21 травня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України

  АРХІВ НОВИН

  « Травень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
  Середа, 30 травня 2012 08:25

  Звіти райдержадміністрації про роботу

                                                     Організаційна робота

   

    Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у квітні 2019 року забезпечено організацію підготовки та проведення 4 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 6 питань.

           Забезпечено організацію підготовки засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуті питання: про виконання зведеного бюджету району за I квартал 2019 року та виконання рішення колегії райдержадміністрації від 24 січня 2019 року №1/1; про роботу Маковичівської сільської ради   по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотриманню чинного законодавства; про лист Ковельського міжрайонного відділу Служби безпеки України від 27.02.2019 року №31/95 ДСК "Щодо організації роботи з протидії проявам вандалізму"; про функціонування регіональної системи відео спостереження; про стан публічної безпеки та порядку, проблемні питання під час проведення другого туру Президенських виборів.                                             

           Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за березень 2019 року, результати аналізу для ознайомлення надано голові, першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

  Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

  Здійснено поновлення інформації на офіційному веб-сайті району.

  На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за березень 2019 року.

  Поновлено, станом на 30 квітня 2019 року, електронну версію телефонного довідника керівників районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної, сільських та селищних рад, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, окремих районних організацій і установ, розміщеного на веб-сайті районної державної адміністрації.

    Підготовлено довідку, проекти рішення та розпорядження за результатами перевірки роботи Маковичівської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотримання чинного законодавства.

   

  Робота з кадрами

   

  Протягом квітня 2019 року головним спеціалістом з управління персоналом апарату райдержадміністрації підготовлено 12 наказів з кадрових питань, з них: 5 з особового складу, 7 – про відпустки, відрядження, 2 розпорядження по особовому складу.

   

  Робота із зверненнями громадян

   

  У квітні 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 21 звернення громадян, з яких: 15 – письмових, 6 – на особистих прийомах голови та першого заступника голови райдержадміністрації. 6 звернень надійшло з Урядової гарячої лінії через обласну державну адміністрацію.

  Задоволено 7 звернень, на 10 - надано роз'яснення, решта знаходяться на розгляді.

  25 квітня 2019 року проведено «День контролю» у Соловичівській сільській раді.

  24 квітня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.

  Правове забезпечення діяльності

   

           Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації, працівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів.

  Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству. Протягом місяця здійснено правову експертизу 15 розпоряджень голови райдержадміністрації, з них: 14 – з основної діяльності, 1 – по особовому складу, 1 – з кадрових питань та 12 наказів керівника апарату районної державної адміністрації, з них: 5 – по особовому складу, 7 – з кадрових питань.

  Постійно проводиться експертиза договорів, що укладаються районною державною адміністрацією.

  Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.

  Протягом місяця вивчалися нові закони та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

  Постійно проводиться прийом громадян згідно графіку роботи громадської приймальні.

  Надаються консультації з питань дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції».

  Протягом місяця проведено перевірку подання декларацій про доходи працівниками апарату райдержадміністрації. Порушень не виявлено. Протягом звітного періоду працівники апарату райдержадміністрації до відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень не притягувалися, повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не надсилалися.

  Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії не надходили. Спеціалісти відділу представляли інтереси райдержадміністрації у суді в ході розгляду двох справ за позовами громадян про визнання права власності в порядку спадкування та про визнання державного акта на право власності на землю недійсним та визнання права на земельну частку (пай).     

  Робота з документами та організація діловодства

   

  Протягом квітня 2019 року у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації опрацьовано 153 вхідних і 283 вихідних документів.

           Зареєстровано та видано 14 розпоряджень голови  райдержадміністрації з основної діяльності.

   

  Організація контролю з виконання документів

  органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень

  та доручень голови районної державної адміністрації

   

  У квітні 2019 року в райдержадміністрації поставлено на контроль                   79 документів, що надійшли з облдержадміністрації та її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них  5 розпоряджень                  (1 виконано) та 4 доручення (3 виконано) голови облдержадміністрації.  Здійснювався контроль за виконанням 5 указів Президента України, поставлено на контроль 1 Указ. Протягом  місяця виконано 60 документів, решта                        19 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом квітня виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю 33 документи:

  - за січень 2019 р. – 1;

  - за лютий 2019 р. – 2;

  - за березень 2019 р. – 13;

  - за  2018 р. –8 (3 розп.);

  - за 2017 р. – 1;

  - за 2016 р. – 5;

  - за 2015 р. – 1 (дор.);

  - за 2011 р. -  1 (розп.);

  - за 2010 р. – 1 (доручення Президента України).

  Протягом квітня поставлено на контроль 2 розпорядження,                               2 протокольні доручення голови райдержадміністрації, 2 рішення колегії. Здійснювався контроль за виконанням  12 розпоряджень, 9 доручень (4 з яких окремі) голови райдержадміністрації. Виконано і знято з контролю                      1 розпорядження, 1 окреме доручення голови райдержадміністрації.

   У квітні звернення від народних депутатів України та депутатів місцевих рад в райдержадміністрацію не надходили .

  Протягом квітня запити на інформацію в райдержадміністрацію не надходили .

            Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів                        не зареєстровано.

   

   

  Інформаційне забезпечення діяльності

   

   Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на  робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, сторінці у Фейсбуці та в  районній газеті "Народне слово".

  Забезпечувався інформаційний супровід основних організаційно-масових заходів. Готувались повідомлення на офіційний веб-сайт районної державної  адміністрації щодо висвітлення роботи керівництва райдержадміністрації.

  Протягом квітня 2019 року у районній громадсько-політичній газеті "Народне слово" опубліковано ряд матеріалів про діяльність органів виконавчої влади.

  З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, головним спеціалістом відділу інформаційно-внутрішньої політики та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації постійно готувалися моніторинги публікацій районної газети.

   

  Суспільно-політична ситуація

  У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області та державі.

  Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі не було.

  Протягом квітня суспільно - політична ситуація залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

        Суспільно – політична ситуація у травні розвиватиметься відповідно до загальнодержавних  подій.

  Реєстр виборців

   

           Протягом квітня 2019 року відділом виконувалися завдання, пов’язані з уточненням бази даних Державного реєстру виборців, організацією та проведенням повторного голосування виборів Президента України 21.04.2019 року. Станом на 01.05.2019 року загальна кількість виборців на території району становить 20446. На основі відомостей поданих Турійським районним відділом ДРАЦС головного територіального управління юстиції в області та Турійським районним сектором УДМС в області та органів реєстрації місцевих рад опрацьовано (включено, виключено; змінено ідентифікаційні дані, знищено) записи щодо 641 виборця. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру включено 33 виборці, внесено 532 зміни та знищено 54 записи.

  Для щомісячного поновлення бази даних отримано інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно  (селищні і сільські ради,  управління соціального захисту населення, центральна районна лікарня) та недієздатності (районний суд). Відповідні дані внесено до автоматизованої системи  АІТС ДРВ.

           На протязі місяця видано 69 наказів (641 виборець), а саме: про внесення запису — 9 наказів, про внесення змін до персональних даних та тимчасову зміну місця голосування — 53, про знищення запису — 7.

           Щоденно опрацьовуються матеріали, розміщені безпосередньо на сайті розпорядника Реєстру та ЦВК,  які оперативно виконуються та надаються відповіді.

  Постійно надаються консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру до відділу, з питань оформлення та надання документів згідно вимог законодавства.

  Сільське  господарство

   

  Господарську діяльність у галузі сільського господарства в районі у 2019 році здійснюють 50 агроформувань, у тому числі:

                        фермерських господарств – 34;

                        товариств з обмеженою відповідальністю – 11;

                        сільськогосподарських виробничих кооперативів -3;

                        приватних акціонерних товариств -1;

                        державних підприємств -1.

  В минулому році аграрні підприємства району зібрали 82,7 тис.т зерна зернових та зернобобових культур (у масі після доробки), що на 15,6 відсотка більше, ніж у 2017 році. Зібрано 17,5 тис.т ріпаку і кользи (на 15,9 відсотка більше), 10,5 тис.т соняшнику (у 1,7 раза більше), 6,2 тис.т сої (на 0,3 відсотка менше), 10,7 тис.т буряку цукрового (на 57,6 відсотка менше).

  За обсягами виробництва соняшнику аграрні підприємства району посіли перше, ріпаку – третє, зернових та зернобобових культур – п’яте, буряку цукрового та сої - шосте місце серед районів області.

  Під урожай 2019 року культури озимі на зерно та зелений корм, включаючи ріпак, у сільськогосподарських підприємствах посіяні на площі 16958 га, що перевищує посіяне під урожай 2018 року на 14,6 відсотка, у тому числі зернові культури на зерно – на 10589 га, або на 19 відсотка більше, ріпак на зерно на 6069 га, або на 5,1 відсотка більше ніж у 2018 році.

  Станом на 01.05.2019 року, за оперативними даними, аграріями району посіяно 3530 га ярих зернових у тому числі: пшениці – 560 га; ячменю -370 га; вівса -300 га, кукурудзи на зерно -2300 га.  Цукрові буряки посіяні на площі 215 га, соняшник -2550га.

  В сільськогосподарських підприємствах району станом на 1 травня 2019 року утримується 4699 голів ВРХ, в тому числі 2061 корова, 12556 голів свиней та 255 гол. овець.

  З початку року реалізовано 6772 тонни  м’яса, що на 1294 тонни більше проти відповідного періоду минулого року. Вирощено худоби та птиці в живій вазі 5731 тонна.                                                                                                                           

  З початку року  надоєно 4175 тонн  молока, що на 924 тонни  більше проти минулорічного періоду. Надій на корову з початку року становить 2636 кг (що на 586 кг більше до рівня минулого року).

   

  Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

   

         Капітальні інвестиції в економіку району за січень - грудень 2018 року склали  150350,0 тис. грн або  5766,1 грн на одну особу.

  Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2019 року складають 5,0 тис. дол. США.

   

  Підприємництво

   

         Станом на 1 травня 2019 року малий бізнес району представляють 49 підприємницьких формувань, 612 фізичних осіб підприємців  та 34 фермерські господарства.

  Із представників малого та середнього бізнесу успішно здійснюють діяльність такі підприємницькі формування як: ТОВ «АМіЛА»,  ТОВ «Спартак», ТОВ «Мацеїв»,  ТОВ «Агротехніка» смт Турійськ,  філія ФГ «Аміла» - пекарня «Хлібний край» с.Соловичі,  ФГ «Перлина Турії», ФГ «Аміла», ФГ «Соломія»,  ТОВ «Волинь Агро», ТОВ «Ратнівський аграрій», СВК «Слава» та інші.

  Торгівля

   

      Обсяг реалізованих послуг (у ринкових цінах)  у ІV кварталі 2018 року  склав  8359,8 тис. грн,  у тому числі населенню  714,1 тис. гривень.

      Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-лютий  2019 року  склав 75708,4  тис.грн, або 2909,00 грн. на 1 особу.

       Вантажні перевезення автомобільним транспортом у районі за січень 2019 рік склали по вантажообороту 0,8 млн. тк/м. або 235,4 відсотка до аналогічного періоду минулого року. Перевезено 0,5 тис. тонн вантажів, що становить 140,5 відсотка до відповідного періоду минулого року.

   

  Будівництво та архітектура

   

             За січень-квітень 2019 року, управлінням регіонального розвитку райдержадміністрації  підготовлено та видано 142 висновки до проектів відводу земельних ділянок   для приватизації, оренди, викупу.

      Видано 23 будівельних паспорти на забудову земельних ділянок  індивідуальними житловими будинками ,  двоє містобудівних умов.      

            Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами району  за січень-березень 2019 року становить 750,0 тис. гривень.    Прийнято в експлуатацію житла за січень - грудень 2018 року   загальною площею 5381,0 м. кв., що становить 121,3 відсотка до  відповідного періоду минулого року.

  Фінанси

   

  За січень-квітень 2019 року бюджет Турійського району (без ОТГ) за власними доходами виконаний на 130,8 відсотка і складає 10453,3 тис. гривень. Понад план надійшло 2459,6 тис. гривень.

  Районний бюджет за власними доходами виконаний на 115,3 відсотка. Фактичне виконання становить 4557,1 тис. гривень при плані 3952,3 тис. гривень, що на 604,8 тис. гривень більше запланованого.

  Сільські бюджети по власних доходах виконані на 145,9 відсотка. При плані 4041,3 тис. гривень фактично надійшло 5896,1 тис. гривень, що на 1854,8  тис. гривень більше планового показника.

  Бюджетне призначення по власних доходах на січень-квітень поточного року виконали всі місцеві бюджети. Найвище виконання бюджетного призначення звітного періоду в Селецькій (у 2,7 раза), (Ружинській (у 2,3 раза),  та Клюській (187,3 відсотка) сільських радах.

     Виконання власних доходів забезпечено по 10 видах платежів:

  1. Податок та збір на доходи фізичних осіб – виконання становить 111,4 відсотка, при бюджетному призначенні 3817,0 тис. гривень фактично по районному бюджету надійшло 4253,2 тис. гривень.
  2. Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності виконано на 117,3 відсотків, при плановому показнику 44,4 тис. гривень фактичне надходження становить 52,1 тис. гривень.
  3. Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – перевиконання у 2,7 раза, при бюджетному призначенні 157,5 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 421,2 тис. гривень.
  4. Акцизний податок – перевиконання в 2,4 раза, при бюджетному призначенні 252,0 тис. гривень фактично надійшло 608,4 тис. гривень.
  5. Податок на майно - виконання становить 126,4 відсотка, при бюджетному призначенні 1992,6 тис. гривень фактично до сільських бюджетів надійшло 2518,0 тис. гривень. Даний вид платежу виконали всі сільські ради.
  6. Єдиний податок - виконання 142,6 відсотка (при бюджетному призначенні 1541,7 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 2198,8 тис. гривень, понадплановий – 657,1 тис. гривень). План надходжень по цьому виду податку недовиконали Туличівський (97,7 відсотка, недобір – 3,9 тис. гривень), Соловичівський (98,2 відсотка, недобір – 2,9 тис. гривень) та Новосілківський (99,2 відсотка, недобір – 0,5 тис. гривень) сільські бюджети.
  7. По частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на 114 відсотків (фактично надійшло 5,8 тис. гривень при бюджетному призначенні 5,1 тис. гривень).
  8. По адміністративних штрафах та штрафних санкціях виконання становить 167,7 відсотка (при бюджетному призначені 34,3 тис. гривень фактично надійшло 57,6 тис. гривень, з них 34,0 тис. гривень – до бюджету Купичівської сільської ради і 10,0 тис. гривень - до бюджету Озерянської сільської ради за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів).
  9. По платі за надання адміністративних послуг - виконання 163,5 відсотка (при бюджетному призначенні 85,0 тис. гривень фактичне надходження становить 139,1 тис. гривень).
  10. Бюджетне призначення по інших неподаткових надходженнях перевиконано в 3,5 раза (при бюджетному призначенні в сумі 55,6 тис. гривень фактично надійшло 193,2 тис. гривень).

  Незабезпечено виконання власних доходів по 2 видах платежів:

  1. По рентній платі за користування надрами – 39,4 відсотка, при плановому показнику 1,3 тис. гривень фактичне надходження становить 0,5 тис. гривень.
  2. По надходженнях від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – 71,7 відсотка, при бюджетному призначенні 7,0 тис. гривень фактично надійшло 5,0 тис. гривень.

            Крім того, надійшов незапланований вид доходу:

  • орендна плата за водні об’єкти, що надаються в користування на умовах оренди обласними, районними державними адміністраціями, місцевими радами – 0,4 тис. гривень.

  У січні-квітні 2019 року отримано з державного бюджету:

  - базову дотацію в розмірі 4164,4 тис. гривень;

  - дотацію на здійснення видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 1798,4 тис. гривень;

  - субвенції на фінансування пільг і субсидій населенню в сумі 14567,1 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу  в сумі 20411,0 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надані соціальні послуги у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім’ям за принципом „гроші ходять за дитиною” в сумі 66,2 тис. гривень;

  - освітню субвенцію - 9640,0 тис. гривень;

  - медичну субвенцію – 2950,1 тис. гривень;

  - субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 78,3 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я - 2773,8 тис. гривень;

  - субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань - 186,6 тис. гривень.

  З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції в сумі 467,1 тис. гривень.

    Місцеві бюджети у січні-квітні 2019 року за видатками загального фонду виконані на 82 відсотки, їх обсяг становить 71179,8 тис. гривень при плані 87060,9 тис. гривень. Фінансування видатків бюджету здійснювалось за такими основними напрямами:

   органи управління – 4324,6 тис. гривень;

   освіта – 17746,1 тис. гривень;

   охорона здоров'я – 6707,3 тис. гривень;

   культура – 1477,1 тис. гривень;

   соціальний захист та соціальне забезпечення – 35171,4 тис. гривень;

          фізкультура і спорт – 43,0 тис. гривень;

          житлово-комунальне господарство – 214,8 тис. гривень;       

    місцева пожежна охорона – 315,4 тис. гривень;

    економічна діяльність – 79,7 тис. гривень;

          міжбюджетні трансферти – 5100,4 тис. гривень.

     Станом на 01.05.2019 року заробітна плата з нарахуваннями та проплата за використані енергоносії проведені в повному обсязі.

   

  Впровадження енергозберігаючих технологій

   

  За січень-квітень 2019 року проведено 8 енергозберігаючих заходів на загальну суму 7277,3 тис. грн, з них:

  - кошти державного бюджету -5864,4 тис.грн,

  - кошти місцевого бюджету – 1412,9 тис. грн, а саме:

        - заміна застарілого котла на новий твердопаливний енергоощадний котел КОЛВІ 200 кВт  та заміна застарілого котла на новий твердопаливний енергоощадний котел КОЛВІ 700 кВт в ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Кульчин;

       - ремонт твердопаливного котла марки ВІАГРУС-22 в смт Турійськ, Будинок дитячої творчості.

        Впровадження прогресивних архітектурно-конструктивних рішень, поліпшення теплозахисних властивостей будівель, у тому числі:

  - заміна пілоги з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 148,0 м. кв. з утепленням стін і стелі (будинок культури смт Луків);

  - заміна 8 дверей на склопакети загальною площею 26,0 м. кв. та 5 вікон на склопакети загальною площею 16,0 м. кв. (будинок культури смт Луків);

  - заміна 3 вікон на склопакети загальною площею 4,5 м. кв. (с. Кульчин, сільський клуб);

  - заміна рубероїдної криші на шиферну з примінення отеплюючих матеріалів та реконструкція під шатрову кришу загальною площею 360,0 м. кв.( с. Кульчин, котельня);

  - перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 1500,0 м. кв. (смт Турійськ, ЗОШ І-ІІ ступеня);

  - утеплення стін та фасаду мінватою загальною площею 982,0 м. кв. (смт Турійськ, ЗОШ І-ІІІ ступеня);

  - перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 2200,0 м. кв. (смт Турійськ, ЗОШ І-ІІІ ступеня);

  - перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 1040,0 м. кв. (с, Соловичі, ЗОШ І-ІІІ ступеня).

  Освіта

   

             У квітні 2019 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

  - 2 квітня - засідання районної атестаційної комісії;

  - 17 квітня - колегія відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;

  - 17 квітня – нарада керівників закладів загальної середньої освіти;

  - 12 квітня - районний звітний концерт художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів» та виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва;

  - 12 квітня - надання методичної допомоги колективу Туропинського ДНЗ;

  - 11 квітня - семінар-практикум «Конструювання з будівельного матеріалу та LEGO» на базі Луківського ДНЗ;

  - 18 квітня - засідання творчої групи учителів 4-их класів з питань проведення ДПА;

  - Всеукраїнська акція «Серце до серця»;

  - Фестиваль уроків з основ християнської етики;

  - 3 квітня -  всеукраїнський фізичний конкурс “Левеня – 2018”;

  - 16 квітня - День цивільного захисту в ЗЗСО;

  - 20 квітня - природоохоронна акція «День довкілля», благоустрій територій;

  - 22-27 квітня -  Тиждень охорони праці;

  - 18 квітня - Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс «Колосок  весняний-2018»;

  - 26 квітня - заходи до дня Чорнобильської трагедії.

  Протягом місяця проведені тижні знань з основ безпеки життєдіяльності.

   

  Культура

   

  У квітні 2019 року районними закладами культури проведено:

  • ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2019» (ЦРБ). Переможець конкурсу Анастасія Голощук взяла участь в обласному конкурсі;
  • екологічну годину «Дихає природа нашими гріхами» (ЦРБ);
  • вечір-реквієм «Чорнобиль – наша пам'ять, наша біль» (РБК);
  • виставку «Від старовини до сучасності» (РДБ).

   

  Фізична культура і спорт

   

             У квітні 2019 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

  1. 06 квітня - обласні зональні змагання з волейболу за програмою сільських спортивних ігор Волині 2019 року на базі Турійської ДЮСШ.
  2. 10 квітня - районні змагання з міні-футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти.
  3. до 15 квітня в закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти проведені фізкультурно-оздоровчі заходи «Рух заради здоров’я» (проведення ранкової гімнастики).
  4. 11-13 квітня – участь збірної команди району в обласній Спартакіаді серед допризовної молоді в м.Луцьку.
  5. 14 квітня - змагання з шахів, шашок, тенісу настільного серед сільських селищних рад на базі Турійської ДЮСШ.
  6. Місячник «Спорт для всіх».
  7. 19 квітня - районні змагання «Нащадки козацької слави» серед учнів закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

   

  Сім’я, жінки, молодь, діти

   

  Станом на 25.04.2019 року на обліку перебуває 61 сім’я, яка опинилася в складних життєвих обставинах, в якій виховується 191 дитина. З даною категорією постійно проводиться робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї, або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольних напоїв. Працівниками відділу не здійснюється соціальний супровід сімей.

  Станом на 25.04.2019 року під соціальним супроводом перебуває 3 прийомні сім'ї, в яких виховується 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

   

  Захист прав дітей

   

  Станом на 01.05.2019 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 41 дитина, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

  На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 45 дітей: 17  дітей-сиріт та 28 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 39 дітей. На території району функціонує 3 прийомні сім'ї, в яких виховується 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Протягом  квітня 2019 року працівниками служби у справах дітей спільно   з  відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 2 профілактичні рейди на території району з метою запобігання випадків загрози життю та здоров’ю дітей у зимовий період, недопущення правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, розпивання спиртних напоїв та тютюнопаління.  Під час проведення рейдів  відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання, та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

             Проведено 1 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації  на якому розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей.

             Звернень та повідомлень щодо вчинення насильства до неповнолітніх, чи реальної його загрози на території району, не надходило.

   

  Ринок праці, зайнятість населення

   

  Станом на 01.01.2019 року на обліку в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості (далі філія) перебувало 318 зареєстрованих безробітних.

  Протягом січня-квітня поточного року статус безробітного отримали 242 особи.

  Станом на 01.05.2019 року на обліку перебуває 353 безробітних, в т.ч. 15 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

  За направленням філії на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовано 219 осіб, з них 93 особи, які мали статус безробітного.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 41 особу, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, з них 3 -  учасники АТО.

  Професійне навчання проходили 30 безробітних, в т.ч. 15 – осіб із соціально-вразливих категорій.

  До участі в  громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року залучені 119 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 67 осіб  соціально-вразливих категорій, 1- учасник АТО.

  Протягом січня-квітня 2019 року проведено 8 інформаційно-консультаційних  семінарів за участю працівників Турійського районного військового комісаріату, та 1 за участю представників Нацгвардії України, під час яких учасники семінарів отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на службу за контрактом.

             Станом на 02.05.2019 року на військовій службі за контрактом перебуває 3 особи.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами охоплено 1539 жителів району, які отримали 2829 послуг: 2131 – профінформаційну; 571 – профконсультаційну, 292 послуги надано: учням випускних класів загальноосвітніх шкіл району, 59 – учням ПТНЗ, 77 – учасникам АТО, 165 – особам з інвалідністю.

  Проводиться активна  профорієнтаційна робота з учнями загальноосвітніх закладів району. Протягом січня-квітня 2019 року профорієнтаційні заходи проведені у десяти  загальноосвітніх закладах району: с. Дольськ, с.Перевали, с.Бобли, с.Осьмиговичі, смт Луків, с.Соловичі, с.Новий Двір, с.Купичів, с.Маковичі, с.Дуліби. Продовжується співпраця з ПТУ №22 смт Луків, в якому  діє Центр кар’єри, завданням якого є орієнтація на актуальні вакансії роботодавців як Турійського так і сусідніх районів, з метою працевлаштування після закінчення навчання. В даному закладі проведено три заходи.

          У звітному періоді роботодавцями заявлено 267 вакансій, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. За направленням служби зайнятості укомплектовано 212 вакансій.

        Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 1556 консультаціїй.

        З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом квітня поточного року проведено 12 семінарів, участь в яких взяли 52 роботодавці.

       Уповноваженими представниками Турійської районної філії ВОЦЗ по п’ятницях згідно графіка та за необхідності проводяться зустрічі в Турійській та Луківській територіальних громадах.

   Станом на 02.05.2019 року на обліку Турійської районної філії ВОЦЗ перебуває 1 внутрішньо переміщена особа.

   

  Соціальний захист та пенсійне забезпечення населення

   

   

  Соціальний захист та пенсійне забезпечення населення (ЗАВАНТАЖИТИ)

     Переглядів 6400 Останнє редагування Середа, 15 травня 2019 15:23
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua