТОВ «АМіЛА», ТОВ «Євростандарт ЛТД», ТОВ «Укрдеревбуд», ТОВ «Спартак», ТОВ «Мацеїв»,  ТОВ «Агротехніка» смт Турійськ,  філія ФГ «Аміла» - пекарня «Хлібний край»,  ФГ «Перлина Турії», ФГ «Аміла»,  ТОВ «Волинь Агро», ТОВ «Ратнівський аграрій», СВК «Слава» та інші.

   

  Торгівля

   

      Обсяг реалізованих послуг (у ринкових цінах)  у січні - березні 2018 року  склав 6532,9 тис. грн,  у тому числі населенню  651,7 тис. гривень.

      Вантажні перевезення автомобільним транспортом у районі за січень - вересень 2017 року склали по вантажообороту 0,9 млн. ткм. або 149,1 відсотка до аналогічного періоду минулого року. Перевезено 1,5 тис. тонн вантажів, що становить 161,3 відсотка до відповідного періоду минулого року.

   

  Фінанси

   

  За січень-червень 2018 року бюджет Турійського району (без ОТГ) за власними доходами виконаний на 118,5 відсотка і складає 12151,9 тис. гривень. Понад план надійшло 1893,6 тис. гривень.

  Районний бюджет за власними доходами виконаний на 106 відсотків. Фактичне виконання становить 5588,4 тис. гривень при плані 5271,0 тис. гривень, що на 317,4 тис. гривень більше запланованого.

  Сільські бюджети по власних доходах виконані на 131,6 відсотка. При плані 4987,3 тис. гривень фактично надійшло 6563,5 тис. гривень, що на 1576,2  тис. гривень більше планового показника.

  Бюджетне призначення по власних доходах на січень-червень  поточного року виконали усі місцеві бюджети. Найвище виконання бюджетного призначення звітного періоду в Боблівській (191,4 відсотка), Селецькій (190,4 відсотка) та Мокрецькій (159,4 відсотка) сільських радах.

  Виконання власних доходів забезпечено по 13 видах платежів:

  1. податок та збір на доходи фізичних осіб – виконання становить 105,5 відсотка, при бюджетному призначенні 5111,2 тис. гривень фактично по районному бюджету надійшло 5393,9 тис. гривень;
  2. податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності виконано на 139,9 відсотка, при плані 31,6 тис. гривень фактичне надходження становить 44,2 тис. гривень;
  3. рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – виконання становить 168,7 відсотка, при бюджетному призначенні 169,3 тис. гривень фактично надійшло 285,6 тис. гривень;
  4. рентна плата за користування надрами – виконання 100 відсотків, фактичне надходження становить 3,4 тис. гривень при плані 3,4 тис. гривень;
  5. акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів виконано на 134,9 відсотка, при плані 141,9 тис. гривень фактично надійшло 191,4 тис. гривень; всі сільські бюджети району виконали план доходів шести місяців по акцизному податку;
  6. податок на майно - виконання становить 131 відсоток, при плані 2847,9 тис. гривень фактично надійшло 3730,2 тис. гривень; бюджетне призначення по податку на майно виконали всі місцеві бюджети району;
  7. по єдиному податку виконання становить 124,5 відсотка (при плані 1780,0 тис. гривень фактично надійшло 2216,0 тис. гривень, понад план – 436,0 тис. гривень); план надходжень по цьому виду податку виконали всі сільські ради;
  8. по частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на 160,8 відсотка (при бюджетному призначенні 3,1 тис. гривень фактично надійшло 5,0 тис. гривень);
  9. бюджетне призначення по інших надходженнях (адміністративні штрафи та інші санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів) виконано на 139,1 відсотка, при плані 6,0 тис. гривень фактично надійшло 8,3 тис. гривень;
  10. плата за надання адміністративних послуг – виконання становить 112,8 відсотка, при бюджетному призначенні 121,7 тис. гривень фактично надійшло 137,3 тис. гривень;
  11. надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває у комунальній власності – виконання 145 відсотків, при бюджетному призначенні 12,0 тис. гривень фактичне надходження становить 17,4 тис. гривень;
  12. державне мито – фактичне надходження становить 0,3 тис. гривень;
  13. інші неподаткові надходження – перевиконання в 3,9 раза, при плановому завданні 30,1 тис. гривень фактично надійшло 118,9 тис. гривень, з них 39,0 тис. гривень - це кошти за шкоду, що заподіяна на земельних ділянках державної та комунальної власності, які не надані у користування та не передані у власність, внаслідок їх самовільного зайняття, використання не за цільовим призначенням, вони надійшли до Озерянського (16,1 тис. гривень), Новодвірського (12,1 тис. гривень) і Мокрецького (10,8 тис. гривень) місцевих бюджетів.

  За січень-червень 2018 року отримано з державного бюджету:

  - базову дотацію в розмірі 4820,4 тис. гривень;

  - дотацію на здійснення видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 3579,6 тис. гривень;

  - субвенції на фінансування пільг і субсидій населенню - 42285,2 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу  в сумі 30252,6 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надані соціальні послуги у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім’ям за принципом „гроші ходять за дитиною” в сумі 154,1 тис. гривень;

  - освітню субвенцію - 18505,3 тис. гривень;

  - медичну субвенцію – 5838,2 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я -5417,1 тис. гривень;

  - субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань - 402,6 тис. гривень;

  - субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми и потребами – 93,2 тис. гривень;

  - субвенцію за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду – 304,6 тис. гривень;

  - субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» - 298,6 тис. гривень.

  З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції в сумі 832,0 тис. гривень.

  Місцеві бюджети у січні-червні 2018 року за видатками загального фонду виконані на 92,1 відсотка, їх обсяг становить 127575,7 тис. гривень при плані 138537,1 тис. гривень. Фінансування видатків бюджету здійснювалось за такими основними напрямами:

   органи управління – 4917,1 тис. гривень;

   освіта – 26525,6 тис. гривень;

   охорона здоров'я – 12343,5 тис. гривень;

   культура – 2108,5 тис. гривень;

   соціальний захист та соціальне забезпечення – 72989,8 тис. гривень;

          фізкультура і спорт – 68,3 тис. гривень;

          житлово-комунальне господарство – 242,9 тис. гривень;       

    інша діяльність – 703,9 тис. гривень;

    міжбюджетні трансферти – 7676,1 тис. гривень.

          Протягом звітного періоду рішеннями районної та сільських рад видаткова частина бюджету району збільшена за рахунок вільних залишків коштів, що склались станом на 01.01.2018 року, на 3646,0 тис. гривень. З них 417,6 тис. гривень направлено на заробітну плату з нарахуваннями, 134,8 тис. гривень - на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, 41,2 тис. гривень - на продукти харчування, 56,1 тис. гривень – на медикаменти, 714,7 тис. гривень - на капітальні видатки та 2281,6 тис. гривень - на інші видатки.

  За рахунок перевиконання дохідної частини бюджету за 6 місяців на виконання видаткової частини додатково направлено 922,3 тис. гривень, в тому числі на заробітну плату з нарахуваннями – 293,5 тис. гривень, продукти харчування – 40,0 тис. гривень, капітальні видатки – 72,0 тис. гривень та на інші видатки – 516,8 тис. гривень.

    Станом на 01.07.2018 року видатки на заробітну плату з нарахуваннями та оплата за використані енергоносії проведені в повному обсязі.

   

  Впровадження енергозберігаючих технологій

   

  Протягом січня–червня 2018 року на виконання Плану заходів, спрямованих на формування у суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності, починаючи з лютого поточного року в районі проведено 14 заходів на загальну суму 250,9 тис. грн, з них: кошти місцевих бюджетів – 196,3 тис. грн, кошти спонсорів, кредити, гранти, позики, тощо – 54,6 тис. грн, а саме:

  - встановлено 45 енергоощадних люмінісцентних ламп потужністю 12 Вт (Horoz Electric, Лампа Светодиодная "PREMIER - 12" 12W ) в стаціонарному відділенні Територіального центру смт Луків на суму 2,2 тис. гривень;

  - встановлено 5 енергоощадних люмінісцентних ламп потужністю 12 Вт (Horoz Electric, Лампа Светодиодная "PREMIER - 12" 12W ) в адмінприміщенні Територіального центру смт Турійськ на суму 0,2 тис. гривень;

  - замінено газову плиту для приготування їжі на електричну марки ПЕД6 в харчовому блоці Турійської районної центральної лікарні на суму 221,1 тис. грн;

  - замінено бойлер з використання природного газу на електрокипятильник-заварочний котел води ємкістю 30літрів в харчовому блоці Турійської районної центральної лікарні на суму 4,9 тис. грн;

  - проведено реконструкцію котельні із заміною застарілого котла КСТ-30 на новий твердопаливний енергоощадний котел SJKIDA-(SB8)-39,5 кВт. в ЗОШ І ст. с. Тупали Луківської об’єднаної територіальної громади на загальну суму 57,8 тис. гривень;

  - проведено заміну пічного опалення на повітряний твердопаливний котел марки Булерян - 02-18 кВт - 1 шт. в сільському клубі с. Торговище Турійської об’єднаної територіальної громади на загальну суму 6,8 тис. гривень;

  - встановлено 15 фонарів вуличного освітлення з енергозберігаючими лампами потужністю по 15 Вт кожна на суму 9,0 тис. гривень в с. Перевали;

  - встановлено 4 фонарі вуличного освітлення з енергозберігаючими лампами потужністю по 15 Вт кожна на суму 2,0 тис. гривень в с. Торговище;

  - встановлено 5 фонарів вуличного освітлення з енергозберігаючими лампами потужністю по 15 Вт кожна на суму 3,0 тис. гривень в с. Мировичі;

  - встановлено 7 фонарів вуличного освітлення з енергозберігаючими лампами потужністю по 15 Вт кожна на суму 5,0 тис. гривень в с. Охітники;

  - встановлено 5 фонарів вуличного освітлення з енергозберігаючими лампами потужністю по 15 Вт кожна на суму 3,0 тис. гривень в с. Осереби;

  - встановлено 15 фонарів вуличного освітлення з енергозберігаючими лампами потужністю по 15 Вт кожна на суму 15,2 тис. гривень в смт Турійськ;

  - встановлено 13 фонарів вуличного освітлення з енергозберігаючими лампами потужністю по 30 Вт кожна з реконструкцією лінії електропередач с.Дажва на загальну суму 99,7 тис грн;

  - встановлено 2 зонні лічильники вуличного освітлення на суму 4,5 тис. гривень в с. Дажва;

  - замінено 2 дверей на склопакети загальною площею 7,5 м.кв. в Турійській районній центральній лікарні на суму 15,5 тис. гривень.

  За січень-травень 2018 року Турійським відділення «Ощадбанку»                  6 мешканцям району на проведення енергозберігаючих заходів була надана позика в сумі 167,8 тис. гривень. Видача позики продовжується.

   

  Будівництво та архітектура

   

  Станом на перше липня 2018 року управлінням регіонального розвитку райдержадміністрації  підготовлено та видано 293 висновки до проектів відводу земельних ділянок  для приватизації, оренди, викупу.

  Видано 31 будівельний паспорт на забудову земельних ділянок  індивідуальними житловими будинками та 4 містобудівні умови  та обмеження використання земельних ділянок.

  Підготовлено розпорядження на розроблення детальних планів території для будівництва та обслуговування двох свинарників для покращення утримання тварин без збільшення потужності існуючого свинокомплексу, який розташований за межами села Миляновичі, реконструкції  приміщень  по утриманню  великої рогатої худоби  під  молочно-товарну   ферму потужністю 570  голів дійного стада по вул. Молодіжній, 28, с.Задиби Турійського району  Волинської області.       

  За січень - квітень 2018 року будівельними організаціями району виконано будівельних робіт на суму  714,0 тис. гривень.

  Прийнято в експлуатацію за січень-березень 2018 року 6 індивідуальних житлових будинків загальною площею 719,0 м. кв., що становить 111,8 відсотка до  відповідного періоду минулого року.

   

  Освіта

   

      У червні 2018 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

  1. 01 та 14 червня - наради керівників закладів загальної середньої освіти у начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;
  2. 08 червня - нарада з завідувачами закладів дошкільної освіти;
  3. з підготовки освітнього простору Нової української школи (вибір дидактичних матеріалів для майбутніх першокласників);
  4. контроль за станом підготовки закладів загальної середньої освіти до нового навчального року;
  5. моніторинг навчальних умінь і навичок старших дошкільників;
  6. участь у телерадіомарафоні «Поспішаймо робити добро»;
  7. 04-08 червня - 3-я навчальна сесія для вчителів початкових класів, що навчатимуть першокласників у 2018-2019 навчальному році;
  8. відправлення групи дітей на оздоровлення в табір «Світязь» в с.Пульмо;
  9. проведені звіти керівників закладів освіти перед громадськістю;
  10. 01 червня - участь в районному святі до Дня Захисту дітей;
  11. робота пришкільного оздоровчого табору та літнього мовного табору для учнів на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с.Маковичі та комунального опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. с.Купичів»;
  12. 08-09 червня - вручення документів про освіту випускникам основної школи (9-х класів);
  13. проведення урочистостей з нагоди вручення документів про освіту учням 11-х класів закладів загальної середньої освіти району;
  14. 09 червня - пленер соломоплетіння на базі комунального опорного закладу «ЗОШ І-ІІІ ст. с.Купичів».

   

  Культура

   

  У червні 2018 року районними закладами культури проведено:

  • методичний день бібліотечних працівників (РЦБС);
  • перегляд літератури «Червень 1941: над пам’яттю роки не владні» (РДБ);
  • правовий компас «Великі права малих українців» (РДБ);
  • тематичну полицю «Основа життя – мій закон головний» «ЦРБ»;
  • семінар-практикум з клубними працівниками району (РБК);
  • урочистий концерт до Дня Конституції України;
  • атестація колективів на звання «народний аматорський».

               Аматор районного будинку культури Мірчук Серафим взяв участь в обласному відбірковому конкурсі XVI Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» та пройшов відбірковий тур на конкурс в м. Києві.

   

  Фізична культура і спорт

   

  У червні 2018 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені:

  - 05-10 червня  - участь команди в ХІІІ обласному Фестивалі фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді Волині «Нащадки козацької слави» (с.Гаразджа, Луцького р-ну);

  - 20-22  червня  - участь команди в 8-му обласному зльоті-змаганні з туризму серед сільських шкіл І-ІІ ступенів, присвячений пам’яті Ігоря Коротуна (с.Лище, Луцького р-ну);

  - 20-22  червня  - участь команди в 63-му обласному туристсько-краєзнавчому зльоті серед учнівської молоді Волині (с.Лище, Луцького р-ну).

   

  Сім’я, жінки, молодь, діти

   

  Станом на 03.07.2018 року на обліку перебуває 57 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 172 дитини. З даною категорією постійно проводиться робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї, або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольних напоїв. Працівниками відділу не здійснюється соціальний супровід сімей.

  Станом на 03.07.2018 року під соціальним супроводом перебуває 4 прийомні сім'ї, в яких виховується 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

   

  Захист прав дітей

            

  Станом на 01.07.2018 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 49 дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

  На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 46 дітей: 16 дітей-сиріт, 30 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 29 дітей. На території району функціонує 4 прийомні сім'ї, в яких виховується 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Протягом  червня 2018 року працівниками служби у справах дітей спільно   з  відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 2 профілактичні рейди на території району  з метою запобігання випадків загрози життю та здоров’ю дітей, недопущення правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, розпивання спиртних напоїв та тютюнопаління.  Під час проведення рейдів  відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

          Проведено 1 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації  на якому розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей.

        Звернень та повідомлень щодо вчинення насильства до неповнолітніх, чи реальної його загрози на території району, не надходило.

   

  Ринок праці, зайнятість населення

   

  Станом на 01.01.2018 року  на обліку в центрі зайнятості перебувало 418 зареєстрованих безробітних.

  Протягом січня – червня поточного року статус безробітного отримали 440 осіб.

  Станом на 01.07.2018 року на обліку перебуває 419 безробітних, в т.ч. 14 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

  За направленням районного центру зайнятості  на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовано 348 осіб, з них 177 осіб, які мали статус безробітного.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 85 осіб, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, 7 з них -  учасники АТО.

  Професійне навчання проходили 62 безробітних, в т.ч. 28 громадян соціально-вразливих категорій, 1 учасник АТО.

  До участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року залучені 209 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 94 особи  соціально-вразливих категорій, 1 учасник АТО.

  Протягом січня-червня 2018 року проведено 14 інформаційно-консультаційних  семінарів за участю працівників Турійського районного військового комісаріату,  представників Луцького прикордонного загону, зенітно-ракетного полку м. Володимир-Волинський,  під час яких учасники семінарів отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на службу за контрактом. Проведено спільний з Турійським РВК виїзний захід до Дня Перемоги.

           У приміщенні районного центру зайнятості створене робоче місце для представника Турійського районного військкомату та інформаційний куточок. Відповідно у військкоматі розміщено стенд районного центру зайнятості на якому розміщенні інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості та вакансії. Під час прийому фахівцями відділу надання соціальних послуг проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо популяризації військової служби за контрактом.  За період співпраці Турійського РЦЗ із військовим комісаріатом на військову службу за контрактом погодились 63 громадян,  60  з яких станом на 01.07.2018 року проходять військову службу у військових частинах.

  Турійський районний центр зайнятості активно співпрацює з відділом «Турійського бюро правової допомоги» Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в плані залучення працівників даного відділу до інформування безробітних громадян та по шукачів роботи про зміни у чинному законодавстві та можливість отримання переліку послуг даного бюро, як безпосередньо у них, так і в приміщенні Турійського РЦЗ. Для цього у центрі зайнятості є обладнане спеціальне робоче місце для працівника відділу Турійського бюро правової допомоги. За період співпраці з 21.09.2016 року по даний час  проведено 53 спільних заходи.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами охоплено 1833 жителі району, які отримали 4443 послуги: 3371– профінформаційну; 1072 - профконсультаційних. 137 послуг надано учасникам АТО, 331 – учням випускних класів загальноосвітніх шкіл району, 118 - учням ПТНЗ.

    Укладено 43 договори на стажування у роботодавця, пройшли стажування 58 безробітних, проходять  стажування 6 безробітних.

  З 21 червня 2017 року в ПТУ №22 смт Луків діє Центр кар’єри, завданням якого є орієнтація на актуальні вакансії роботодавців як Турійського так і сусідніх районів, з метою працевлаштування після закінчення навчання. Обладнано інформаційний стенд, в якому розміщена інформація про ПОУ району та області щодо можливості майбутнього працевлаштування за отриманими професіями випускників даного ПТУ.

              У звітному періоді роботодавцями заявлено 442 вакансії, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. За направленням служби зайнятості   укомплектовано 349  вакансій.

  Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 2669 консультацій.

  З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня -червня  поточного року проведено 23 семінари, участь в яких взяли 114 роботодавців.

  Уповноваженими представниками Турійського РЦЗ щоп’ятниці та за необхідності проводяться зустрічі в Турійській та Луківській об'єднаних територіальних громадах.

  Протягом січня-червня 2018 року внутрішньо переміщені особи за послугами до Турійського РЦЗ не звертались.

   

   

  Соціальний захист та пенсійне забезпечення населення (ЗАВАНТАЖИТИ)

     Переглядів 5514 Останнє редагування П'ятниця, 13 липня 2018 11:44
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua