24 січня 2020 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • АРХІВ НОВИН

  « Січень 2020 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31    
  Середа, 30 травня 2012 08:25

  Звіти райдержадміністрації про роботу

       

                                                     Організаційна робота

   

    Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у грудні 2019 року забезпечено організацію підготовки та проведення 3 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 6 питань.

         Забезпечено організацію підготовки засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуті питання: про проект районного бюджету на 2020 рік; про стан виконання громадських робіт в сільських, селищних радах; про роботу закладів культури району, завдання щодо її покращення та виконання рішення колегії райдержадміністрації від 22 березня 2018 року №3/3.

      Опрацьовано пропозиції структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади на основі яких сформовано план роботи районної державної адміністрації на 2020 рік. Підготовлено проект розпорядження голови районної державної адміністрації щодо затвердження вищеназваного плану.

           Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за листопад 2019 року, результати аналізу для ознайомлення надано голові, першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

  Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

  Здійснено поновлення інформації на офіційному веб-сайті району.

  На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за листопад 2019 року.

  Поновлено, станом на 28 грудня 2019 року, електронну версію телефонного довідника керівників районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної, сільських та селищних рад, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, окремих районних організацій і установ, розміщеного на веб-сайті районної державної адміністрації.

   

  Робота з кадрами

   

            У грудні 2019 року головним спеціалістом з управління персоналом апарату райдержадміністрації підготовлено 5 наказів з кадрових питань, з них: 2 з особового складу, 3 – про відпустки, відрядження та 1 розпорядження з особового складу.

   

   

   

   

  Робота із зверненнями громадян

   

  У грудні 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 15 письмових звернень громадян. На особистий прийом до першого заступника голови райдержадміністрації громадяни не зверталися. 12 звернень надійшло з Урядової гарячої лінії через обласну державну адміністрацію.

  Задоволено 4 звернення, на 7 – надано роз'яснення, 1 – надіслано за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення», решта знаходяться на розгляді.

  27 грудня 2019 року проведено «День контролю» у Боблівській сільській раді.

  27 грудня 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.

   

  Правове забезпечення діяльності

           Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації, працівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів.

  Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству.

  Постійно проводиться експертиза договорів, що укладаються районною державною адміністрацією.

  Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.

  Протягом місяця вивчалися нові закони  та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

  Проводиться прийом громадян згідно графіку роботи громадської приймальні.

  Надаються консультації з питань дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції». Протягом місяця працівники апарату райдержадміністрації до відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень не притягувалися, повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не надсилалися.

  Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії не надходили. Спеціалісти відділу представляли інтереси райдержадміністрації у суді в ході розгляду трьох справ за позовами громадян про визнання права власності в порядку спадкування, визнання державного акта на право власності на землю недійсним та визнання права на земельну частку (пай) та про визнання права на земельну частку (пай).

   

  Робота з документами та організація діловодства

   

  Протягом грудня 2019 року у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації опрацьовано 175 вхідних і 273 вихідних документів.

           Зареєстровано та видано 25 розпоряджень першого заступника голови  райдержадміністрації з основної діяльності.

  Організація контролю з виконання документів

  органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень

  та доручень голови районної державної адміністрації

   

  У грудні 2019 року в райдержадміністрації поставлено на контроль                   66 документів, що надійшли з облдержадміністрації та її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них 5 розпоряджень голови облдержадміністрації.  Здійснювався контроль за виконанням 11 указів Президента України. Протягом  місяця виконано 42 документи, решта 24 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом грудня виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю 38 документів:

  - за листопад 2019 р. – 16 (1 дор.);

  - за жовтень 2019 р. – 2 (1 дор.);

  - за вересень 2019 р. – 2 (1 розп.);

  - за квітень 2019 р. – 2 (розп.);

  - за січень 2019 р. – 1 (дор.);

  - за 2018 р.  – 5 (2 розп., 1 дор.);

  - за 2017 р. –  4 (1 розп.);

  - за 2016 р. – 2 (1 розп.);

  - за 2014 р. – 1 (розп.);

  - за 2011-2012 р.р. – 3 (2 дор.).

  Протягом грудня поставлено на контроль 4 розпорядження та 2 рішення колегії райдержадміністрації.  Здійснювався контроль за виконанням 15 розпоряджень, 9 доручень (2 з яких протокольні) голови та першого заступника голови райдержадміністрації. Виконано та знято з контролю 1 розпорядження голови та  1 доручення першого заступника голови райдержадміністрації.

  У грудні звернення від народних депутатів України та депутатів місцевих рад в райдержадміністрацію не надходили.

  Протягом грудня в райдержадміністрації надійшов 1 запит на інформацію.

            Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів                        не зареєстровано.

   

  Інформаційне забезпечення діяльності

   

  Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на  робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на офіційному вебсайті райдержадміністрації, сторінці у фейсбуці та в  районній газеті «Народне слово».

  Забезпечувався інформаційний супровід основних організаційно-масових заходів. Готувались повідомлення на офіційний вебсайт районної державної  адміністрації щодо висвітлення роботи керівництва райдержадміністрації.

  Протягом грудня у районній громадсько-політичній газеті «Народне слово»  опубліковано ряд матеріалів про діяльність органів виконавчої влади.

  З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, головним спеціалістом відділу інформаційно-внутрішньої політики та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації постійно готувалися моніторинги публікацій районної газети.

   

  Суспільно-політична ситуація

   

  У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області та державі.

  Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі, не було.

  У грудні суспільно - політична ситуація залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

        Суспільно – політична ситуація у січні розвиватиметься відповідно до загальнодержавних  подій.

  Реєстр виборців

   

  Протягом грудня 2019 року відділом виконувалися завдання, пов’язані з уточненням бази даних Державного реєстру виборців. Станом на 01.01.2020 року загальна кількість виборців на території району становить 20392. На основі відомостей поданих Турійським районним відділом ДРАЦС головного територіального управління юстиції в області, Турійським районним сектором УДМС в області та органів реєстрації місцевих рад опрацьовано (включено, виключено; змінено ідентифікаційні дані, знищено) записи щодо 205 виборців. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру включено 18 виборців, внесено 136 змін та знищено 33 записи.

  Для щомісячного поновлення бази даних отримано інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно  (селищні і сільські ради,  управління соціального захисту населення, центральна районна лікарня) та недієздатності (районний суд). Відповідні дані внесено до автоматизованої системи  АІТС ДРВ.

           На протязі місяця видано 30 наказів (205 виборців), а саме: про внесення запису - 3 накази, про внесення змін до персональних даних - 19, про знищення запису - 8.

           Забезпечено вчасне опрацювання відомостей періодичного поновлення, формування файлів, виготовлення та передачу попередніх та уточнених списків виборців для  проведення виборів 22 грудня 2019 року на території Соловичівської сільської ради, відповідно до встановлених календарним планом термінів.

           Щоденно опрацьовуються матеріали, розміщені безпосередньо на сайті розпорядника Реєстру та ЦВК,  які оперативно виконуються  та надаються відповіді.

  Постійно надаються консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру до відділу, з питань оформлення та надання документів згідно вимог законодавства.

   

  Сільське  господарство

   

  Господарську діяльність у галузі сільського господарства в районі у 2019 році здійснювали 50 агроформувань, у тому числі:

              фермерських господарств – 34;

              товариств з обмеженою відповідальністю – 11;

              сільськогосподарських виробничих кооперативів - 3;

              приватних акціонерних товариств - 1;                       

              державних підприємств - 1.

  За оперативними даними у 2019 році аграрні підприємства виростили 83,6 тис.т культур зернових та зернобобових (у початково оприбуткованій вазі), 17,2 тис.т ріпаку, 9,5 тис.т буряку цукрового, 13,0 тис.т соняшнику, 7,8 тис.т сої.

  Під урожай 2020 року в сільськогосподарських підприємствах району посіяно 17 519 га культур озимих на зерно та зелений корм (103,3% до минулого року), у тому числі на зерно культур зернових – 11 771 га (111,2%) з них пшениці – 8 897 га (101,9%) та ріпаку – 5 448 га (89,8%).

  В сільськогосподарських підприємствах району станом на 01 січня 2020 року утримується 4 978 голів ВРХ, в тому числі 2 132 корови, 14 982 голови  свиней та 207 голів овець.

  З початку року реалізовано 19 200 тонн м’яса, що на 1 848 тонн більше проти відповідного періоду минулого року. Вирощено худоби та птиці в живій вазі 17 544 тонни.                                                                                                                            

  З початку року  надоєно 13 406 тонн  молока, що на 2 848 тонн  більше проти минулорічного періоду. Надій на корову з початку року становить 8 463 кг (що на 1 806 кг більше до рівня минулого року).

  Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

   

         Капітальні інвестиції в економіку району за січень - вересень 2019 року склали  88 446,0 тис. грн або  3 398,0 грн на одну особу.

  Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2020 року складають 5,0 тис. дол. США.

   

  Підприємництво

   

         Станом на 01 січня 2020 року малий бізнес району представляють 47 підприємницьких формувань, 604 фізичні особи підприємці та 34 фермерські господарства.

  Із представників малого та середнього бізнесу успішно здійснюють діяльність такі підприємницькі формування як: ТОВ «АМіЛА»,  ТОВ «Спартак», ТОВ «Мацеїв»,  ТОВ «Агротехніка» смт Турійськ,  філія ФГ «Аміла» - пекарня «Хлібний край» с.Соловичі,  ФГ «Перлина Турії», ФГ «Аміла», ФГ «Соломія»,  ТОВ «Волинь Агро», ТОВ «Ратнівський аграрій», ТОВ «Бобли Аго»,  ТОВ «Волинська аграрна компанія», СВК «Слава» та інші.

   

  Торгівля

   

       Обсяг реалізованих послуг (у ринкових цінах)  у ІІІ кварталі 2019 року склав  7 855,5 тис. грн,  у тому числі населенню  584,9 тис. гривень.

       Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-жовтень  2019 року  склав  386 258,7 тис.грн, або  14 841,00 грн на 1 особу.

       Вантажні перевезення автомобільним транспортом у районі за січень – листопад 2019 року склали по вантажообороту 12,1 млн. тк/м. або 171,9% до аналогічного періоду минулого року. Перевезено за січень – листопад 7,5 тис. тонн вантажів, що становить 139,8% до відповідного періоду минулого року.

   

  Будівництво та архітектура

   

            За січень - грудень 2019 року управлінням регіонального розвитку райдержадміністрації  підготовлено та видано 381 висновок до проектів відводу земельних ділянок   для приватизації, оренди, викупу.

     Видано 65 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок  індивідуальними житловими будинками , 9 містобудівних умов.

           Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами району  за січень-листопад 2019 року становить 6 665,0 тис. гривень. Прийнято в експлуатацію житла за січень - вересень 2019 року   загальною площею 3259,0 м. кв., що становить 87,6 % до  відповідного періоду минулого року.

   

  Впровадження енергозберігаючих технологій

   

    За січень-грудень 2019 року проведено 11 енергозберігаючих заходів на загальну суму 7 511,3 тис. грн, з них:

  - кошти державного бюджету – 5 864,4 тис. грн;

  - кошти місцевого бюджету – 1 646,9 тис. грн, а саме:

  - проведено заміну застарілого котла на новий твердопаливний енергоощадний котел КОЛВІ 200 кВт  та заміну застарілого котла на новий твердопаливний енергоощадний котел КОЛВІ 700 кВт в ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Кульчин;

  - проведено ремонт твердопаливного котла марки ВІАГРУС-22 в               смт Турійськ, Будинок дитячої творчості;

  - встановлено додатковий твердопаливний енергоощадний котел марки ARS-350 в ЗОШ І-ІІІ ст. в с. Купичів;

  - встановлено 10 фонарів та енергозберігаючих  ламп потужністю 15 Ват кожна вуличного освітлення Ружинською сільською радою в с. Городилець;

  - встановлення 80 енергозберігаючих ламп вуличного освітлення по 15 Ват кожна Турійською об'єднаною територіальною громадою смт Турійськ.

  Впроваджено прогресивні архітектурно-конструктивні рішення, поліпшено теплозахисні властивості будівель, у тому числі:

  - проведено заміну підлоги з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 148,0 м. кв. з утепленням стін і стелі (будинок культури    смт Луків);

  - проведено заміну 8 дверей на склопакети загальною площею 26,0 м. кв. та 5 вікон на склопакети загальною площею 16,0 м. кв. (будинок культури          смт Луків);

  - проведено заміну 3 вікон на склопакети загальною площею 4,5 м. кв. (с.Кульчин, сільський клуб);

  - проведено заміну рубероїдної криші на шиферну з приміненням утеплюючих матеріалів та реконструкцію під шатрову кришу загальною площею 360,0 м. кв.(с. Кульчин, котельня);

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 1500,0 м. кв. (ЗОШ І-ІІ ступенів     смт Турійськ);

  - проведено утеплення стін та фасаду мінватою загальною площею 982,0 м. кв. (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 2200,0 м. кв. (Турійська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 1040,0 м. кв. (ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Соловичі).

  За січень-грудень 2019 року Турійським відділення «Ощадбанку»              10 родинам району на проведення енергозберігаючих заходів  надана позика  на загальну суму 348,460  тис. гривень. Видача позики продовжується.

   

  Фінанси

   

  За 2019 рік бюджет Турійського району (без ОТГ) за власними доходами виконаний на 114,9 відсотка і складає 39 358,9 тис. гривень. Понад план надійшло 5 108,1 тис. гривень.

  Районний бюджет за власними доходами виконаний на 107,7 відсотка. Фактичне виконання становить 17 031,7 тис. гривень при плані 15 814,5 тис. гривень, що на 1 217,2 тис. гривень більше запланованого.

  Сільські бюджети по власних доходах виконані на 121,1 відсотка. При плані 18 436,3 тис. гривень фактично надійшло 22 327,2 тис. гривень, що на 3 890,9 тис. гривень більше планового показника.

  Бюджетне призначення по власних доходах 2019 року виконали всі місцеві бюджети. Найвище виконання бюджетного призначення звітного року в Боблівській (156 відсотків), Мокрецькій (141,5 відсотка) та Дулібівській (133,9 відсотка) сільських радах.

     Виконання власних доходів забезпечено по 12 видах платежів:

  1. Податок та збір на доходи фізичних осіб – виконання становить 107,1 відсотка, при бюджетному призначенні 15 144,3 тис. гривень фактично по районному бюджету надійшло 16 225,1 тис. гривень.
  2. Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності виконано на 119,6 відсотка, при плановому показнику 45,0 тис. гривень фактичне надходження становить 53,8 тис. гривень.
  3. Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – перевиконання в 2,2 раза, при бюджетному призначенні 909,8 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 1 960,1 тис. гривень.
  4. Рентна плата за користування надрами – виконання становить 174,9 відсотка, при плановому завданні 54,3 тис. гривень фактично надійшло 95,0 тис. гривень.
  5. Акцизний податок – виконання 112,8 відсотка, при бюджетному призначенні 1 711,7 тис. гривень фактично надійшло 1 930,9 тис. гривень. Бюджетне призначення по акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольних та тютюнових виробів) виконали всі сільські бюджети, крім Новосілківського (97,6 відсотка, недобір - 0,5 тис. гривень),  Дулібівським сільським бюджетом такі доходи у 2019 році не планувались.
  6. Податок на майно - виконання становить 118,3 відсотка, при бюджетному призначенні 9 436,0 тис. гривень фактично до сільських бюджетів надійшло 11 159,2 тис. гривень. Цей вид платежів виконали всі сільські ради.
  7. Єдиний податок - виконання 112,9 відсотка (при бюджетному призначенні 5 716,9 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 6 453,5 тис. гривень, понадплановий – 736,6 тис. гривень). План надходжень по цьому виду податку виконали всі сільські бюджети.
  8. По частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на 109,6 відсотка (фактично надійшло 9,9 тис. гривень при бюджетному призначенні 9,0 тис. гривень).
  9. По адміністративних штрафах та штрафних санкціях (інші надходження) перевиконання у 1,9 раза (при бюджетному призначені 63,1 тис. гривень фактично надійшло 121,6 тис. гривень, з них 90,0 тис. гривень – за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, 31,6 тис. гривень – інші адміністративні штрафи та санкції).
  10. По платі за надання адміністративних послуг - виконання 109 відсотків (при бюджетному призначенні 404,9 тис. гривень фактичне надходження становить 441,4 тис. гривень).
  11. По надходженнях від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – виконання становить 166,7 відсотка і складає 50,0 тис. гривень.
  12. Бюджетне призначення по інших неподаткових надходженнях виконано на 118,2 відсотка (при бюджетному призначенні 725,9 тис. гривень фактично надійшло 857,7 тис. гривень, у тому числі 358,3 тис. гривень – кошти за шкоду, що заподіяна на земельних ділянках державної та комунальної власності, які не надані у користування, внаслідок їх самовільного зайняття, використання не за цільовим призначенням).

            Крім того, надійшли незаплановані у 2019 році види доходів:

  • орендна плата за водні об’єкти, що надаються в користування на умовах оренди обласними, районними державними адміністраціями, місцевими радами – 0,4 тис. гривень;
  • державне мито – 0,3 тис. гривень.

  У 2019 році отримано за рахунок загального фонду державного бюджету:

  - базову дотацію в розмірі 12 493,4 тис. гривень;

  - дотацію на здійснення видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я – 5 894,2 тис. гривень;

  - стабілізаційну дотацію – 602,2 тис. гривень;

  - субвенції на фінансування пільг і субсидій населенню – 18 052,8 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу – 65 169,4 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надані соціальні послуги у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім’ям за принципом „гроші ходять за дитиною” - 126,7 тис. гривень;

  - освітню субвенцію – 31 298,5 тис. гривень;

  - медичну субвенцію – 8 850,9 тис. гривень;

  - субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 229,3 тис. гривень;

  - субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» - 573,1 тис. гривень;

  - субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань - 186,5 тис. гривень;

  - субвенцію на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти - 299,6 тис. гривень;

  - субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 700,0 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції – 8 504,2 тис. гривень;

  - субвенцію на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів – 162,7 тис. гривень.

       З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції в сумі 1976,9 тис. гривень.

     Місцеві бюджети у 2019 році за видатками загального фонду виконані на 93,9 відсотка, їх обсяг становить 197 803,9 тис. гривень при плані 210 554,0 тис. гривень. Фінансування видатків бюджету здійснювалось за такими основними напрямами:

  державне управління – 14 265,5 тис. гривень;

  освіта – 54 957,4 тис. гривень;

  охорона здоров'я – 20 172,2 тис. гривень;

  соціальний захист та соціальне забезпечення – 84 075,6 тис. гривень;  культура – 4 875,7 тис. гривень;

   фізична культура і спорт – 111,4 тис. гривень;

   житлово-комунальне господарство – 820,4 тис. гривень;       

   місцева пожежна охорона – 844,5 тис. гривень;

   економічна діяльність – 1 579,3 тис. гривень.

   Крім того передані міжбюджетні трансферти іншим бюджетам на загальну суму 16 101,9 тис. гривень.

  Станом на 01.01.2020 року заробітна плата з нарахуваннями та проплата за використані енергоносії проведені в повному обсязі.

   

  Освіта

   

             У грудні 2019 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

  1. 24 грудня відбулось засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;
  2. 06 та 24 грудня відбулись наради керівників закладів загальної середньої освіти;
  3. 06 грудня на базі комунального опорного закладу «Купичівський ліцей» проведений семінар керівників закладів загальної середньої освіти «Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти»;
  4. 24 грудня директором ЗОШ І-ІІ ст. с.Дуліби Радобенко Вікторією Ярославівною проведений семінар керівників закладів загальної середньої освіти «Впровадження системи управління безпечністю харчових продуктів в закладах загальної середньої освіти»;
  5. 12 грудня нарада керівників закладів дошкільної освіти «Впровадження системи НАССР (СУБХП) в закладах дошкільної освіти»;
  6. участь у районному святі Миколая для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (18 грудня у Районному будинку культури);
  7. 26, 27, 28 грудня у всіх закладах загальної середньої освіти району проводились Новорічні ранки та вечори.
  8. Відбулись семінари та тренінги:

   - семінар-практикум «Взаємодія педагогів дошкільного закладу з батьками з питань музичного виховання дітей»;

   - навчальний тренінг  учителів 1-их класів (2018-2019 н.р.) «Ігрові та діяльнісні методи навчання першокласників» (навчальні ігри з LEGO, робота з математичним планшетом, паличками Кюізенера та ін.);

   - семінар-практикум музкерівників закладів дошкільної освіти «Особливості організації роботи з музичного виховання дітей у різновіковій групі»;

   - семінар вчителів-словесників, що викладають в 10-11 класах з питань підготовки до ЗНО-2020;

  - педагогічна студія для заступників директорів закладів загальної середньої освіти «Формуємо внутрішню систему забезпечення якості освіти. Оцінювання діяльності педагогічних працівників» (за участю Лукянчук Г.Я.).

   

  1. Заходи з учнями:

  1) протягом грудня проведений ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад;

  2) з 09 по 13 грудня в усіх закладах загальної середньої освіти пройшов Всеукраїнський тиждень права;

  3) проведений конкурс різдвяно-новорічної атрибутики «Святвечір»;

  4) проведений районний етап конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»;

  5) 19 грудня проведені шкільні свята до Дня Святого Миколая.

  1. Учні закладів загальної середньої освіти, протягом грудня, брали участь у обласних заходах, а саме:

    1) ІІІ етап ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика – м.Ковель;

     2) в обласному конкурсі «Новорічний подарунок» - м.Луцьк.

   

  Культура

   

  У грудні 2019 року районними закладами культури проведено:

  • медіаурок «СНІД – ворог не  помітний, але смертельний»       (РДБ);
  •  бесіду-діалог «Ти у світі не один» (до Всесвітнього Дня інвалідів) (ЦРБ);
  • урочисті вітання до Дня місцевого самоврядування (РБК);
  • урочисті вітання до Дня Збройних сил України (РБК);
  • інформхвилинку «На паралельних дорогах прав і обов’язків» (до Міжнародного Дня прав людини) (РДБ);
  • годину-спомин «Схоже на війну, але не стріляли» (до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС) (РБК);
  • дитячий ранок «Казка до Святого Миколая» (РДБ);
  • бібліотечний уікенд «Чай. Чаювання. Спілкування» (до Міжнародного Дня чаю) (ЦРБ);
  • новорічне шоу «З Новим роком друзі» (РБК);
  • майстер – клас з виготовлення новорічних прикрас (РДБ).

  Народний аматорський фольклорний колектив «Народна криниця» взяв участь в Урочистій академії з нагоди 80-ї річниці утворення Волинської області.

  Фізична культура і спорт

   

  У грудні 2019 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

  1. турнір з міні-футболу пам’яті Віктора Хомича – 01 грудня (ДЮСШ);
  2. участь у міжрайонному турнірі з баскетболу (юнаки 2003 р.н.) (присвячений Дню Збройних сил України) – 07 грудня, смт Ратно;
  3. участь у міжрайонному турнірі з баскетболу серед юнаків (присвячений Дню Святого Миколая) – 15 грудня, смт Ратно.

  Сім’я, жінки, молодь, діти

  Станом на 27.12.2019 року на обліку перебуває 61 сім’я, яка опинилася в складних життєвих обставинах, в якій виховується 191 дитина. З даною категорією постійно проводиться робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї, або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольних напоїв. Працівниками відділу не здійснюється соціальний супровід сімей.

  Станом на 27.12.2019 року під соціальним супроводом перебуває 2 прийомні сім'ї, в яких виховується 2 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

   

  Захист прав дітей

   

            Станом на 01.01.2020 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 40 дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

  На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 46 дітей: 17  дітей-сиріт та 29 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 39 дітей. На території району функціонує 2 прийомні сім'ї, в яких виховується 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Протягом  грудня  2019 року працівниками служби у справах дітей спільно   з  відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 5 профілактичних рейдів на території району з метою запобігання випадків загрози життю та здоров’ю дітей у зимовий період, недопущення правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, розпивання спиртних напоїв та тютюнопаління.  Під час проведення рейдів  відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання, та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

         Проведено 3 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації  на якому розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей.

        Звернень та повідомлень щодо вчинення насильства до неповнолітніх, чи реальної його загрози на території району, не надходило.

                                                                                    

  Ринок праці, зайнятість населення

   

  Станом на 01.01.2019 року на обліку в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості (далі філія) перебувало 318 зареєстрованих безробітних.

  Протягом січня-грудня 2019 року статус безробітного отримали 760 осіб.

  Станом на 31.12.2019 року на обліку перебували 369 безробітних, в т.ч. 16 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

  За направленням філії на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовано 756 осіб, з них 371 особа, яка мала статус безробітного. Двом особам надано одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності. 9 осіб працевлаштовані на нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску роботодавцю.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 194 особи, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, з них 22 особи з інвалідністю, 11 учасників АТО (один з яких в листопаді уклав контракт на проходження військової служби у ЗСУ, один започаткував підприємницьку діяльність за сприяння служби зайнятості, ще один працевлаштований на нове робоче місце з компенсацією ЄВ роботодавцю). 

  Професійне навчання проходили 151 безробітний, в т.ч. 89 осіб із соціально-вразливих категорій, 4 – учасники АТО.

  До участі в  громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року залучені 349 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 202 особи  соціально-вразливих категорій, 6 учасників АТО.

  Протягом січня-грудня 2019 року проведено 19 інформаційно-консультаційних  семінарів, в яких взяли участь 141 безробітний  та 1 виїзну  акцію за участю працівників Турійського районного військового комісаріату, 1 семінар за участю представників Нацгвардії України, під час яких учасники заходів отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на службу за контрактом. Станом на 01.01.2020 року військову службу за контрактом у Збройних силах України проходять 8 громадян, 5 з яких -  учасники АТО.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами охоплено 3 728 жителів району, які отримали 7 583 послуги: 5 849 – профінформаційних; 1 640 – профконсультаційних. Також надано послуг: учням загальноосвітніх шкіл району - 901, учням ПТНЗ - 180, учасникам АТО - 258, особам з інвалідністю - 428.

  13.12.2019 року проведено день кар’єри в ПТУ №22 смт Луків в рамках Всеукраїнського тижня права.

          У звітному періоді роботодавцями заявлено 891 вакансія, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. За направленням служби зайнятості укомплектовано 740 вакансій.

        Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 4043 консультації.     З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-грудня поточного року проведено 36 семінарів та 3 бліц-навчання, участь в яких взяли 181 роботодавець. Зокрема 28 листопада 2019 року відбулось бліц навчання для роботодавців щодо виконання нормативу та створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю. Даний захід відбувся в рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю та з метою привернення уваги до проблем їх зайнятості, забезпечення інклюзії та рівності у суспільстві.

           Уповноваженими представниками Турійської районної філії ВОЦЗ по п’ятницях згідно графіка та за необхідності проводяться зустрічі в Турійській та Луківській територіальних громадах.

  Протягом листопада-грудня 2019 року періодично надавались консультації вивільнюваним працівникам РДА.

  В листопаді 2019 року підведено підсумки освітніх проектів «Територія майстерності» та «Успішна громада». Активні учасники проектів взяли участь в обласному підсумковому Форумі «Розвиток заради майбутнього» та нагороджені подяками Волинського обласного центру зайнятості за вагомий особистий внесок у реалізацію вище вказаних проектів.

  В грудні розпочато реалізацію проекту Волинської обласної служби зайнятості «Успіх в дїї», метою якого є сприяння економічному розвитку об’єднаних територіальних громад, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці пошукача роботи, наближення соціальних послуг до громадян, можливість самообслуговування та швидкого пошуку необхідної інформації з питань зайнятості.

   Станом на 01.01.2020 року на обліку Турійської районної філії ВОЦЗ внутрішньо переміщених осіб немає.

   

   

  Соціальний захист та пенсійне забезпечення населення

   

  Переглядів 7182 Останнє редагування Понеділок, 13 січня 2020 15:30
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua